Знаки Зодіаку між якими виникає найсильніша пристрасть

Часто нас тягне до певних людей чиста пристрасть, хоча ми знаємо, що вони не підходять нам у довгостроковій перспективі.

Багатьом знайома ця ситуація, коли ви знайомилися з кимось, між вами виникала хімія, ви ставали одержимі цією людиною, і це було взаємно.

Пристрасть часом притягує нас дуже швидко, але й швидко відштовхує. Такі стосунки бувають недовговічними, або тривалими і будуються на фізичному потязі.

Хоча таке тяжіння відіграє важливу роль на початку стосунків, сумісність людей будується на інших речах.

В астрології традиційно сумісними вважаються знаки Зодіаку своєї або спорідненої стихії. Так, земні знаки (Козоріг, Телець, Діва) сумісні зі знаками своєї земної стихії або водної стихії (Рак, Скорпіон, Риби). Вогняні знаки (Овен, Лев, Стрілець) добре уживаються один з одним і повітряними знаками (Терези, Водолій, Близнюки).

Також є стихії, які зазвичай вважаються несумісними одна з одною: земля/повітря, вогонь/вода, повітря/вода, земля/вогонь. Але ми не завжди діємо за правилами і не завжди шукаємо те, що добре для нас, а скоріше те, що нас задовольняє в даний момент.

Ось несумісні пари, між якими часто виникає сильна хімія.

Овен і Скорпіон

Ця пара, в якій нерідко виникають палкі любовні стосунки. Обидва знаки керовані Марсом – планетою сексу, агресії та енергії. Пристрасть стане справжнім суперклеєм, який утримає їх разом. Варто готуватися до нескінченних перекидань у ліжку, а надалі й до конфліктів.

Між ними виникне таке напруження, що вони насилу зможуть відірватися одне від одного. Чоловіки Овни абсолютно відчайдушні і кидаються в новий роман з головою, маючи почуття чоловічої переваги. Жінка Скорпіон прив’яже його своєю незворушною поведінкою і прихованою пристрасністю. Її спокусливість стане його слабкістю, а його впевненість – її слабкістю.

У парі жінка-Овен і чоловік-Скорпіон обидва триматимуть одне одного в напрузі.

Терези і Риби

Коли мрійлива Риба зустрічається з ідеалістом Терезами, між ними виникає роман, побудований на фантазії обох. Прагнення втекти від реальності створить ідилію, яка маскуватиме проблеми до повного їх заперечення.

Це одне з найскладніших поєднань, сповнених кохання. Обидва знаки хочуть зробити іншого щасливим за допомогою сентиментальних жестів.

Риби хочуть жити в далекому світі, відгородившись від реальності щоденного стресу. Водночас Терези завжди перебувають у пошуках ідеального партнера, який відповідатиме всім їхнім стандартам.

Риби змусять Терезів вважати, що вони створені для них, навіть якщо це всього лише видимість.

На жаль, коли в житті виникають труднощі, обидва знаки почнуть від них ухилятися і тікати від реальності.

Лев і Телець

Між Левом і Тельцем виникнуть чуйні, яскраві та сентиментальні стосунки. Це та пара, яка дратує всіх публічним вираженням своїх почуттів. Лев, яким керує Сонце, жадає захоплення, тоді як Телець, керований Венерою, просто хоче комфортного життя.

Леву подобається чуттєвість Тельця, тоді як Телець буде задоволений тим, як Лев може змусити їх відчути себе коханим і особливим.

Оскільки це обидва фіксовані знаки, вони будуть віддані один одному, але дуже вперті й не схильні змінювати свої звички. Вони не погоджуються на зміни, які можуть зачепити гордість Лева і самовдоволення Тельця.

Коли щось іде не за планом, обидва не готові визнати свою провину. Обидва незговірливі і роблять усе по своєму, що закінчиться конфліктом.

Стрілець і Діва

Ці знаки врівноважують один одного, але водночас можуть зводити один одного з розуму. Стрілець – невимушений і схильний дивитися по сторонах у пошуках нових місць і людей. Діва ж за натурою стримана і схильна прицінюватися, а не кидатися в роман з головою.

Стрілець розкріпачить Діву від зайвої напруженості й незговірливості, але іноді ставитиме її в некомфортну ситуацію. Зі свого боку Діва утримуватиме Стрільця від нерозважливих вчинків і змусить замислитися про наслідки.

