Ангельські послання для знаків Зодіаку на січень

Хочете дізнатися, які божественні настанови мають для вас ваші Ангели? Ангельське послання для вашого знаку зодіаку допоможе вам максимально ефективно використати січень, виходячи з вашої стихійної сили!

З початком нового року Ангели приносять унікальні послання та настанови для кожного знаку Зодіаку. Незалежно від того, чи належите ви до знаку Землі, Повітря, Води або Вогню, ваше божественне керівництво містить глибоку мудрість, призначену саме для вас.

Телець

Муха – ваш провідник у цьому місяці. Вона вказує на те, що вам потрібно пережити горе або дозволити собі відчути свої глибокі почуття. Що вам потрібно відпустити у 2024 році? Ви покликані створити простір у своєму житті. Полегште своє енергетичне навантаження.

Діва

Ваші ангели так пишаються вами і тим, як далеко ви просунулися з минулого року. Ви перебуваєте на перехресті, в момент зростання, змін і корекції курсу.

Залишайтеся зосередженими і цілеспрямованими, і робіть узгоджені дії для досягнення своїх цілей. Це час для зростання у всьому.

Козоріг

Початок нового розділу, відродження і час насолодитися тим, як далеко ви просунулися. Якщо ви переживали напружений або випробувальний період, цей місяць відчувається як довгоочікуваний приплив зцілення і щасливої енергії.

Настав час поставити собі цілі на рік вперед і бути гранично чесними щодо того, чого ви насправді хочете і що відчуваєте.

Близнюки

Не дозволяйте страху маскуватися під вашу інтуїцію. Цього місяця ви покликані створити духовну практику на рік вперед, яка допоможе загострити ваш інтуїтивний дар.

Все стає на свої місця в ідеальний час, не дозволяйте невпевненості в собі або надмірним роздумам заблокувати шлях вперед.

Терези

2024 рік просить про значне вивільнення того, що не працювало у 2023 році. Прислухайтеся до того, про що просить ваше тіло, і слідуйте його мудрості.

Відпустіть застарілі способи пересування по світу. Настав час для нової стратегії, яка втілить у життя найкрасивіший і найчарівніший шлях.

Водолій

Ви покликані дозволити собі бути веденими. Відпустіть надмірні роздуми і прив’язаність до результатів. Вийдіть з голови на природу.

Цей місяць може принести зцілення навколо материнської рани, рани жіночої енергії або розірвання циклів предків по материнській лінії.

Рак

Ви вирівнюєтесь. Випробування і уроки останніх кількох років готують вас до наступної глави. Сонце виходить з-за хмар, попереду яскраві дні. Відпустіть минуле і дивіться вперед, а не назад.

Скорпіон

Ви переростаєте в нову версію себе, і це може трохи вивести вас з рівноваги. Можливо, різні сфери життя однаково вимагають вашої уваги.

Залишайтеся вірними тому, до чого вас кличе серце, чітко розставляйте пріоритети і відключайтеся від сторонніх думок і шуму.

Риби

Цього місяця на вас чекає покращення особистого життя / уроки партнерства. Нехай січень буде повільним, стабільним і цілеспрямованим.

Підтримуйте баланс між потребою підзарядитися і бажанням жити повним життям. Обріжте зв’язки з енергією, яка намагається утримати вас у застарілих шаблонах і динаміці.

Овен

Відпустіть те, що ви не можете контролювати, і не дозволяйте тривозі про майбутнє заволодіти вашою головою. Вам не потрібно мати відповіді на всі питання.

Ви стоїте на порозі нової захоплюючої глави. Можливо, вас покличуть пройти курс, прочитати книгу або зайнятися самоосвітою в тому, що вас хвилює.

Лев

Починається нова глава більш глибокого кохання. З нетерпінням чекайте нових стосунків або відродження старих. Вас просять розвивати своє внутрішнє світло, захищати це внутрішнє полум’я і продовжувати слідувати за своїм серцем.

Стрілець

Ідеї є важливими і повинні бути записані. Ви перебуваєте в чарівному моменті зростання, прояву і здійснення мрій. Слідуйте за підказками, якими діляться ваші ангели, щоб привести вас до наступних кроків вперед.

Оригінал