Хто зі знаків Зодіаку охайний, а хто нечупара

Діва

Ваша охайність межує з гермофобією. Мікроби тремтять від жаху, коли ви входите в кімнату. Ви можете проводити хірургічну операцію на своїй підлозі, наскільки вона чиста. Інші люди в порівнянні з вами здаються свинями.

Овен

Побачивши безладдя, у вас починається головний біль. Ви вважаєте неохайність психічним захворюванням. Ви зацікавлені в освоєнні космосу, тому що сподіваєтеся, що в один прекрасний день ми зможемо відправити все сміття землі, бруд і навіть пил на іншу планету. Ви перете одяг двічі, тому що думаєте, що навіть ваша пральна машина не справляється зі своїм завданням.

Рак

Освіжувач, відбілювач, плямовивідник, пральний порошок, очищувачі різноманітних поверхонь — ваші найкращі друзі. Ви — людина, яка носить дезодорант у своїй сумці. Якщо ви не милися понад 18 годин, то стаєте надзвичайно примхливими. Ви дозволяєте собі смітити раз або два в рік; в інший час року ви відчуваєте провину за це.

Скорпіон

Бруд налипає на ваше тіло, як муха на клейку стрічку, і ви відчищаєте його, як тільки можете. Ваша особиста гігієна бездоганна.

Козоріг

Для вас чистота головним чином пов’язана із зовнішністю. Ви дуже акуратні. Ваш будинок виглядає бездоганно, але за шафами зберігається багато бруду. Крім того, у вас дуже брудні думки і не вдавайте, що це не так.

Телець

Ви — шанувальник порядку, тому бардак турбує вас більше, ніж бруд. Речі повинні знати своє місце. Ви ненавидите все, що порушує ваш Фен-шуй.

Близнюки

Ви — Близнюки, тому з одного боку – неохайні, а з іншого — акуратні. Все залежить від ситуації. Ваша особиста гігієна бездоганна, але ваші навички з прибирання залишають бажати кращого. З усіх кімнат, де ви живете, ванна кімната, ймовірно, буде виглядати найгірше.

Стрілець

Ви, ймовірно, найбільш розумна, весела і красива людина в компанії, але пройшло два тижні відтоді, як ви виносили сміття і кілька днів, як ви чистили зуби. Схаменіться, поки від вас не втік черговий партнер!

Водолій

У вас чистий розум, але брудний будинок. Ви платите за комуналку швидше, ніж миєте посуд. Ви регулярно ходите до стоматолога, але було б непогано, якби ви періодично користувалися зубною ниткою. Час від часу ви платите комусь за прибирання свого будинку, проблема в тому, що ви не можете заплатити комусь за прийняття душу. Підніміть свою особисту гігієну на інший рівень.

Риби

Ви дуже мила і добра людина, але ви — відверта нечупара. Ви приступите до прибирання не раніше, ніж придумати мільйон виправдань, чому вам варто відкласти це. Зробіть милість, помийтеся перед тим, як лягати спати, ваша постіль залишиться чистою довше.

Лев

Ви занадто зайняті, милуючись на своє відображення, щоб помітити, скільки пилу і бруду на цьому дзеркалі. Або велика тріщина на дзеркалі. Або гігантська пляма від кави на стіні за дзеркалом. Ви навіть не бачите пляма від зубної пасти на своїй улюбленій футболці. Почніть з малого – сходіть до офтальмолога.

Терези

Вам погано, коли навколо чистота і порядок, а вашим друзям погано, коли вони заходять у вашу квартиру. В ній вони можуть знайти копалини різної ери, в купі брудної білизни або пляшок з-під пива.

Оригінал