У цих двох будуть стосунки постійного тяжіння і відштовхування, що створить неповторну хімію в ліжку. Як правило, ці знаки знайомляться в юності в старших класах і залишаються разом, незважаючи на свої відмінності.

Козоріг і Водолій

У цих знаків виникне зв’язок, тому що в обох співправителем є Сатурн – планета обмежень і карми.

Козоріг прихильник традицій і поважає правила і кордони, очікуючи того ж від інших. Водолій – це бунтар, який ненавидить кордони і завжди намагається їх порушити.

Оскільки Козороги завжди поводяться як джентльмени, або як вишукані леді на людях, у них є секретні нахили, про які ніхто не підозрює, доки не опиняться з ними в ліжку. Водолій не приховує своїх примх ні на публіці, ні в ліжку, тому це стане доповненням їхньої жаги до експериментів і нововведень.

Оскільки Водолій отримує користь від непередбачуваності, а Козоріг не любить несподіванок, це призведе до справжніх вибухів, як у хорошому, так і в поганому сенсі.

Рак і Близнюки

Рак схильний до змін настрою і може перейти зі стану щастя в стан депресії за лічені секунди. Близнюки безтурботні, але змінюють свою думку з найменшого приводу. Стосунки Рака і Близнюків нагадуватимуть американські гірки, оскільки обидва знаки непередбачувані, коли намагаються впоратися з емоціями.

Близнюки не будуть занадто серйозно сприймати дратівливість Рака, оскільки це логічний знак, який думає головою, а не серцем.

З іншого боку Рак керований емоціями та інтуїцією. Це створює рівновагу, де один знак має сильну сторону, яка відсутня в іншого. Але це також стане джерелом розчарування і непорозуміння пізніше. У ліжку Близнюки пливуть за течією, а Рак підтримує здорові та романтичні стосунки.

Водолій і Скорпіон

Водолій і Скорпіон – це два знаки, які люблять досліджувати заборонений плід і говорити про речі, про які багатьом людям навіть некомфортно думати. Вони будуть заінтриговані одне одним, і це призведе до довгих розмов до ранку.

Обидва ці знаки фіксовані, а отже, непоступливі й не готові йти на компроміс, коли виникає конфлікт. Водолій може бути доволі зарозумілим, коли хтось не підтримує його цінності, а Скорпіон ненавидить, коли з ним говорять зверхньо, і може вийти з себе, якщо викликати в ньому почуття неповноцінності.

У ліжку Водолій буде живити сексуальність Скорпіона, відкривши йому рідкісну форму близькості, про яку мало хто підозрює, оскільки вони рідко показують свої емоції.

Терези і Скорпіон

Скорпіон замкнутий і рідко привертає до себе увагу. Терези мають променистий погляд і відкриту посмішку, які привертають увагу всіх оточуючих.

Оскільки Терези дуже контактні, вони допоможуть Скорпіону вийти зі своєї шкаралупи і добре провести час. Скорпіон цінуватиме це, оскільки познайомиться з людьми, з якими він не думав, що у нього є щось спільне.

Скорпіон рідко говорить про те, що коїться у нього в голові, і Терезам буде цікаво дізнатися його краще. У ліжку Терези допоможуть Скорпіонам відчути себе коханим і обожнюваним.

Проблеми виникнуть, коли Терези зіткнуться з холодною поведінкою Скорпіона, а Скорпіон буде роздратований бажанням Терезів вивідувати інформацію, якою вони не хочуть ділитися.

Овен і Рак

Овен любить почуватися героєм, а Рак потребує захисту і порятунку. Це особливо стосується пар чоловік Овен і жінка Рак. Вона буде тією, хто весь час потребує допомоги, оскільки часто виглядає досить вразливою, а він буде щасливий її підкорити і прийти їй на допомогу.

Це гарне поєднання для інтимних стосунків, де Овен приведе Рака у справжню казку. До певного часу це буде лестити Овну, поки він не виявить істотний недолік – її емоційну залежність.

Народжені під знаком Овна потребують простору і незалежності, і це буде ображати Рака, які почуватимуться нелюбимими і небажаними. Сам того не знаючи, Овен зачепить Рака і почуватиметься винним просто за те, що є самим собою.

Риби і Стрілець

Обидва знаки керовані Юпітером – планетою розширення й удачі. Обидва знаки покладаються на зовнішні сили в питаннях напряму в житті, люблять знання і духовний бік життя, що відобразиться і в інтимній сфері.

