Найпривабливіші чоловіки по знаку Зодіаку

Вважається, що зовнішність чоловіка — не визначальний чинник його привабливості. Але представниці прекрасної статі звертають увагу на головні переваги, які є унікальними у кожного знака Зодіаку.

На рівні інстинкту жінки інтуїтивно вибирають собі супутника життя, базуючись на перевагах чоловіка, які вважають найбільш привабливими. Дізнатися, чим гарний кожен знак Зодіаку, можна за допомогою нашого гороскопу. До вашої уваги список найпривабливіших чоловіків за знаком Зодіаку.

Найпривабливіший — Овен

З Овном все досить просто. Типового представника цього Знаку часто переслідують невдачі, які загартовують його дух. Такий чоловік не звик здаватися, падати ниць, скаржитися, скиглити, у всьому і завжди він йде до переможного кінця. Овен любить грати в романтику, але це точно не найулюбленіша його гра. Він звик вважати, що, якщо жінка подобається, то потрібно її на руки і додому, що додає йому шарму. Будь-якого Овна манить все нове і незвідане, тому стратегія «ні-ні, я не така» може бути небезпечна. Овен може знизати плечима і знайти іншу, як раз таку.

Найбажаніший — Телець

Складно народитися негарним, якщо ти Телець. Практично всі чоловіки, народжені під заступництвом цього сузір’я, прекрасні! З їхнього обличчя, як кажуть, можна воду пити: виразні очі, густі вії, привабливі риси обличчя. Більшість Тельців володіють високим зростом і струнким тілом. Навіть якщо у нього є зовнішні недоліки, він компенсує їх чарівністю. Де б не перебував Телець, навколо нього завжди крутяться жінки, ласі на чоловічу красу і гроші, які, до речі, стікаються до цього знака звідусіль. Чоловіки-Тельці у курсі того, що вони гарні й бажані, але це, на жаль, не заважає їм страждати комплексом неповноцінності.

Найкрасивіший — Близнюки

Карколомних красенів з Близнюків робить не стільки зовнішність, скільки вміння добре підносити себе, рекламувати свої таланти і приховувати недоліки. Багато представниць прекрасної статі щиро вважають чоловіків-Близнюків еталоном чоловічої краси, причому вони впевнені, що справа не в ідеально симетричних рисах обличчя і гарно складеній фігурі, а у флюїдах, які Близнюки виділяють в атмосферу. Завдяки цьому жінки готові хоч у ліжко, хоч під вінець. Зрозуміло, така несвідома чарівність з часом тьмяніє, і жінка починає розуміти, що лише поповнила колекцію розбитих сердець.

Найаристократичніший — Рак

Чоловік-Рак може в одну мить стати об’єктом бажання мільйонів жінок. Народжені під цим сузір’ям відрізняються стриманістю, аристократичністю. Ці якості жінки вважають більш сексуальними, ніж показна демонстрація накачаного тіла. Справжній Рак дорожить традиціями і своєю коханою жінкою. Він ввічливий, уважний, вірний, при цьому володіє тонкою душевною організацією. Чутливість і емоційність допомагають йому блискуче розуміти жінок і домагатися їхньої прихильності лише за допомогою погляду і губ.

Найпривабливіший — Лев

Гордий і величний Лев відчуває себе по життю королем і готовий займати лише лідируючі позиції в житті. Чоловік цього знака бере вимогливу жіночу аудиторію не зовнішніми даними, а подачею себе і харизмою. Всьому виною Сонце, яке є покровителем цього Знаку і обдаровує своїх підопічних незрівнянним шармом і привабливістю. Леви сяють скрізь, де ступає їхня нога. Секрет краси всіх Левів простий — виразна усмішка, яка зачаровує і зачаровує всіх жінок, навіть тих, кого визнали королевами краси.

Найспокусливіший — Діва

Типовий представник знаку Діви — це чоловік, який постійно займається особистісним розвитком. Він звик аналізувати те, що відбувається в його внутрішньому світі, і багато в чому готовий допомогти своїй обраниці. Це свого роду домашній психолог, який допоможе коханій жінці впоратися з усіма страхами і комплексами. Попри те, що по природі такий чоловік досить замкнутий, це не заважає йому будувати щасливі і досить успішні відносини. Представник сузір’я Діви, як правило, скупий на емоції, що робить його загадковим і таємничим об’єктом, пробуджує цікавість всіх жінок.

