Найдепресивніші знаки Зодіаку

Депресія це серйозне патологічне порушення психіки, що характеризується почуттям своєї нікчемності, сумом, тривожністю та апатією стосовно щоденних рутинних занять. Даний розлад досить поширений і з багатьох причин здатний вразити кожного з нас. Депресія дуже сильно впливає на фізичне та психологічне здоров’я людини.

Астрологія стверджує, що депресія тісно пов’язана із зодіакальними сузір’ями. Відповідно різні знаки мають до неї різну схильність. Найчастіше найбільш схильними до проявів депресії є високоемоційні сузір’я з розвиненою інтуїцією. Також цьому розладу та відчуттю повної безнадійності сприяють певні особисті якості на кшталт песимізму, самокритичності, заниженої самооцінки та зайвої залежності від думки оточуючих.

Нижче складено список із шести найдепресивніших знаків Зодіаку.

Риби

Найвища схильність до депресивних станів. Риби народжуються вже в депресії, готові до мученицької смерті та принесення себе в жертву. Ці люди дбайливі і добрі до оточуючих, але це не заважає їхньому потягу до саморуйнування, нав’язливості, прояву жалості до себе та повного відриву від реальності. Як правило, Риби дивляться на життя крізь рожеві окуляри, а їхній мрійливий погляд на світ не має нічого спільного з реальним станом речей. Через це представники Риб перебувають у стані вічного розчарування.

Причина їхньої депресії здебільшого пов’язана з нездатністю контролювати своє життя тією мірою, якою їм цього хотілося б. Однак вони свідомо обирають шлях мовчазних страждань, намагаючись при цьому видавити з себе посмішку і не вішати носа, навіть якщо їм справді важко. А все тому, що Рибам не хочеться, щоб через них страждали їхні близькі. Риба може уникнути депресії, якщо утримуватиметься від жертвування собою і припинить свої спроби догодити всім оточуючим.

Рак

Висока схильність до депресії та поганого настрою. Раки відрізняються своєю чутливістю, турботою та співчутливістю, але їм часто здається, що на них ніхто не звертає уваги. Оскільки Рак вважається «матір’ю» всього Зодіакального ряду, то народженим під даним сузір’ям необхідно постійно відчувати любов і потребу в собі оточуючих. Для щастя та емоційної стабільності Раки потребують визнання та відчуття прихильності до себе.

Депресія у Раків найчастіше є результатом надмірного втручання в життя оточуючих, а також усвідомлення того факту, що він не може керувати чужим сумом. Таким особам неймовірно складно ділитися своїми потребами та бажаннями емоційного характеру, тому вони страждають на самоті, що і викликає депресію. Вилікуватися від неї можна, якщо оточити себе друзями та членами сім’ї, готовими надати потрібну підтримку.

Скорпіон

Його емоції настільки глибокі і сильні, що немає нічого дивного в тому, що Скорпіон впадає в депресію частіше, ніж решта всіх зодіакальних сузір’їв. Скорпіони завжди вкладають у відносини всі свої почуття, а тому якщо такі відносини розпадаються, народжених під цим знаком чекає неминучий смуток та занепокоєння. Отже, найсильнішими тригерами депресії у Скорпіонів є розлука, самотність та втрата.

Але ці люди нізащо не визнають, що у них депресія або що вони вразливі, боячись, що це використовують проти них. Щоб уникнути смутку, Скорпіону необхідно навчитися керувати своїми найсильнішими емоціями. А ще їм принесе користь дозвілля з другом або довіреною особою, з якими в будь-який момент можна поділитися своїми найпотаємнішими думками або почуттями.

Козоріг

У нього теж є кілька причин впасти у стан депресії. Хоча Козороги здатні легко зберігати самовладання навіть у стресової ситуації, але коли їхні емоції не знаходять виходу, таких людей охоплює глибока депресія. Козороги – закриті в собі особи, які звикли до екстремальних ситуацій, тому депресія для них не є чимось страшним.

Такі люди часто вважають себе відповідальними за всіх та за все. Якщо вони не виправдовують власні очікування щодо виконання взятих зобов’язань, їх охоплює почуття провини, яке потім переростає в депресію. Козорогам варто навчитися довіряти собі та іншим людям, а також вибрати кілька близьких надійних друзів, з якими вони зможуть поділитися почуттями, коли їм сумно стане.

Близнюки

Це дуже непрості люди з потягом до сильних переживань як позитивного, так і негативного характеру. Цей знак Зодіаку зображується у вигляді близнюків, а це означає, що особистість таких людей має дві різні сторони. У Близнюків дуже високий рівень інтелекту, вони активні, балакучі і легко впадають у депресію, якщо виявляються втягнутими в нудну рутину або коли не можуть вільно говорити і висловлювати свої думки.

Більшість жива фантазія Близнюків не дає їм потонути в рутинних справах, але періодично навіть найбільш творчі з них можуть зламатися. У той час як деякі зі знаків віддають перевагу безмовним стражданням, Близнюки виливають свої внутрішні проблеми і депресію на всіх навколо або намагаються впоратися з проблемою, з головою йдучи в роботу.

Телець

Ще один депресивний знак Зодіаку. Як правило, це домосіди, які віддають перевагу звичному, рутинному і комфортному життю. Таким людям спокійніше за все, коли вони знаходяться вдома в оточенні сім’ї. Тельці дуже тяжко переживають депресію, багато сплять, їдять і прагнуть залишитися наодинці зі своїми думками. Однак навіть якщо їм стає надто сумно або їх долає почуття безнадійності, народжені під цим знаком не афішують своїх емоцій і діляться ними лише з вузьким колом людей. Швидко підвищити настрій їм допомагають приготування їжі, випічка чи аромотерапія.

Оригінал