Однак Стрілець – людина дії і переслідує свої цілі, коли удача на його боці.

Риби – водний знак, який любить зчитувати наміри інших людей і покладається на них, щоб діяти за вказівкою. Стрільця це влаштовує, але він не хоче мати справу з наслідками в разі, якщо він прийме неправильне рішення. Це розчарує Стрільця, а Риби будуть ображені, коли їм скажуть, що їм усе доведеться робити самим.

Оскільки обидва знаки мінливі, вони можуть легко пристосуватися до недоліків один одного, але їхні підходи не збігаються.

Лев і Козоріг

Обидва ці знаки люблять статус і авторитет, і це те, що їх притягне один до одного. Лев – добродушний і пристрасний знак, тоді як Козоріг холоднокровний і практичний.

Вони дивляться на все по-різному, хоча їхні цінності збігаються. Лев має сильне его і почуття власної гідності, яке легко похитнути, якщо обходити його увагою.

Козоріг поставить Лева на місце, вказавши йому на недоліки за допомогою конструктивної критики. Це може або завести Лева, який не звик, що хтось заходить так далеко, або призведе його до сказу. Зі свого боку Лев може привнести багато світла в темну натуру Козорога.

Однак це одна з найскладніших пар, оскільки обидва ледве зможуть виправдати очікування один одного.

Телець і Терези

У цій парі буде особливий романтичний дух, оскільки обома керує планета Венера. Венера хоче краси і гармонії, що, на перший погляд, може стати хорошою основою для сумісності.

Однак Тельцю потрібен комфорт, і він покладається на тактильне сприйняття і смак. Водночас Терези люблять естетично красиві речі, і покладаються на зорові відчуття та нюх.

Це привнесе багато чуттєвості в їхню пару, але обидва знаки вважатимуть іншого залежним. Терези потребують емоційної безпеки, а Телець буде власником, і йому потрібна фізична безпека. Терези люблять фліртувати, і це стане проблемою для Тельця, оскільки він хоче знати, що їхній партнер їм повністю належить.

Рак і Лев

Тут ми зустрічаємо поєднання Сонця (управитель Лева) і Місяця (управитель Рака). В обох буде особливий зв’язок, де один доповнює іншого, оскільки це два сусідні знаки Зодіаку. Чоловік Лев хоче підкорити жінку Рака і поводитися з нею, як із принцесою.

Рак – домосід і покаже Леву прості радощі життя, такі як любов, відданість і сімейні цінності. Це може створити основу для сприятливих стосунків, якщо між ними є великі відмінності. У Рака є схильність до тривожності, і якщо вони почнуть опікуватися, це заважатиме Леву.

Радісний за природою Лев вважатиме це негативною особливістю, яка загасить їхній вогонь. Лев може бути вимогливим, що образить чутливого Рака.

Водолій і Риби

Обидва знаки досить цікаві й будуть готові до пригод. Спочатку їм буде цікаво в компанії один одного і, можливо, у них буде багато спільного. Риби веселитимуться з Водолієм і спробують відвести їх у світ своїх фантазій. Чи захоче Водолій піти за ними – це вже інше питання.

Водолій потребує свободи і вважає за краще досліджувати світ за своїми правилами. Риби співчутливі і вважаються одними з найчутливіших знаків Зодіаку, тоді як Водолій віддає перевагу комусь менш емоційному.

У ліжку Водолій, найімовірніше, візьме контроль на себе, а Риби погодяться бути веденими. Однак, зрештою обом цим знакам буде складно задовольнити потреби один одного.

Овен і Козоріг

Це сильна пара, і є хорошим поєднанням для ділових стосунків, але не романтичних.

Обидва знаки лідери за натурою, але у них свій підхід, коли справа стосується просування нагору. Це призведе до боротьби за владу, що ускладнить ситуацію і зачепить его одне одного.

Хоча Овен потребує невеликого конфлікту, щоб відчути іскру в ліжку, він не дуже добре буде справлятися із занадто великим суперництвом. Козоріг зазвичай добре контролює себе і підходить до успіху обачливо, в той час як Овен першопроходець, який кидається, стрімголов, не маючи чіткого плану.

Будучи земним знаком, Козоріг методично вчиняє дії, прекрасно знаючи про те, що трапиться. Овну комфортно не знати і просто допускати, що все обернеться на їхню користь.

Оригінал