Гороскоп на 4 лютого

Овен ♈

У будь-якої успішної людини майже напевно був зразок для наслідування. Якщо Ви чогось прагнете, Ви теж можете знайти того, хто Вас надихає, навіть якщо він не досяг успіху саме там, де хочете Ви. Чи підійде Вам чиясь формула успіху? Чи опинитеся Ви там, де хочете, якщо просто підете чужими стопами? Важко сказати. Але орієнтуватися на когось, щоб уникнути деяких помилок, може бути гарною ідеєю.

Телець ♉

Це може здатися Вам дивним, на перший погляд, але вчитель часто з’являється тільки тоді, коли учень готовий вчитися. Напевно, ви зможете пригадати випадок, коли відчували бажання дізнатися щось нове, ставили собі питання, як почати пошук, і зустрічали когось, хто міг допомогти вам або направити. Точно так само сьогодні Ви зможете дізнатися про щось, що хочете почати. Чи може хтось бути ідеальним гідом для цього? Цілком можливо.

Близнюки ♊

Чи є “брехня заради порятунку” брехнею? Вона може бути нешкідливою, але не можна заперечувати, що в ній все-таки замішаний обман. Хтось, кого Ви знаєте, може недооцінювати Вашу здатність бачити правду в тому, що він Вам говорить. Проте, було б розумно тримати цю інформацію при собі, перш ніж відкривати справу. Слідкуйте за новими відомостями і тримайте вуха, очі та розум відкритими!

Рак ♋

Може статися так, що вас змушуватимуть зробити вибір, пропонуючи, здавалося б, правильні відповіді, але чи буде це ваше рішення? Можливо, Ви змогли б ясно мислити, якби приглушили шум, що виходить від інших людей. Але факт залишається фактом: рішення залишається за Вами і тільки за Вами. Саме тому Вам не варто слухати тих, хто не може і не хоче слухати Вашу особисту думку.

Лев ♌

Сьогодні ви цілком можете зрозуміти всю суть слова “осяяння”, хоча воно може з’явитися до вас із зовсім несподіваного боку. Свіжі нові думки приходитимуть до вас, як спалахи блискавки під час грози, і ви маєте намагатися ловити їх, оскільки такі моменти дуже швидкоплинні. Будьте уважні й зосередьтеся на тих думках, які виникають у Вашій голові або приходять ззовні. Витрачений час і зусилля однозначно виправдають себе.

Діва ♍

Чи вважаєте Ви за необхідне змінити якийсь амбітний план або відхилитися від нього на користь того, який здається простішим? Якщо так, це добре, оскільки все геніальне просто, а отже, Ви зможете дійти до своєї мети з мінімальними витратами сил та енергії. Навіщо Вам бігти кудись або за чимось, якщо можна, наприклад, просто сісти в автомобіль і приїхати до своєї мети. Подумайте про це і не ускладнюйте собі життя, якщо є така можливість.

Терези ♎

Якщо у Вас є якась проблема, яку Ви не могли розв’язати самостійно, сьогодні Ви можете почути якусь пораду, яка істотно спростить Вам завдання. Навіть якщо Вам не терпиться отримати швидкий результат, у Вас майже напевно це вийде. Тож будьте відкриті до будь-яких порад і пропозицій, адже в якійсь із них є зерно істини, яке стане вам у пригоді. Шукайте – і відшукаєте.

Скорпіон ♏

Бути поруч із кимось, хто говорить без угаву, може бути досить складно. Це вимагатиме від Вас максимальної терпимості та розуміння. Проте кожен слухач рано чи пізно досягає критичної точки, коли слухати балаканину стає нестерпною мукою. Однак будьте обережні у своїх реакціях, щоб нікого не образити. При цьому намагайтеся максимально коректно доносити цій людині Вашу точку зору, адже в іншому разі нормального діалогу не вийде.

Стрілець ♐

Нездатність ухвалити рішення часто є ознакою того, що Ваші серце і розум не в ладах. Можливо, Вам потрібно краще осмислити та збалансувати Ваше ставлення до якогось питання чи проблеми. І тільки після цього Ви маєте ухвалювати усвідомлене рішення з якогось приводу. Ймовірно, Вам варто уважно слухати голоси своїх розуму і серця, адже саме їхній дует дозволить Вам знайти правильну відповідь.

Козоріг ♑

Успіх якоїсь справи залежить не тільки від докладених зусиль, а й від правильного позитивного настрою на результат Ваших дій. Цілком очевидно, що негатив і сумніви заважають процесу, і часом ігнорувати їх і не піддаватися буває дуже важко. Саме тому Вам не варто звертати увагу на тих, хто не виявляє особливого інтересу до того, що Ви робите, або, що ще гірше, відмовляє Вас від реалізації Ваших задумів. Це Ваш шлях, і тільки Вам по ньому йти!

Водолій ♒

Часто буває так, що людина починає щось робити від нудьги, але в якийсь момент виявляє, що це заняття виявляється джерелом натхнення і прогресу. Можливо, у Вашому світі є щось, що Ви вважаєте абсолютно марним, але насправді воно має величезне значення. Тож будьте уважні до всього, що вас оточує, і постарайтеся ставитися до нього максимально неупереджено.

Риби ♓

Сильні прихильності, що виникали в молодості або дитинстві, можуть змусити вас замислитися в більш пізньому віці, чому вони такі привабливі. Наприклад, масова знеособлена іграшка, яка була у кожної дитини, могла приносити Вам величезну радість. Сьогодні сентиментальний погляд у минуле може подарувати вам відчуття комфорту тут і зараз. Таким чином, Ви отримаєте заряд енергії, який дасть змогу Вам рухатися вперед.