Найревнивіші знаки Зодіаку

Як ви думаєте, чи можуть ревнощі вважаються найвищим вираженням любові, чи це комплекс неповноцінних відносин? Астрологи виділяють 3 знаки Зодіаку, у яких діапазон ревнощів зашкалює і дозволяє задуматися про справжні почуття.

Овен

Ревнивець наосліп. Більшість Овнів ревнують своїх партнерів до власної тіні. Для Овна невеликого приводу буде достатньо, щоб організувати відкриту війну зі своїм партнером. Овни великі любителі грати у спектаклях, особливо на нервах. Свою ревність Овен покаже у всіх фарбах, емоціях, з почуттям драматизму. Партнеру Овна доводиться докласти титанічних зусиль, щоб пояснити безпідставні ревнощі на порожньому місці і заспокоїти ревнивця. Золота середина у відносинах з Овном, уникати гострих тем, щоб даремно не турбувати багату уяву Овна.

Рак

Маніакальний ревнивець. Дебошів, розбірок, бійок, биття посуду від Рака ви не дочекаєтеся на відміну від Овна, але своїми ревнощами Рак спопелятиме. Спочатку Рак не покаже свої ревнощі і мовчки проковтне; якщо помітить щось підозріле, страждатиме і мучиться з цього приводу, але сидіти склавши руки не буде і почне власне розслідування. Якщо справді підтвердяться його побоювання, то вам буде непереливки і чарівна фея вам точно не допоможе. Помста Рака буде жорстокою та болісною. Скажіть все прямо і без натяків, краще гірка правда.

Скорпіон

За своєю натурою, Скорпіон підозрілий не лише в особистих стосунках, а й у всьому іншому. Якщо ваш начальник Скорпіон, то не забувайте, що кожна ваша дія та слово сприймається з підозрою та ґрунтовною перевіркою. Скорпіон перевіряє всіх, починаючи від членів сім’ї та закінчуючи близькими друзями. Якщо інтуїція не обманює Скорпіона, то штучно створена ним інтрига виведе всіх на чисту воду. У відносинах Скорпіон ніколи не відкриває своїх карт, партнеру важко буде достукатися до нього і дізнатися, що відчуває Скорпіон стосовно нього. Скорпіон завжди веде подвійну гру, але від свого партнера Скорпіон вимагає абсолютної довіри до себе. Не обманюйте Скорпіона, він, на відміну від Рака, інкогніто вести розслідування не буде, вам буде оголошена відкрита війна, поки Скорпіон не розправиться зі своєю жертвою.

Оригінал