3 знаки Зодіаку, які легко перетворюють свої недоліки на переваги

Як часто ми не визнаємо своїх недоліків? А вже якщо визнаємо, то сумно розводимо руками: “Ну, що поробиш, це мій недолік, мене вже не переробити”. Деякі знаки зодіаку вміють філігранно перетворювати будь-який свій недолік або програш на явну перевагу. Вони вміють з кожної життєвої ситуації виносити урок, бачать перспективи в найпатовіших ситуаціях і ніколи не опускають руки.

Навіть недосконалість своєї зовнішності, вони вміють представити як якусь родзинку. Те, що згодом виділить їх, змусить людей пам’ятати і захоплюватися. Це вміння допомагає йти по життю з високо піднятою головою. Вони немов звели навколо себе кам’яну стіну, захищаючись від пліток, критики та негативу.

Лев

Він любить себе і не приховує цього. Так, його вважають егоїстом, який піклується лише про себе і свої інтереси. Він звик бути в центрі уваги. Але чи не це допомагає Леву підійматися на вершину? Він просто щиро вірить у свою унікальність, змушуючи повірити в це й оточуючих. Він від народження переконаний, що всі скарби світу будуть біля його ніг.

А невпевненість у собі, зайві самокопання, пошук недоліків, усе це лише заважає і ускладнює шлях. Лев приймає себе з усіма своїми недоліками, він з гордістю представляє їх як найбільшу свою перевагу, і робить це так майстерно, що люди починають захоплюватися.

Якщо, приміром, у Лева є недоліки зовнішності, він не буде їх приховувати, а навпаки представить усе так, начебто це найгарніша риса його вигляду. І люди повірять, почнуть наслідувати і захоплюватися. Цієї якості нам усім слід повчитися у цього знака. Прийняти і полюбити себе, і тоді життя стане набагато простішим і легшим.

Риби

Цей знак звик, що в житті треба часто плисти проти течії. А комплекси тільки ускладнюють рух. Вони підкуповують своєю безпосередністю. Нехай усі вважають їх “не від світу цього”, зате вони точно знають мотиви своїх вчинків. А думка людей, справа другорядна, всім не догодиш. Якщо Риб ображають, вони відгороджуються стіною від людини, занурюються в себе і мовчки продовжують робити свою справу.

Їх вважають вразливою людиною. Вони ж мовчать і слухають. Їм довіряють секрети, посвячують у таємниці, тому Риба завжди в курсі подій і вміють вчасно скористатися ситуацією. Роблячи помилки, Риби не стануть роками сумувати про скоєне, вони зроблять відповідні висновки і “попливуть” далі.

Також Риби ліниві за природою і прекрасно це знають, хоча цей свій недолік вони вміло перетворюють на плюс. Вони не займатимуться ненависною справою, вони виберуть найкоротший і найлегший шлях, щоб даремно не обтяжувати себе. Що в підсумку економить час і нерви та допомагає швидко досягти мети.

Овен

Найвпертіший знак зодіакального кола ніколи не змириться з програшем. Навіть якщо всі навколо твердитимуть Овну, що він вибрав не той шлях, він ніколи не змінить курсу. Він ніколи нікого не слухає і робить усе, спираючись на власні життєві орієнтири. Його вважають дурнем, упертим баранчиком, але саме ця риса характеру дає змогу Овну досягати мети.

Коли всі навколо давно здалися і відійшли вбік, він все одно, наполегливо дереться вгору. Також на нього можна покластися в будь-якій ситуації. Він не втече, відчувши неприємності. Навпаки, з азартом кинеться в бій.

Овен, не бентежачись, говорить правду в обличчя. Його вважають прямолінійним, іноді надто жорстоким. У підсумку він перетворює цю рису характеру на перевагу. Він ніколи не бреше, і саме до нього люди йдуть по правду. Йому довіряють, він правдоруб, і ніколи не вдасться до низьких прийомів, віддаючи перевагу чесній, відкритій сутичці.

Оригінал