Ці знаки Зодіаку вміють любити

Давати і отримувати любов – неабияке вміння, і воно може бути визначено вашим знаком Зодіаку. У той час як деякі люди насолоджуються побаченнями, тримаються за руки і постійно обіймаються, інші ж поводяться вкрай стримано. Все залежить від особистих якостей, характеру, звичок та виховання партнера, а також від місяця і дня його народження. Ось які знаки Зодіаку не соромляться проявляти свою любов і ніжність:

Телець

Телець – один з найбільш чуттєвих знаків Зодіаку. Він любить давати і отримувати любов і з’єднується зі своїм партнером на рівні всіх п’яти почуттів, особливо з допомогою дотику.

Його надчутливість тягне, як магніт. Телець дуже сексуальний і прагне доставити задоволення партнеру. Він буде досліджувати ваше тіло повільно і ніжно. А після занять любов’ю оточить вас довгими і теплими обіймами.

Лев

Лев дуже ласкавий, сердечний і любить проявляти свої почуття, тримаючись за руку з партнером, обіймаючи або притискаючись до нього, кожен раз, коли це можливо.

Але пам’ятайте, Лев теж любить отримувати любов. Він хоче купатися в захопленні і любові. Тому, якщо ви зустрічаєтеся з Левом – приділіть йому всю свою увагу. Він неодмінно оцінить це.

Терези

Терези дуже ласкаві в любові. Їм подобається перебувати у відносинах, насолоджуватися романтикою і ніжністю. Їхня прихильність легка, красива і натхненна – вони будуть писати вам любовні листи, присвячувати пісні і вірші, дарувати вам подарунки, квіти і увагу.

З них виходять відмінні партнери – вони дозволяють своїм другим половинкам бути самими собою і цінувати їх за яскраву індивідуальність. Але знайте, що Терези – люди соціальні, тому вони не завжди будуть поруч з вами. У них багато друзів і знайомих, і вони прагнуть побувати всюди, куди б їх не запрошували.

Риби

Якщо ви — Риби, або зустрічаєтеся з людиною під цим знаком Зодіаку, тоді ви вже знаєте, що Риби повні співчуття. Це самий спочутливий знак Зодіаку, розуміє всіх і кожного і пристосовується до них.

Вони також віддають перевагу взаємності, коли справа стосується любові. А це означає, що зазвичай вони перебувають у рівних і люблячих відносинах. Якщо ви дбаєте про них, вони з радістю дадуть відповідь взаємністю. Цей знак буде любити вас беззастережно.

Оригінал