Як розлучаються знаки Зодіаку: Терези звинувачують, Раки сумують, а Скорпіони мстять

Дізнайтеся, як переживають розставання знаки Зодіаку.

Овен

Якщо ініціатива виходить від Овна, значить, стосунки дійсно опинилися в глухому куті, і це є по-справжньому обдуманим рішенням. Сльози партнера можуть змусити його зглянутися, але тільки на деякий час.

Якщо кинутим виявився саме Овен, то значить потрібно чекати біди: ущемлене его здатне на великий скандал. Замість печалі представники цього знака відчувають гнів, тому вони здатні перетворити ваше життя на пекло, якщо їм цього захочеться.

Телець

Тельці легко сходяться з іншими людьми, і саме тому розставання з партнером, з яким вони перебували в тривалих стосунках, дається їм важко. Якщо кидають їх, вони страждають, все аналізують і обмірковують, але, врешті-решт, стоїчно приймають свою долю.

Точно так само, якщо ініціатором розставання виявляється Телець, то, значить, він точно вирішив, що шляху назад немає. При цьому він забезпечує собі краще фінансове становище – у цьому й полягає його хитрість. Крім того, незважаючи на кінець стосунків, Телець не заперечуватиме проти “дружнього” інтиму з колишнім партнером.

Близнюки

Якщо ви бажаєте розлучитися з представником цього знака, вам потрібно просто перестати з ним розмовляти, і тоді він піде від вас сам. А якщо ви почнете пояснювати йому, що він не такий гарний, як вам хотілося б, ця людина, найімовірніше, просто не повірить – адже Близнюків люблять усі. І тоді вона дзвонитиме вам серед ночі і проситиме пояснень…

Якщо рішення про розрив ухвалює він сам, то в такому разі складає хитромудрий план обставити все так, начебто у всіх бідах винен партнер, що стане чудовим приводом для розставання. Зі шлюборозлучним процесом у Близнюків зазвичай проблем немає, оскільки представники цього знака охоче погоджуються на всі умови, аби позбутися тягаря обридлих стосунків.

Рак

Найважче розставання дається Раку, тому що він у будь-якому разі починає ностальгувати, незалежно від того, хто ініціює розставання. Якщо Рак той, кого кинули, він одразу ж забуде все погане, що було у стосунках, і спробує повернути все, як було, тому що він просто не може впоратися з почуттям втрати.

Але якщо Рак зрозуміє, що жодних шансів у нього немає, він здатен буквально зненавидіти свого колишнього партнера. Навіть попри власну ініціативу в розірванні стосунків, він легко може впасти в меланхолію. У такому разі він згадуватиме про все погане, що зробив його партнер, тільки для того, щоб підбадьорити себе.

Лев

Головне почуття, яке відчуває Лев після того, як його кидають, – це шок. Лев просто не може повірити в те, що хтось хоче залишити таке прекрасне створіння, як він. Тому він докладе всіх зусиль, щоб пояснити партнеру, що той ніколи більше не зможе зустріти настільки гідну особистість.

Також він, найімовірніше, задумається про помсту, яку він постарається ретельно спланувати. Крім того, відразу ж після розставання Лев почне пошуки нового партнера, щоб відновити самооцінку, яка похитнулася.

Якщо на розрив піде він сам, то зробить так, щоб розірвати з колишнім партнером усі зв’язки, за винятком тих стосунків, у яких у нього з’явилися діти. У цьому разі він вирішить питання цивілізовано і буде доводити все життя, що залишилося, що він найкращий батько на світі.

Діва

Незалежно від того, кидає її партнер чи вона розлучається з ним за власною ініціативою, Діва докладе всіх зусиль, щоб уникнути скандалу і провести процес розставання якомога цивілізованіше.

Якщо розлучаються з Дівою, то вона постарається вдягнути на себе маску байдужості та поводитиметься так, наче їй абсолютно все одно. Ігнорування – це улюблена тактика представників цього знака, до якої вони вдаються доти, доки їхній біль не стає більш-менш терпимим.

Усю свою енергію в цей період Діва присвятить роботі та іншим справам. Якщо вона сама є ініціаторами розставання, то обов’язково постарається пояснити партнеру причину свого рішення. І взагалі представники цього знака поводитимуться настільки чуйно, що їхня колишня друга половина почне думати, що є надія на примирення, хоча це буде зовсім неправдою.

