10 незвичайних фактів про характер Тельців

Всі знаки Зодіаку мають свої таємниці і секрети. У кожного з 12 сузір’їв своя енергетика і свій характер, який притаманний людям, народженим під цими зірками. Телець — не виняток.

Характер Тельців

Хто ж ці люди, якщо не світлі добряки. Вони завжди допоможуть друзям, рідним, при цьому не скрививши лицем. Вони знайдуть для вас час, але це не завжди буде так. Поки Тельці не знайдуть собі другу половинку, вони будуть допомагати вам, дружити з вами. Все буде чудово. Але після того, як вони зустрінуть свою любов, друзі відійдуть на другий план. Приготуйтеся до цього, тому що Тельці дуже легко змінюють свої пріоритети.

Ці люди люблять усе красиве. Вони є істинними естетами. Їх приваблює краса практична — в будинку, в автомобілі, в одязі. Це ті ще модники. Красиві люди – ось головний магніт для Тельців. Якщо ви хочете побачити зібрання Тельців, то прийдіть на показ моди, виставку автомобілів або конкурс краси. Там буде дуже багато представників цього знаку Зодіаку.

Земля дуже сильно впливає на цих людей, тому вони економні і ніколи не будуть тринькати зароблені чесною працею гроші… ну, хіба що, машину дорожчу куплять або костюм цікавіший.

10 незвичайних фактів про Тільце

Приготуйтеся дізнатися про цих людей те, чого ви не знали.

Факт перший: Тельці просто не переносять нічого тимчасового. Якщо вони шукають друга, то на все життя. Те ж стосується і коханої людини. Телефон або машину вони теж купують один раз на кілька років, але готові викласти за це купу грошей. Тимчасові відносини для них можуть бути прийнятні, якщо у них вже є кохана людина. Тельці зраджують, але ви про це ніколи не дізнаєтеся.

Факт другий: філософія цих людей проста як удар по голові сковорідкою. Головне — це будинок. Тельці обожнюють свій прихисток, хоча можуть проводити в ньому не так вже й багато часу. Приходячи додому, їм потрібен комфорт. Їх не турбує, який з вікна вид — краще нехай ванна буде велика і приємна. Їх легко спокусити зручностями і високими технологіями.

Факт третій: знаєте, хто такий Містер Бін? Це той дивний англійський комік, у якого найсмішніші живі брови і неймовірно смішне вираз обличчя. Так от, Тельці здатні на таке ж шоу. Не всі знають це про себе, але майже всі можуть бути настільки ж артистичними і кумедними. Просто поспостерігайте за тим, як вони розповідають смішні історії — їхнє обличчя іноді приймає вигляд куди більш смішний, ніж у найбільших комедійних акторів. Тельці можуть допомогти підняти настрій кому завгодно і де завгодно.

Факт четвертий: терплячість — сильна риса Тельців, про яку не знають навіть деякі Тельці. Вони здатні вичікувати без кінця-краю, поки не настане слушна нагода для чого-небудь. Саме тому вони добре грають в азартні ігри, карткові ігри, успішні в любові і завжди домагаються того, чого хочуть. Тільки самі ледачі з представників цього Знаку можуть собі дозволити нічого не робити, але більшість приховує вміння чекати, маскуючи його під лінь.

Факт п’ятий: Тельці заслуговують того, щоб їм довіряти. Просто так «кидати» вони нікого не будуть — їм це не потрібно. Вони творці, тому не руйнують все навколо себе, а створюють. Цікавий факт полягає в тому, що Тельцям завжди можна вірити. Вони не люблять брехати, хоча вміють це робити. Ці люди самі про це не здогадуються, але це так.

Факт шостий: Тельці дуже ревниві, але не до грошей. Ці люди можуть стати жадібними тільки в самій незвичайній і важкій ситуації, а ось улюблених людей вони ревнують навіть до речей. Іноді складається таке відчуття, що Тельці бажають знати навіть думки коханої людини, контролюючи її повністю. Вони обожнюють, коли їм підпорядковуються, але у них немає комплексу Бога, тому не бійтеся слухати їхні поради та настанови.

Факт сьомий: Тельці з першого погляду здаються такими сміливими, що починаєш вірити в їхню відвагу, але насправді вони бояться. Їхній найбільший талант полягає в тому, що свої страхи вони не тільки маскують, але і перетворюють якимось способом у відвагу. Як вони це роблять, відомо лише їм самим. Нам залишається тільки спостерігати за цим феноменом.

Факт восьмий: якщо ви зробили цій людині щось хороше, вона ніколи цього не забуде. Він або вона можуть забути, коли у мами день народження, але забути ваше добро вони не зможуть, тому поводитися з ними може бути корисно. Озивайтеся на їхні благання про допомогу, бо це добро повернеться до вас у подвійному… ні, у потрійному розмірі.

Факт дев’ятий: буйність Тельця не зупинити. Ніколи не доводьте цих людей до нервового зриву. Інакше може настати справжній апокаліпсис. Ваше життя перетвориться на пекло, якщо ви зробите йому щось погане. Злопам’ятні Тельці вам помстяться, коли настане слушна нагода. Чекати вони вміють, ми вам говорили.

Факт десятий: негативний цікавий факт лише один. Багато Тельці, майже 90%, не будуть з вами спілкуватися і будувати стосунки, якщо ви одягнені не стильно, не модно, дешево або без смаку, якщо у вас не збігаються сексуальні погляди, якщо від вас тхне. Вони помічають будь-які дрібниці, які можуть перешкодити вашій дружбі. Однак, якщо ви дружите, то Телець вам м’яко і люб’язно вкаже на те, що з вами не так.

Оригінал