Найбільш пристрасні та сильні зодіакальні пари

Кожен знак зодіаку відноситься до однієї з чотирьох стихій: вогню, землі, води та повітря. Стихії допомагають значною мірою визначити рівень сумісності двох партнерів. Проте цей показник не варто сприймати як гарантію. Існує багато інших різних факторів, що визначають сумісність двох людей як пари.

Але все ж таки не варто заперечувати вплив астрології, коли справа стосується тривалості та стійкості відносин. Якщо обидва партнери відносяться до однієї і тієї ж стихії, це зовсім не означає, що їхні стосунки гарантовано складуться чи не складуться.

Якщо вам цікаво дізнатися, з яких знаків зодіаку виходять найбільш пристрасні та міцні пари, тоді ви потрапили у потрібне місце. Певним знакам зодіаку притаманні деякі риси характеру, завдяки яким їм стає набагато простіше наповнити свої стосунки пристрастю.

Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, які зодіакальні пари є найбільш пристрасними та сильними.

Близнюки та Стрілець

З Близнюками завжди весело завдяки їхній енергійності та дружності. Проте, їм складно підтримувати відносини через їхню незібраність і страх зобов’язань. Стрільці, своєю чергою, це розуміють, оскільки самі не хочуть пов’язувати себе будь-якими зобов’язаннями. У відносинах цих двох знаків зодіаку буде багато свободи, а також взаємна довіра та повага.

Рак та Телець

Раки добре розуміються як на своїх почуттях і емоціях, так і у чужих. Вони шукають тривалі стосунки, які зможуть подарувати їм надійність, відчуття безпеки та щастя. У відносинах з Тельцями зазвичай і є та стабільність, сталість, надійність і відданість, необхідні Ракам.

Лев та Овен

Леви, самі по собі, дуже горді, але про це і так уже багато хто знає. У деяких випадках їхня гордість і самозадоволення можуть поставити стосунки під загрозу. Однак, Овну якраз під силу впоратися зі Левом, адже вони однаково пристрасні.

Діва та Скорпіон

Діви – перфекціоністи, які завжди звертають увагу на деталі. Вони вважають, що будь-яке завдання потрібно виконувати належним чином і завжди прагнуть до акуратності та порядку. Їхня пристрасть, у свою чергу, добре поєднується зі пристрастю Скорпіона.

Терези та Близнюки

Близнюкам постійно потрібні гострі відчуття і драма, що в деяких випадках призводить до того, що вони потрапляють у халепу. Терези, зі свого боку – миротворці. Їм під силу впоратися з тим безладом, який залишають по собі Близнюки.

Скорпіон та Риби

Скорпіони – дуже пристрасні, емоційні та мстиві особистості. Риби, самі собою, теж дуже емоційні, але на відміну від Скорпіонів – більш позитивні. У відносинах представників цих двох знаків зодіаку буде відмінний баланс позитиву та негативу.

Стрілець та Водолій

Стрільці терпіти не можуть залишатися в одному місці довгий час. Водолії – вільнодумні інтелектуали, які ненавидять, коли їх якимось чином стримують чи обмежують. Саме тому представники цих двох знаків зодіаку зможуть порозумітися.

Козоріг та Діва

Козороги – амбітні та методичні особистості, які добре ладнають з Дівами, враховуючи їхній перфекціонізм. Представники цих знаків зодіаку розуміють, що є певний процес, який потрібно чітко дотримуватися. Козоріг і Діва працюють над цим разом наче злагоджений механізм.

Водолій та Терези

Представників цих знаків зодіаку притягує один до одного, тому що вони обоє прагнуть гармонії та рівності. Водолії мають могутній розум і перебувають у постійній боротьбі за суспільне благо, чим ідеально підходять Терезам з їхнім прагненням до справедливості та рівності.

Риби та Козоріг

Союз представників цих двох знаків зодіаку буде міцним, тому що протилежності притягуються. Риби – це мрійники, тоді як Козороги – реалісти. Їхні стосунки складаються завдяки балансу ідеалізму та реалізму.

Оригінал