Які знаки Зодіаку мають 7 життів

Усі без винятку люди смертні. Але одні відправляють в інший світ у глибокій старості, а інші — за безглуздими обставинами. І від втручання долі немає жодних методів страхування. Хоча досі незрозуміла та логіка, коли людина вже стоїть на межі смерті, а її якісь невидимі сили витягують із того світу. Що це, вияв 7 життів чи незвичайний випадок, коли доля дає ще один шанс на життя?

Жоден світило медицини не надав світові теорію про те, чому людині надається можливість вижити, коли її шанси прирівнюються до нульової позначки. Щодо цього астрологи мають свою точку зору, в якому виділили 4 представники зоряного небосхилу, здатних відроджуватися з попелу, подібно до птаха Фенікс, і починати своє життя заново.

Овен

Ці знаки вражають своєю витримкою та живучістю. Їм даровано долею уникати будь-яких критичних ситуацій або виходити з них у повному порядку. Найбезглуздіші випадки закінчуються, на диво, вдало. Але іноді, здається, що ці представники навмисне грають долею або випробовують її на міцність. Хоча їм уже відомо, що вони є її улюбленцями, і вона завжди прийде на допомогу і висмикне з нестандартних ситуацій. І навіть якщо не вона сама, то обов’язково надішле свого помічника на порятунок зіркового підопічного.

Лев

Так до кінця і не вивчений той факт, скільки життів мають кішки — 7 чи 9. Але якщо знак сміливо можна віднести до сімейства котячих, то у них гарантовано розвинене на високому рівні чуття та вміння уникати небезпек. До того ж цьому представнику властиво відновлюватись за найкоротший період. Якщо можна так сказати, то вони здатні дивом виживати в аваріях, не маючи на собі жодної подряпини. Але якщо вони є, то виглядають, як незначні пошкодження. Їхня неймовірна живучість і природний оптимізм допомагають їм легко рухатися життям і не зупинятися перед труднощами.

Скорпіон

Енергетику сильного зоряного знаку постійно підживлює планета-покровитель Плутон. Своїх представників вона наділяє можливістю швидко відроджуватися та трансформуватися. Знаки можуть сухими виходити з будь-якої колотнечі, відроджуватися з попелу і бути практично невразливими. Вони самі керують своєю долею, тому не боятися будувати далекосяжні плани. Щоб чогось досягти в житті, їм не потрібно плисти за течією, достатньо почати все з нуля, і нові висоти для них відкриють свої горизонти. Потужна енергетика представників є справжньою не пробивною бронею.

Водолій

Ці знаки легко справляються з будь-якими бідами та втратами. І все це завдяки тому, що вони ніколи не озираються назад і не чіпляються за своє минуле. Планета-покровитель Уран має на них сильний вплив, тому їм неважко після втручання в критичні ситуації почати все спочатку. Нестандартне мислення, потенціал на високому рівні та внутрішній настрій дозволяє їм адаптуватися до будь-яких умов. Вони настільки живучі, що легко справляються з життєвими проблемами і виходять із поля бою без жодної мітки.

Оригінал