Найхаризматичніший — Терези

Чоловіків цього знака природа обдарувала досконалою красою тіла, якій позаздрив би сам Аполлон. Не позичати їм і внутрішньої краси — вони розумні, талановиті, мають тонкий смак і не позбавлені почуття прекрасного. Правда, набір таких якостей змушує чоловіків-Терезів бути дуже вимогливими при виборі супутниці. Жінка повинна в усьому йому відповідати і бути бездоганно красивою. Але та, яку він обере, буде гідно винагороджена!

Найсексуальніший — Скорпіон

Чоловікові-Скорпіону блискуче вдаються складні психологічні прийоми, за допомогою яких він обов’язково домагається свого. Такий чоловік завжди чудовий, причому абсолютно неважливо, яку він вибрав для себе роль: позитивного або відразливого персонажа. Швидше за все, вроджена загадковість допомагає йому приголомшливо грати жіночими почуттями, постійно поповнюючи колекцію розбитих сердець. Скорпіон по природі надзвичайно сексуальний, тому не дивно, що він викликає такий захват і бажання у представниць прекрасної статі.

Самий притягальний — Стрілець

Представники Стрільців потрапили в трійку лідерів-красенів, потіснивши багатьох привабливих чоловіків. Та що гріха таїти, порадившись, жінки вирішили віддати пальму першості саме Стрільцям. Чому їм? Тому що чоловіки цього знаку відрізняються привабливо грубими рисами обличчя, великими і глибокими очима, в яких неможливо не потонути, і високим зростом. Перед таким красенем складно встояти, особливо якщо він починає нечесну гру, пускаючи в хід свою вроджену сексуальність. А про вірність Стрільця вже давно склали легенди, правда, переконатися в цьому встановленому факту зможе лише та жінка, якій все-таки вдасться приборкати вітряного Стрільця.

Найромантичніший — Козоріг

Попри свою романтичну натуру, Козоріг — чоловік послідовний і цілеспрямований. Такий чоловік ґрунтовно підходить до всього, чим займається. Він розуміє, як потроєний цей світ, і готовий грати за чужими правилами, не відходячи від власного призначення. Він стійко переносить душевний біль і вміло протистоїть негараздам, що говорить про те, що чоловік-Козоріг буде домагатися любові жінки у що б то не стало, а поки та думає на його рахунок, він зуміє зібрати пристойний статок.

Найгарячіший — Водолій

Чоловіки-Водолії — не просто красені, за якими бігають пачками. Вони — еталон мужності і краси, актуальної в усі часи. Часто природа наділяє таких чоловіків видатними зовнішніми даними і пристрасним характером. Відвести погляд від цього красеня складно ще й тому, що він випромінює неймовірно притягальну енергетику. Доброта, вірність, надійність — головні риси цього чоловіка. Такий набір зовнішніх і внутрішніх якостей робить чоловіка-Водолія найбажанішим коханцем, супутником і чоловіком для багатьох жінок. Правда, сам Водолій не поспішає відкривати душу і пускати когось у своє серце. Для початку йому потрібно придивитися, адже через свою довірливість він вже не раз обпікався.

Самий магнетичний — Риби

Неординарний представник знака Риб може підкорити навіть тих жінок, які спочатку були налаштовані вкрай скептично на його рахунок. Такий чоловік може непомітно втертися в довіру, зачарувати і більше ніколи не відпустити зі своїх обіймів. Мабуть, це єдиний представник з-поміж чоловіків, який володіє справжньою жіночою інтуїцією. Цікаво й те, що представники знака Риб часто привертають увагу сексуальним тілом, але не всією зовнішністю. Це характерна особливість цього знака — вони можуть бути неприємні на обличчя, але їхня пластика, хода, мова тіла все одно зачаровують і викликають тварина бажання. При цьому чоловік-Риби вміло користується своїм природним магнетизмом, змушуючи жінок сходити з розуму від захвату.

Самі того не усвідомлюючи, представники обох статей приписують фізично привабливим людям позитивні якості, наприклад, високий інтелект або виняткову вірність. Можна скільки завгодно сперечатися про ознаки краси і намагатися замінити їх грошима, розумом, талантами, популярністю і іншим. Краса залишиться красою у всі часи. Навіть якщо чоловіки думають, що їхня привабливість визначається лише успіхом у житті, жінки все одно зуміють їх у цьому переконати.

Оригінал