Дві найагресивніші жінки за знаком Зодіаку

Добродушність та привітність не завжди є візитною карткою жінки. Для багатьох дівчат сильною стороною стає жорсткість, підступність і навіть агресія. Є чоловіки, які обожнюють таких красунь, яких заведено називати жінка-вамп.

Звичайно, характер дівчинки формується не один рік і залежить від багатьох факторів, але астрологи переконані, що без впливу зірок тут не обійшлося.

Овен

Марс — червона планета війни, яка опікується Овном, зробила свою справу. Енергії в Овна вистачає багато на що. Однак поєднання зі стихією вогню, часом рівноцінне сильному цунамі.

Веселе і цілеспрямоване дівчисько, здатне здорово міркувати і приймати рішення, в одну хвилину може перетворитися на бунтарку, незадоволену оточуючими. Особливо це стосується молодих жінок, неготових обмежуватися вигуками та биттям посуду. Наслідки невдоволення Овна бувають гіршими.

Наполегливі та імпульсивні дівчата бажають отримувати задоволення від усіх проявів життя. Поки жінці добре, вона нікому не завдасть шкоди. Але будь-який неприємний подразник легко виводить її з рівноваги. Для Овна нічого не варте, перейти від дружньої вечірки на ратне поле бою, ставши ініціатором, головною учасницею та переможницею. Якщо ж перемога дісталася противнику, вона мститиметься.

Овну чужі гуманізм і поблажливість інфантильних особистостей. Альфа природа вимагає домагатися бажаного за будь-яку ціну. Вогненна стихія не шкодує нікого. Тільки з віком шалена воїнка знаходить баланс між емоційним збудженням і показовим спокоєм.

Скорпіон

У цих панночок у голові живуть справжні монстри. Вони не спалахують наче сірник, не діють спонтанно. Вони терпляче чекають свого часу для нападу. Гнів Скорпіона, наче отрута, яка після укусу починає повільно діяти, змушуючи жертву страждати. При цьому поразки будуть руйнівними.

Приналежність до водної стихії обумовлює глибину будь-яких почуттів, зокрема почуття помсти. Привітна і небалакуча дівчина в душі справжня Фурія (богиня помсти в давньогрецькій міфології), готова скинути маску і висловити все, що накопичилося, найотруйнішими словами. Потрібно віддати належне Скорпіонові. Агресія жінки завжди обґрунтована, логічна, і має вбивчі аргументи.

Накопичення негативу зазвичай непомітно оточує. Скорпіон роками може пам’ятати образу і бажати помсти. Близьким людям корисно знати, що Скорпіон не чудовисько і зможе багато пробачити. Але треба чесно визнати свої помилки та просити вибачення.

Загалом жити із жінкою Скорпіоном дуже цікаво. Її скритність інтригує, а гіпнотичний погляд заворожує. Найбільших неприємностей від дівчини очікується у разі зради, її Скорпіон не пробачить і ніколи не забуде.

Про агресію інших знаків Зодіаку

Будь-яку людину можна розлютити, просто всі по-різному виявляють свої невдоволення.

  1. Телець – це стандарт терпіння. Якщо вчасно перепросите у Тельця, скандалу взагалі можна уникнути. Але якщо цей вулкан вибухне, мало не здасться нікому.
  2. Близнюки досить саркастичні. Легко вступають у суперечку, знаходять образливі слова і бажають залишитися переможцем іронічної дотепності.
  3. Рак намагається у своїх цілях використовувати слабкі сторони противника. Може попліткувати. Але в цілому це добрий знак, який воліє дивитися на конфлікти збоку.
  4. Лев натура непередбачувана. Видимий промах може залишити без уваги, але вчепитися за якусь дрібницю. Але швидко охолоне.
  5. Діва прагне до охайності у всьому, у тому числі у відносинах. У разі непорозуміння зрозуміє та пробачить.
  6. Терези, взагалі, намагаються уникати гострих кутів. Не люблять розбратів, протистоянь і тікають від них.
  7. Стрілець – кривдник розмовного жанру, який вміє вчасно зупинитися, і піти на компроміс.
  8. Козоріг непросто розсердиться. Він проаналізує сварку і не раз про неї нагадуватиме.
  9. Водолій має підвищену схильність до непередбачуваної агресії. Образи, що накопичилися, в якийсь момент виплескуються, і тоді сварки і конфлікту не уникнути.
  10. Риби рідко виявляють ворожість, воліючи залягти на дно. Така поведінка часто межує зі зрадою, і це гірше ніж напад.

Оригінал