Терези

Представники цього знака, на перший погляд, підходять до процесу розставання у всеозброєнні. Зазвичай вони місяць або навіть більше присвячують аналізу ситуації, що склалася, яку обмірковують з усіх можливих ракурсів, і перш ніж зважитися на остаточний розрив, вони надають партнеру цілу низку можливостей виправитися.

Якщо їхні стосунки з колишньою другою половиною не були надто болісними, Терези після розставання можуть зберегти дружні стосунки.

Якщо Терези опиняються в ролі покинутого партнера, що буває дуже рідко, вони ніколи не показують іншій стороні те, наскільки сильно їх зачіпає ця ситуація, і не намагаються повернути старі стосунки. У разі розлучення вони подбають про те, щоб основна частина фінансів дісталася саме їм.

Скорпіон

Представники цього знака, порівняно з іншими людьми, переживають розриви найболючіше. Вони сильно прив’язуються до своїх партнерів, і будь-яке розставання для них схоже на закінчення цілого життя.

До розриву їх зазвичай призводить незадовільний період у стосунках, який триває досить довго. Під час цього періоду Скорпіони знаходять розраду десь в інших місцях, а ініціюють повноцінний розрив вони тільки в тому разі, якщо у стосунках відбувається щось, із чим вони не можуть змиритися.

Якщо ви кинете Скорпіона, він постарається замучити вас своєю нав’язливою і ревнивою поведінкою. До того ж, він постарається завести одразу кілька шанувальників – аби вас самого змусити ревнувати. Цивілізоване розставання зі Скорпіонами – це нонсенс.

Стрілець

Між представниками цього знака та їхніми партнерами насамперед встановлюються людські стосунки. Тому під час розставання їм буває найважче змиритися з думкою, що вони, насамперед, втрачають друга.

На розрив вони йдуть у тих випадках, коли відчувають, що у стосунках їх пригнічують, обмежують або недостатньо цінують. Якщо вони опиняються на місці покинутого партнера, вони починають плакати, пити або шукати розради в новій людині, яку використовують як таблетку від болю.

Під час розставання вони поводяться вельми гідно і справедливо, особливо коли йдеться про їхніх дітей, добробут яких стоїть для Стрільців на першому місці.

Козоріг

Представники цього знака зовсім не мають авантюрного характеру, тому розставання здатне завдати їм сильної травми. Якщо кидають їх, вони одразу ж розклеюються, а потім витрачають багато часу, щоб зібрати себе і почати нове життя.

У цьому їм може допомогти гнів, який вони відчувають щодо колишнього партнера, особливо якщо той каже щось дуже неприємне. Наприклад, те, що він знайшов уже когось нового. Це мотивує Козорогів до того, щоб довести те, що вони є сильними особистостями, які здатні продовжувати рух по життю вже самостійно.

Якщо кидають вони самі, то вони обов’язково аргументують своє рішення і намагаються дочекатися “благословення” від партнера. Під час шлюборозлучних процесів Козоріг поводиться гідно, але в жодному разі не дасть себе обдурити.

Водолій

Представники цього знака спочатку заперечують факт доконаного розставання, оскільки ця думка спочатку їм здається катастрофічною. Якщо Водолій стає ініціатором розриву, він змушує себе повірити, що без свого колишнього партнера йому буде набагато краще. Він зробить усе можливе, щоб виставити його винною стороною, що дасть йому змогу із себе зняти тягар відповідальності.

Якщо кидають його самого – він поводитиметься так само. Від болю, який йому може заподіяти розрив, він постарається себе вилікувати за допомогою походів на вечірки і спілкування з друзями. Але через кілька місяців смуток все одно оселиться в серці Водолія, що змусить його вести досить ізольований спосіб життя.

Під час шлюборозлучних процесів представники цього знака поводяться так, наче для них матеріальний бік питання зовсім неважливий, що власне є правдою.

Риби

Представники цього знака вирізняються емоційністю, тому процес розставання вони переживають особливо болісно. Але емоційність одночасно з цим є їхньою перевагою, оскільки після того, як вони вихлюпують усі емоції, швидко відроджуються до нового життя.

Якщо Риби опиняються в ролі покинутих партнерів, вони пускають усі свої сили і ресурси, щоб зберегти стосунки, продовжуючи сподіватися до останнього. У цьому стані надії вони можуть жити досить довго, поки одного прекрасного ранку не прокидаються і не розуміють, що з ними і так усе гаразд, що вони і так цілком щасливі.

Розставання з ініціативи Риб трапляється зазвичай тоді, коли вони закохуються в іншу людину. Під час шлюборозлучного процесу вони поводяться емоційно – і причиною цього є їхні діти.

Оригінал