Гороскоп на 29 липня

Овен ♈

Юпітер розвертається у Вашому знаку, ударяючи по самолюбству. Ви встигли звикнути до його присутності з травня, але тепер, коли Юпітер робить перерву і повернеться у знак Овна лише у грудні, настав час переглянути власний образ у своїх та чужих очах. Це дуже важливий період. Крім того, Юпітер натякне Вам на події 2023 року.

Телець ♉

Якщо з травня Ви помітили, що стали приділяти більше уваги прихованим та особистим аспектам свого життя, то причина – вплив Юпітера на все таємниче та приховане. Зараз Юпітер став ретроградним, тому у Вас зменшиться ентузіазму, зате з’явиться інтерес до питань духовного зцілення. Планеті широкого кругозору є чому навчити Вас, але перепочинком варто насолодитися.

Близнюки ♊

З травня Юпітер, що дарує удачу та оптимізм, впливав на Ваших друзів, надії та мрії. Ставши ретроградним (таким він пробуде до листопада), Юпітер зменшить Ваш ентузіазм у цих сферах. Але не варто думати, що на Вашому шляху до мети стоїть безліч перешкод. Вам потрібно покопатися в собі, але це займе не так багато часу. А починаючи з грудня Юпітер обіцяє Вам свою неослабну підтримку на цілий рік!

Рак ♋

Гроші здатні говорити за себе самі, але іноді вони кажуть “до побачення”. Місяць, що впливає на сферу матеріальних цінностей, змусить Вас замислитись про економію. Його зв’язок з Ураном вказує на те, що занадто багато грошей йтиме на розкіш і тусовки. Втім, світила радше попереджають Вас, ніж погрожують.

Лев ♌

Місяць у Вашому знаку додасть глибини всім думкам та почуттям. Ви відчуваєте сильні переживання, але водночас назовні виходять глибинні потреби. Через напругу між Місяцем та Ураном Ви не налаштовані спілкуватися навіть із дуже близькими людьми. В ідеалі варто залишатися наодинці із собою.

Діва ♍

Якось довівши собі, що ми щось можемо, ми віримо в себе, і сьогодні Ви здивуєтеся власній рішучості у важливій справі. Місяць з’єднується з Ураном, а отже, слід чекати на сюрпризи. Зберігайте спокій, і впораєтеся з будь-якими мінливістю долі – а в процесі ще й справите враження на людей.

Терези ♎

Вас приваблює можливість співпраці, але не тут і зараз. Ви швидше вирішите діяти сольно, ніж підпишетесь на зайві труднощі – у вигляді, наприклад, бажання відразу кількох людей спробувати себе в ролі лідера. Найкраще буде просто тихо робити свою справу.

Скорпіон ♏

Місяць зробить Вас дуже амбітними. Але якщо для втілення бажаного в життя потрібні лише гроші, то допомога у дорозі. Терпіння буквально окупиться, якщо Ви утримаєтеся від імпульсних покупок і вирішите економити. Ви налаштовані рішуче – і налаштовані на винагороду!

Стрілець ♐

Діяти поодинці чи заручитися підтримкою – ось питання. Місяць впливає на відкриття та розвиток, як у фізичному світі, так і у сфері уяви, але чи такі цікаві пригоди соло? Наявність компанія допоможе Вам розширити світогляд. Мабуть, варто надати іншим людям шанс!

Козоріг ♑

Мало хто вміє так напружено і віддано працювати, як Ви. Навіть якщо список справ на сьогодні не надихає взагалі, крок за кроком Ви дістанетеся до його кінця і будете по праву пишатися собою. Крім того, навіть найнуднішу роботу можна перетворити на гру. Напевно, Вам варто спробувати зробити саме це.

Водолій ♒

Триває тема підтримки ваших починань. Місяць чинитиме прямий вплив на відносини, привносячи баланс і дозволяючи не звалювати на плечі все навантаження. Як мінімум одна людина знає про Ваші потреби та готова допомогти. Не бійтеся відмовитися від хибної гордості та прийняти цю допомогу.

Риби ♓

Щоб план втілився у життя без сучка та задирки, Вам потрібно налагодити комунікацію з іншими зацікавленими особами. Може здаватися, що інші знають, що відбувається і як бути. Але якщо всі аспекти не були чітко проговорені від початку, зараз потрібно зробити паузу і переконатися, що всі учасники процесу на одній хвилі.