Як знаки Зодіаку розуміють, що поруч із ними – “не та” людина

Овен

Ви дізнаєтеся, що він – “не та” людина, коли відчуєте, що все, що він пригнічує вас і утримує, замість того, щоб іти з вами в ногу. Ця людина воліє валятися на дивані цілий день і переглядати одне й те саме телешоу, а не вийти у світ у пошуках пригод, навіть якщо це звичайна прогулянка в парку. Але водночас він ревнивий і неспокійний, коли ви хочете зробити щось самостійно. Такі стосунки не приносять вам радості.

Телець

Ви дізнаєтеся, що з не тією людиною, коли вас поглине почуття невпевненості та ревнощів – або тому, що партнер не бажає або не може вас запевнити у зворотному, або тому, що ви перебуваєте в нестабільних стосунках, і ваша інтуїція буквально кричить вам про це. Ваш обранець активно грає з вашою довірою до нього, і ви постійно хвилюєтеся щодо того, з ким він листується, чому ви не відчуваєте з ним емоційного зв’язку і чому ви не можете знайти спільну мову. Такі стосунки змушують вас почуватися непотрібною і нелюбою.

Близнюки

Ви дізнаєтеся, що ви з не тією людиною, коли відчуєте, що граєте чужу роль перед нею. Ви не можете розслабитися і бути собою поруч із партнером, відчуваючи, що постійно зобов’язані поводитися по-іншому. Ви відчуваєте неймовірний тиск і пригнічуєте свою активність, жвавість і привітність, замість того, щоб відпустити себе і розслабитися. Зробіть собі послугу і позбудьтеся таких стосунків. Вам потрібен партнер, з яким ви можете бути вразливими і крихкими.

Рак

Ви зрозумієте, що зустрічаєтеся не з тією людиною, коли відчуєте, що вам потрібно пояснювати свої почуття або вибачатися за них. Замість того, щоб відкритися і поговорити з нею про свої хвилювання, тривоги, стосунки, ви, як правило, занурюєтеся в себе і тримаєте все в собі. Замість того, щоб бути у стосунках, у яких ви відчуваєте, що ваш обранець розуміє вас краще за всіх на світі, ви почуваєтеся ізольованою і самотньою.

Лев

Ви усвідомлюєте, що перебуваєте поруч не з тією людиною, коли відчуєте, що вона виснажує, а не підживлює вас. Ви – творча, працьовита і захоплена особистість, тому для вас важливо бути у стосунках, в яких ви відчуваєте підтримку, заохочення і хвилювання. Вас же нинішній партнер виявлятиме вашу самовдоволену сторону, дозволяючи вам творити все, що завгодно, замість того, щоб кинути вам виклик і підштовхувати до нових звершень.

Діва

Ви дізнаєтеся, що не з тією людиною, коли стосунки викликатимуть лише постійне занепокоєння і стрес. Найкращий зв’язок для вас – той, у якому немає ігор, ви нічого не приховуєте одне від одного і почуваєтеся розслаблено і спокійно. Але замість цього, ви віддали перевагу партнеру, який змушує вас нервувати, бути невпевненою у вашому спільному майбутньому й аналізувати кожну дрібницю.

Терези

Ви дізнаєтеся, що не з тією людиною, коли відчуєте, що вам потрібно докладати занадто багато зусиль, щоб вона почувалася комфортно. Замість того, щоб бути з тим, хто може йти в ногу з вами, ви залишаєтеся з партнером, який ревнує вас до ваших друзів і вимагає занадто багато вашого часу.

Скорпіон

Ви зрозумієте, що залишаєтеся з неправильною людиною, коли більше зануритеся в себе, не беручи на себе жодних зобов’язань, і не почуватиметеся досить комфортно для того, щоб ділитися з нею своїми найглибшими турботами, секретами і невпевненістю. Ви також не відчуєте від нього підтримки в прагненні до здійснення поставлених цілей, і відчуєте самотність.

Стрілець

Ви усвідомлюєте, що не з тією людиною, коли відчуєте обтяження і пригніченість її песимістичним, прив’язливим і негативним характером. Замість того, щоб розслабитися в компанії обранця і бути собою, ви відчуваєте, що вам потрібно залучити весь свій оптимізм і позитив, щоб підтримати його настрій. Замість того, щоб насолоджуватися зустрічами з партнером, ви відчуваєте обтяжливий обов’язок бути з ним.

Козоріг

Ви дізнаєтеся, що не з тією людиною, коли відчуєте, що вона невірно сприймає кожне ваше слово або дію. Вона не розуміє ваш гумор, і вам постійно доводиться пояснювати, що ви жартуєте. Ви також відчуваєте, що ви докладаєте багато зусиль у стосунках, щоб змусити їх працювати. Замість того, щоб бути з партнером, який розуміє вас із півслова, ви перебуваєте поруч із людиною, яка висмоктує з вас сили.

Водолій

Ви зрозумієте, що не з тією людиною, коли не зможете говорити з нею про глибші й емоційніші речі. У вас складнощі з вираженням емоцій, оскільки ви звикли бути відстороненою і закритою. Таким чином, ці стосунки – кошмар для вас, тому що ви не можете відкритися і бути собою з ним.

Риби

Ви дізнаєтеся, що не з тією людиною, коли відчуєте себе з нею загубленою, млявою та ізольованою. У вас чудова уява і безліч цікавих ідей, але ваші стосунки з партнером перетворилися на жахливу, монотонну і летаргічну рутину. Замість того, щоб відчувати, що ваш партнер – той, хто заохочує вас рости і робить це разом із вами, ви відчуєте, що стаєте більш сором’язливою, бездушною і збитою зі шляху.

Оригінал