Найщиріші і найчесніші знаки Зодіаку

У світі вистачає дволиких і лицемірних людей, які вміють дуже майстерно носити маски і вводити в оману. Причини, через які люди приховують свою справжню особистість чи свої справжні інтереси, можуть мати різне коріння: від банального страху до бажання маніпулювати іншими. Зодіакальний знак народження може бути хорошим індикатором того, наскільки людина заслуговує на довіру. Принаймні ці п’ять знаків здобули гарну репутацію, як найчесніших і найщиріших.

Рак

Раки живуть відповідно до свого дуже суворого морального кодексу: вони не витримують обману і не прощають брехню. Вони вкрай емпатичні та сприйнятливі за своєю природою, а це означає, що будь-який Рак розуміє, наскільки руйнівна брехня, і намагається уникати її всіма силами. Раки – щедрі, дбайливі та люблячі особистості, вони завжди прагнуть допомогти людям, які є частиною їхнього життя. Їм ніколи не спаде на думку зрадити своїх близьких або приховувати своє справжнє обличчя.

Лев

Леви з великою підозрою ставляться до нещирих людей, багато в чому завдяки своїй екстравертній натурі та бажанню бути у фокусі уваги. Самі вони особистості відкриті і не приховують своїх емоцій, тому ніколи не можуть зрозуміти, чому люди носять маски і кривлять душею, приховуючи справжні інтереси. Леви розглядають відсутність чесності як особисту образу, і вони реагуватимуть із гнівом та люттю, якщо запідозрять когось у брехні.

Скорпіон

Скорпіони – це ходячі детектори брехні. Вони відчувають фальш за версту і всіляко ухиляються від контакту з такими людьми. Типовий Скорпіон розглядає обман як ознаку слабкості, а тому він не відчуватиме жодних вагань і сумнівів у тому, щоб уникнути людини, яка продемонструвала їм таке своє слабке місце і абсолютну в собі невпевненість. Скорпіони дуже лояльні і ніколи не використовуватимуть інших, маніпулюючи ними для досягнення своїх цілей. Якщо вони зіткнуться з конфліктом інтересів, то намагатимуться вирішити його та розмовляти напряму, а не натяками.

Водолій

Водолій – терпляча і розуміюча людина, здатна бачити обидві сторони однієї і тієї ж ситуації. Він, звичайно, намагатиметься зрозуміти і пробачити іншим і, якщо можливо, дати винній стороні можливість виправдатися. Однак, якщо ошуканець зазнає невдачі і продовжить бути нещирим, то для Водолія він перестане існувати. Цей знак шалено цінує щирість і вважає брехню поганою якістю, тому зради він не потерпить.

Риби

Це ще один знак, який кришталево чесний і воліє відкрито висловлювати свою думку, навіть якщо вона звучить дещо болісно для співрозмовників. Риби не пом’якшуватимуть своє бачення і точку зору, тому часом їх сприймають як надмірно прямолінійних і навіть нетактовних і грубуватих людей. Представники цього знака не вміють приховувати те, що вони відчувають усередині, інакше вони вибухнуть. Хоча їх за це критикують, правда в тому, що вони абсолютно природні та щирі у всіх своїх проявах.

Оригінал