Гороскоп на 4 липня 2023 року

Овен ♈

Ви берете велику участь в особистому житті Вашого нового друга, але запитайте себе: чи не занадто Ви залучені? Відійдіть убік, щоб не стати частиною трикутника. Їм двом потрібно стати самостійними. Можливо, Ви пропустите якісь кумедні моменти, але Вам потрібно дати їм можливість самим розвинути їхні стосунки. Хороша новина полягає в тому, що ви зможете проводити більше часу з тими, кого до цього ігнорували.

Телець ♉

Вас оточуватимуть люди з величезною кількістю нових проєктів і з неймовірним ентузіазмом з цього приводу. Вони заряджатимуть своєю енергією всіх навколо, тому тримайтеся від них на відстані, якщо не хочете брати участь у нових справах. Але якщо Ви зацікавитеся, то будьте ближче до цих діячів. Ви відчуєте, як Ваші амбіції стають дедалі сильнішими і сильнішими. Втілюйте задумане в життя.

Близнюки ♊

Той вибір, який стоїть перед Вами, змусить Вас відчути себе трохи приголомшеними, але не панікуйте. Якщо Ви зможете зберігати спокій, то цей день пройде чудово. Ви не можете ухвалювати рішення лише тому, що подумаєте, що в когось не вистачає на Вас терпіння. Якщо ж Ви це зробите, то все закінчиться тим, що Ви зміните свою думку після того, як дізнаєтеся кілька нових фактів. Чим би Ви сьогодні не займалися, не поспішайте. Тривалий і уважний розгляд може сповільнити Ваш прогрес, але гарантуватиме вірний напрямок.

Рак ♋

Можливо, вас вабитимуть якісь громадські заходи, але ви не зможете взяти в них участь. Зараз у Вас є важливіші справи, які потрібно закінчити до кінця дня. Ваш крайній термін здачі має стояти на першому місці, незалежно від того, як би сильно Вам не хотілося зараз відпочити і повеселитися. Ви знайомі зі своєчасним завершенням справ, тому доти, доки Ви будете зосереджені й дотримуватиметеся свого завдання, не відволікаючись кожні п’ять хвилин на перевірку пошти й телефонних дзвінків, Ви зможете закінчити все набагато швидше.

Лев ♌

Будьте обережні сьогодні, щоб не застрягти в системі. Вам потрібно бути вільними і не обтяженими жодними правилами. Це не означає, що вам потрібно порушувати всі правила, просто постарайтеся уникати ситуацій, де від вас очікуватимуть виконання конкретних справ певним чином. Незважаючи на те, що це не найкращий день для нової роботи, він прекрасно підійде для співбесіди.

Діва ♍

Сьогодні не найкращий день для подорожей, тому що якщо ви кудись поїдете, то можете втратити якісь можливості прямо тут, удома. Ви будете раді, що залишилися на місці, не тільки тому, що це чудовий час, щоб насолодитися тим, що маєте, а й тому, що, залишаючись поруч із домом, ви отримаєте квитки в перший ряд на незабутню розвагу. Хтось поділиться з Вами гарними новинами, і Ви захочете бути присутнім, щоб почути їх особисто.

Терези ♎

Уважно подивіться на себе в дзеркало і нагадайте собі, що Ви особливий. Так, Ви, може, не найсексуальніша людина на планеті, але хтось вважає Вас до біса привабливим, і він чекає, коли ж Ви з ним погодитеся. Будьте впевненішими в собі. Той магнетизм, який Ви випромінюєте, коли вірите в себе, просто чудовий.

Скорпіон ♏

Пам’ятайте, що Ваше ставлення може сильно вплинути на поточний стан справ. Те, як Ви мислите, безпосередньо пов’язано з тим, що відбувається навколо. Тому переконайтеся, що посилаєте лише позитивну і сприятливу енергію до Всесвіту, особливо якщо Ви плануєте взяти участь у якомусь змаганні. Прояв впевненості – це перший крок на шляху до перемоги.

Стрілець ♐

Зараз Ваші навички спілкування як ніколи гарні, але вони не можуть творити чудеса. Ви зможете зачарувати декого своєю дотепністю і невеликою світською бесідою, але ви не зможете переконати людей змінити їхню думку щодо спірних питань або переглянути складні домовленості. Дотримуйтеся легкого спілкування, і все буде гаразд. Якщо Ви вплутаєтеся в якісь серйозні дискусії, то можете сильно захопитися і створити враження дуже напористої людини.

Козоріг ♑

Сьогодні Ви з друзями поводитиметеся, як купка дітей, але в хорошому сенсі. Витратьте цей день на те, щоб згадати, що означає гарне проведення часу. Ви будете зацікавлені лише в дурних, безглуздих і абсолютно безглуздих заняттях. Протягом усього дня вас супроводжуватиме гарний настрій.

Водолій ♒

Ви легко можете спалахнути або втратити самовладання, тому тримайте себе в руках. Ви можете скептично сприймати будь-який дивний погляд і коментар у свій бік. Чому Ви заводитеся з пів оберта? Припиніть цю тенденцію на корені і дайте оточуючим чітко зрозуміти, з чим Ви готові миритися, а що абсолютно неприйнятно.

Риби ♓

Життя – це рівновага між потворним і красивим, м’яким і жорстким, солодким і гірким. Що більше Ви зможете змішати цих крайнощів сьогодні, то краще. Якщо Ви проведете першу частину дня наодинці з собою, переконайтеся, що в другій половині Ви з кимось поспілкуєтеся. Якщо зазвичай під час роботи Ви полюбляєте більш спокійну музику, поставте кілька рок-мелодій. Різноманітність додає життю пікантності, і Вам потрібно якомога швидше влаштувати живе і веселе свято.