Гороскоп на 9 грудня

Овен ♈

Щоб домогтися прогресу в певній галузі, Вам слід ретельно вивчити стратегію того, хто вже домігся успіху в аналогічній справі. Можливо, Ви виявите, що у Вашому найближчому оточенні є мудрі й проникливі люди, які можуть стати для Вас джерелом знань і натхнення. Пам’ятайте, що вивчаючи чужий досвід, Ви можете коригувати свій план дій.

Телець ♉

Сьогодні вам може здатися, що ваша зона комфорту тріщить по швах. Однак нічого поганого в цьому немає. Скоріше навпаки, адже такий поворот подій дасть змогу Вам зібратися з думками і силами, щоб зосередитися на тому, що потребує Вашої уваги. На горизонті маячить незвідана територія, а інтригуючі можливості ваблять Вас. Пригоди чекають там, де Ви ніколи не були, тож дайте волю своїй авантюрній стороні та відволічіться від того, що перевірене, знайоме і… буденне.

Близнюки ♊

Ваша увага до деталей може бути дуже корисним і потужним активом. Але постарайтеся не надто сильно зосереджуватися на тому, як щось має бути зроблено, адже набагато важливіше, що має бути зроблено. Звісно, ніколи не пізно піддати сумніву стару систему або методологію, але Ви, можливо, зможете робити щось по-старому, при цьому внісши в процес нотки новизни.

Рак ♋

Ви можете відчути дисбаланс між Вашими зусиллями зі встановлення контактів з іншими людьми і тим, що Ви отримуєте у відповідь на Ваші спроби. Проте, може бути одна людина, з якою Вам у будь-якому разі потрібно знайти спільну мову. Саме це дасть вам змогу досягти істотного прогресу в справах. А вже після цього ви зможете трохи зайнятися і своїми особистими справами.

Лев ♌

Постарайтеся стримати розчарування, якщо вам здасться, що ваше спілкування з кимось нагадує топтання на одному місці. Річ у тім, що ця людина вже у Вашій владі, адже вона буквально заразилася якоюсь Вашою ідеєю і зараз просто намагається її розкуштувати. Зрештою, ваше спілкування вийде на якийсь конструктивний рівень, і ви обидва будете націлені на спільний результат. А зараз Вам потрібно просто почекати і потерпіти.

Діва ♍

Можливо, Ви вважаєте, що краще не розкривати те, що займає Ваш розум чи серце, поки Ви самі не зрозумієте, що саме думаєте та відчуваєте. Однак, якщо Ви маєте справу з чимось, чого не розумієте, то тут варто трохи змінити стратегію поведінки. Вам потрібно будь-яким способом розібратися в тому, що відбувається, і може трапитися так, що відповіді на всі Ваші запитання вже є в когось з оточуючих. Поділіться своїми переживаннями. Це допоможе вам стати сильнішими.

Терези ♎

Ви можете задатися питанням, чому так чи інакше реагуєте на певні обставини. Загалом, це нормально, адже йдеться про те, щоб краще пізнати найголовнішу людину у Вашому житті – себе самого. На щастя, зараз у Вас є така можливість, і Ви неодмінно маєте нею скористатися. Тож приготуйтеся до чогось глобального, можливо, до справжнісінького просвітлення.

Скорпіон ♏

Ваші спроби переконати когось можуть стати справжнім каменем спотикання, якщо ця людина відмовиться бачити картину в цілому, якою її бачите Ви. Однак, як професіонал своєї справи, Ви маєте розглядати опір як сигнал готовності до купівлі або, у Вашому випадку, до розуміння. Іншими словами, комусь може знадобитися трохи більше часу, щоб зрозуміти і прийняти сказане Вами. У такому разі Вам слід допомогти цій людині, але зробити це потрібно м’яко і без тиску.

Стрілець ♐

Деяка цікава робота може принести просвітлення, якого Ви, можливо, не відчули б, якби не були готові дедалі глибше й глибше занурюватися в безодню незвіданого. Однак, якщо Ви зможете залучити певну людину до свого пошуку, то результат подібних пошуків може перевершити всі Ваші очікування. Спільна робота, заснована на довірі, може стати початком чудової подорожі в досі невідомий Вам світ.

Козоріг ♑

Хтось може внести в загальну справу свій внесок, який, на його думку, буде більш корисним, ніж те, що пропонуєте зробити Ви. Однак це не привід злитися чи засмучуватися, адже те, що спочатку здаватиметься вам перешкодою, насправді містить у собі якесь раціональне зерно. Постарайтеся його знайти і подумати про те, що Вам, напевно, слід залучити Вашого, скажімо так, опонента на свій бік. Він може стати цінним партнером.

Водолій ♒

Поставивши себе на чиєсь місце, Ви зможете побачити якусь ситуацію з погляду цієї людини. І Ви, можливо, навіть зробите свій внесок у розв’язання якоїсь спільної проблеми, але щоб досягти вигідного для всіх порозуміння, усім потрібно проявити максимум стриманості. Пам’ятайте, що запорукою міцних і здорових партнерських стосунків є готовність усіх сторін шукати компроміси.

Риби ♓

Натхнення допоможе Вам піднятися на сходинку вище, але тільки в тому разі, якщо у Вас є чіткий план дій, у якому передбачені всі можливі варіанти розвитку подій. Не варто нестися вперед із шашкою наголо. Насамперед Ви маєте розуміти, що і навіщо робите, і вже тільки потім слід рухатися далі. Можливо, Вам доведеться адаптувати або коригувати свій план і своє бачення по ходу справи, але нічого поганого в цьому немає. Радше це навіть краще для Вашої справи.