4 знаки зодіаку з чистим серцем і широкою душею

Чи багато у вашому оточенні людей, які вирізняються з-поміж інших своєю незлобивістю, у яких широка душа і чисте серце? З астрологічної точки зору такі якості належать лише деяким знакам зодіаку. Про таких добряків зазвичай кажуть “не образить і комашку”. Ці люди здатні на великі вчинки заради тих, хто їм по-справжньому дорогий. Вони щирі, вони вміють прощати і давати тим, хто провинився, другий шанс. Хто ж ці безневинні знаки зодіаку?

Рак

Чутливий і неймовірно вразливий представник знака Рак по собі знає, як це боляче, коли тебе ображають або зраджують. Саме завдяки своїй сприйнятливості Рак легко може поставити себе на місце іншої людини. А також увійти в її непросте становище. Він незлобивий і незлопам’ятний і, на жаль, цим нерідко користуються оточуючі.

Крім цього, Рак чудовий слухач, “жилетка” і мудрий порадник. Тому поруч із ним так часто опиняються люди, які гостро потребують підтримки і міцного плеча. Якщо Рака образять, він у жодному разі не стане мстити або розпускати чутки про кривдника. Він просто прийме ситуацію як факт, що трапився, і постарається про неї забути, паралельно виправдовуючи недоброзичливця.

Терези

А представники цього доброзичливого знака настільки сильно мріють про гармонію навколо себе, що зайвий раз просто не хочуть вплутувати себе у всілякі розбірки і перепалки. Але не варто думати, що Терези – це божі кульбабки, незважаючи на їхнє чисте серце. І що вони не сприймають уїдливості і грубості на свою адресу.

Найімовірніше, подібні моменти їх зачіпають. Але заради збереження гармонійних стосунків з оточуючими Терези готові проковтнути образу і зі спокійним виглядом продовжувати спілкування зі своїми недоброзичливцями. Головне для них – це баланс і рівновага в будь-яких взаєминах.

Стрілець

Цей відчайдушний, зухвалий і непередбачуваний сміливець, на перший погляд, здається безстрашною і не надто сприйнятливою людиною. Але, трохи поспілкувавшись із ним, стає зрозуміло, що за всієї його безтурботності та за всього його авантюризму в Стрільця в душі залишається чимало місця для тепла й доброти, ніжності й сердечності.

Люди цього знака зодіаку здатні кинути все і зірватися на допомогу до небайдужої їм людини, якщо це буде потрібно. І, що примітно, незважаючи на свою амбітність і пристрасть до слави, вони готові щиро і безоплатно допомагати навіть тим, з ким знайомі лише кілька хвилин.

Риби

Тонка й вразлива душа представника цього знака здатна вмістити в себе історії та долі всіх нужденних і нещасних істот, які тільки є на нашій планеті. У Риб чисте серце, вони добрі й щирі з усіма, хто звертається до них по допомогу або пораду. І навіть якщо вони розуміють, що не в змозі допомогти людині, вони постараються її вислухати. А також знайти потрібні слова підтримки або шляхи вирішення проблеми.

Чи будуть Риби мстити кривднику? Ніколи. Скажемо більше, Риби не раз і навіть не два зможуть відновити стосунки з тими, хто їх колись сильно поранив. Пробачивши кривдника, вони знову і знову тішитимуть себе ілюзіями про те, що зрадник рано чи пізно зміниться.

Оригінал