Найбільш пристрасні та міцні зодіакальні союзи

Знаками Зодіаку керують 4 основні стихії: вогонь, земля, повітря та вода. Ці стихії вважаються одними з основних чинників, що визначають сумісність партнерів. Крім них, існують також інші параметри. Може трапитися таке, що два знаки Зодіаку, які належать до однієї і тієї ж стихії, не будуть сумісні один з одним.

Щоб внести трохи ясності, ми зібрали в цій статті ті зодіакальні пари, чиї стосунки будуть найпристраснішими та найміцнішими.

Овен – Терези

Овни мають лідерські якості, які проявляються як у професійному, так і в особистому житті. З цього випливає, що знаки Зодіаку, які люблять контролювати своїх партнерів, як, наприклад, Тельці, одразу відпадають. Найголовніше для Овна у відносинах – чесність партнера. Якщо говорити про сексуальне життя, представники цього знака Зодіаку можуть бути досить пристрасними. У цьому випадку їм підійдуть Лев і Скорпіон, але найбільше вони таки сумісні з Терезами. Овнів притягує чесність і добродушність Терезів. Потреба Терезів в емоційному зв’язку доповнює бажання Овнів все контролювати і дозволяє їм досліджувати одне одного. Союз представників цих двох знаків буде дуже міцним та пристрасним.

Телець – Діва

Для Тельців головне – сім’я. Романтичні Тельці добре підійдуть Дівам, які, як і вони самі, насолоджуватимуться сімейним життям. Любов Дів до естетики знаходить відгук Тельців, і з них виходить міцна пара. Тельцям, своєю чергою, варто триматися подалі від Стрільців. Ці любителі пригод ніколи не зможуть зробити Тельців щасливими.

Близнюки та Стрілець

З веселих та товариських Близнюків виходять гарні друзі. Але якщо говорити про стосунки, то з представниками цього знака Зодіаку може бути досить складно більшості інших знаків. Близнюки бояться зобов’язань, бо ті змушують їх почуватися пов’язаними. У своїй другій половинці представники цього знаку хочуть бачити інтелект та дотепність. Комунікабельні Стрільці стануть для них ідеальними партнерами. Річ у тому, що Стрільці теж бояться втратити свою свободу, і тому зможуть як ніхто інший зрозуміти Близнюків. Почуття гумору, яким володіють Стрільці, вразить Близнюків. Якщо ці двоє вирішать зустрічатися, то будуть щасливими та впевненими у своїх стосунках. Приземлені Козороги – найгірша пара для Близнюків.

Рак і Телець

Раки – емпати. Їм потрібні серйозні та тривалі стосунки, у яких у них буде емоційний зв’язок зі своїм партнером. З цього випливає, що емоційні та серйозні Тельці виявляться ідеальним варіантом для чутливих Раків. Леви, наприклад, завжди прямолінійні і часом можуть бути зарозумілими, вони скривдять Раків замість того, щоб зробити їх щасливими.

Лев та Овен

Горді Леви ніколи не відчувають нестачу у шанувальниках. Проте, представникам більшості знаків Зодіаку важко підтримувати тривалі стосунки з Левами через їхнє его. Найбільше їм у партнери підійдуть Овни через їхню пристрасну натуру. Представники цих двох знаків Зодіаку так елегантно і красиво виражатимуть свою любов один до одного, що їм не буде рівних. Це стосуватиметься також і їхніх сварок, які будуть такими ж напруженими та пристрасними, як і їхні почуття. Найбільше Левам не підходять Скорпіони, тому що їхня внутрішня пристрасть буде несумісна.

Діва та Скорпіон

Діви – одні з дисциплінованих знаків зодіакального кола. Вони поводяться стримано, але водночас дуже уважні до своїх партнерів. Неймовірно пристрасні Скорпіони порозуміються з Дівами, а їхні стосунки будуть дуже емоційними. Організованість Дів допоможе утихомирити швидких Скорпіонів, чиї відкриті прояви сексуальності, у свою чергу, допоможуть Дівам розкріпачитися. Найменше Діви сумісні зі Стрільцями, адже їх відштовхує любов представників цього знака до пригод.

