Небезпечні знаки Зодіаку

Чи є якісь знаки зодіаку, які більш небезпечні, ніж інші? Таки є. Їх можна розділити на дві категорії: знаки, які порушують правила і мають кумедний і, можливо, навіть дещо інтригуючий вигляд, і знаки, яких ви маєте уникати, тому що вони цілком здатні запропонувати вам зробити щось не зовсім законне.

Овен

Овен завжди шукає пригоди, ризики і небезпеки. Він імпульсивний і щиро вважає, що правила створені для того, щоб їх періодично порушувати. Мало того, Овен любить випробовувати ці правила на “міцність”, бо хоче побачити, як далеко він може зайти, не потрапляючи в неприємності. А ще цей знак ніколи не ухилятиметься від хорошої бійки (хоч словесної, хоч фізичної), навіть якщо він усвідомлює всі наслідки. Божевільний? Може бути. Але від цього не менш привабливий.

Телець

Тельця теж можна запросто спіймати на чомусь гаряченькому, хоча він робить це не особливо відкрито і не зухвало. Ви здивовані? А дивуватися тут нема чому. Телець – це впертий бик, і його впертість означає, що він буде продовжувати гнути свою лінію, поки не отримає те, чого хоче. І коли Телець щось хоче, ніхто у світі зупинити його не зможе.

Він досить ревнивий, трохи жадібний і має непомірне почуття власництва, і якщо хтось або щось заподіює йому неприємності, він запросто дасть люту відсіч. Телець також є великим шанувальником легкого виходу, незалежно від ситуації. І якщо простий спосіб означає викрадення автомобіля або дрібна крадіжка, то він цілком на це здатен.

Рак

Ймовірно, це шокує, але Рак небезпечний. Найгірший варіант цього знака вирізняється певною схильністю до підлих вчинків, тому не треба його недооцінювати. Він запросто може завдати удару в найнесподіваніший момент, коли ви цього зовсім не очікуєте. Крім того, Рак здатний брехати і обманювати оточуючих заради досягнення своєї мети і задоволення своїх потреб та інтересів. Будьте з ним насторожі!

Діва

Діва може обдурити вас своїм удавано благочестивим виглядом, але не дозволяйте їй обдурити вас. Діва любить виглядати в очах святенником і ідеальною людиною, але це не означає, що вона ангел. Насправді люди часто забувають, що такий геніальний планувальник і аналітик, як Діва, все робить обдумано і планомірно. З них, до речі, виходять чудові грабіжники банків, оскільки складений план зазвичай не має вад. Тож, повірте, Діви здатні на дуже багато чого, чого ви навіть не очікуєте.

Стрілець

Стрілець теж заслуговує на те, щоб бути в цьому списку. Він цінує свободу понад усе, а тому правил для Стрільця просто не існує. Зокрема, він ненавидить, коли його обмежують і контролюють. Причому настільки, що Стрілець, нітрохи не замислюючись, порушить усі правила, якщо відчує, що вони заважають його планам. І в цьому ви Стрільця ніколи не зупините. Отже, якщо він хоче нову пару черевиків, але не має змоги заплатити за неї, він їх вкраде, не турбуючись про можливі наслідки.

Козоріг

Така складна і незрозуміла особистість, як Козоріг, теж у списку. Між іншим, він дуже небезпечний – тож не забувайте про це. Козоріг завжди підсвідомо шукає схвалення і прийняття його людьми, і коли цей знак потрапляє в неправильну компанію, то з цього нічого доброго не вийде.

На додаток до свого марнославства, Козоріг також зарозумілий. Це означає, що він періодично вважає, що в низці випадків може бути вищим за всі правила, а тому йому багато чого дозволено. На щастя, Козорога досить легко протверезити і направити на шлях істинний, якщо поруч виявиться потрібна людина.

Оригінал