Терези та Близнюки

Терези – природжені дипломати. Вони легко можуть вирішити будь-який конфлікт. Вони не люблять самотність, але бути із людиною, чий рівень інтелекту недостатньо високий, вони теж не захочуть. Цікаві Терези люблять заводити нові знайомства. Близнюки ідеально їм підійдуть. Представники цих двох знаків розумні та працьовиті, і саме це їх приваблюватиме один в одному. Стабільність Терезів допоможе утримати на місці Близнюків. Нудні Діви будуть найменш сумісні з Терезами.

Скорпіон та Риби

Грубі та черстві Скорпіони насправді є дуже емоційними та мстивими особистостями. За що б вони не взялися, вони завжди робитимуть це з пристрастю. У відносинах вони поводяться агресивно та владно. Коли Риби починають зустрічатися зі Скорпіонами, ніщо не може їх зупинити. Вони належать до тих пар, яким долею призначено бути разом. Скорпіони розуміють емоційних Риб, чия покірність, своєю чергою, допомагає на повну розкрити пристрасть Скорпіонів. Представники цих двох знаків Зодіаку розумітимуть один одного інтуїтивно. Поверхневі Овни не підійдуть як Рибам, так і Скорпіонам.

Стрілець та Водолій

Найбільше Стрільці терпіти що неспроможні довго залишатися одному місці. Ці вільні пташки були народжені для подорожей. Їм потрібна свобода, щоби вижити. Чи це стосунки, чи просто життя, їм потрібно пробувати щось нове буквально щодня. Якщо хтось захоче прив’язати їх до себе, вони відлетять. Хто як не Водолій зможе найкраще зрозуміти цю їхню потребу? Представник цього знака Зодіаку так само сильно прагне свободи, і тому зможе підтримувати стабільність у відносинах за допомогою своєї відкритості та любові до пригод. Водночас їм ніколи не буде нудно. Найбільше Стрільцям не підійдуть сімейні Тельці.

Козоріг та Діва

Козороги – цілеспрямовані та амбітні особи. Вони знають, чого хочуть від цього життя і зосереджуються на тому, щоби це отримати. Навіть у відносинах вони викладаються на повну, що, у свою чергу, є причиною того, що іноді вони воліють триматися від них подалі в страху, що їм завдають болю. Діви це розумітимуть і допоможуть Козорогам підтримувати порядок. Представники цих двох знаків Зодіаку є дуже дисциплінованими, що допоможе їм разом створити добре організовану сім’ю. Безтурботні Близнюки – найгірша пара для Козорогів.

Водолій та Терези

Водолій, найімовірніше, протестуватиме до кінця навіть тоді, коли мітинг розженуть. Якщо щось не так, представник цього знаку Зодіаку протестуватиме. Водолії завжди виступають за справедливість і підуть на все, аби викорінити нерівність у цьому світі. Терези також бажають рівності, що приваблює Водоліїв, яким хочеться, щоб їхній партнер розумів їх і підтримував їх під час протестів. Вони поважатимуть один одного. Рак, у свою чергу, може вважати Водолія трохи божевільним, враховуючи його любов до протестів, тож цим двом не варто починати стосунки.

Риби та Козоріг

Риби та Козоріг – дві протилежності, які притягуються один до одного. Мрійливі та творчі Риби приваблюють приземлених Козорогів. Вони вірять у те, що зможуть втілити у життя всі свої мрії, і ця віра надихає Козорогів. Риби будуть робити все можливе, щоб Козороги насолоджувалися їхньою творчістю, а Козороги, у свою чергу, допоможуть Рибам спуститися з небес на землю і не витати постійно в хмарах. Діви не розуміють мрійливу натуру Риб, і тому ті намагаються триматися від них подалі.

Оригінал