Яке кохання вам потрібне за знаком Зодіаку

Наша Магічна куля розповість, у яких стосунках Ви точно будете щасливі.

Овен

Пристрасні стосунки. Якщо немає гарячого сексу, пристрасті, що нескінченно б’є іскри між партнерами, Овен не грає. Проблема в тому, що коли Овен не грає, всім оточуючим негайно стає дуже важко жити. І страшно. Тому партнер має бути завжди готовий, як старанний піонер. Ні, ми не ліземо з непроханими порадами, але, схоже, доведеться почати вести здоровий спосіб життя і, бо хоч раз не зможеш – і все, фініта. Підеш сонцем палений назад до мами.

Телець

Стабільні стосунки. Телець відчайдушно потребує того, щоб її життя йшло за суворим, нею продуманим планом, включно з різноманітними романтичними безумствами, які вона теж заздалегідь вписала у свій молескін. А ось сюрпризів в особистому житті Телець не виносить, у тому числі приємних. Не треба фантазувати без команди. А то ж після чергової витівки Телець може і піти. Сюрприз!

Близнюки

Легкі стосунки. Не треба скандалити з Близнюками, вони це й самі вміють краще за всіх. Але щиро переконані, що таке можна провертати з ким завгодно, крім коханих. Хоча у “всіх нормальних людей” справа йде рівно навпаки. Не дивно, загалом, що Близнюки вважають весь цей світ абсолютно ненормальним. Але зате якщо грати за їхніми правилами, складуться найнормальніші у світі стосунки (з блекджеком і плюшками!).

Рак

Дитячо-батьківські стосунки. У сенсі і мамою, і татом буде Рак, а хто з цим не згоден, того завтра викличуть із батьками, ха! Не варто, щоправда, розраховувати, що Рак і справді піклуватиметься про чоловіка, як рідна мати: вона прекрасно розуміє, що це згубно позначається на інтимному житті, по-перше, а по-друге, чоловіки до такого швидко звикають і починають приймати як належне. Але ось покарати….

Лев

Стосунки імені Левиці Буренародженої, Неопалимої, Сукнямобтягнутої, Королеви всього світу, Кхалісі великого моря просекко, що розбиває серця, Матері кого треба, матері, за повідомленням міністерства, за повідомленням міністерства не твоїх собачих справ. Загалом, Левиці потрібно, щоб партнер все життя кидав букети і діаманти до її ніг, носив на руках, поклонявся і ставив її на п’єдестал заввишки до неба. А не то вона піде, і, здавалося б, скатертиною дорога, але ж ні: ті, кого кидають Левиці, до кінця свого нікчемного життя про це шкодують. Перевірено.

Діва

Партнерські стосунки. Діва органічно нездатна кому-небудь підкорятися: будь-які спроби вказувати їй, що робити, “на тій простій підставі, що я чоловік”, призведуть до сумних і певною мірою навіть трагічних наслідків (дехто собі так хронічну еректильну дисфункцію заробив, були випадки). Але при цьому і керувати партнером Діва не бажає: якщо ним треба керувати, значить, він недостатньо добре вихований. А якщо вона недостатньо добре вихована, значить, нездатна до самовиховання. А якщо він навіть на це нездатний – він же дурний. А це найстрашніший чоловічий гріх з точки зору Діви.

Терези

Збалансовані стосунки. Не в тому сенсі, що спокійні, а в тому сенсі, що в них має бути досягнуто ідеального балансу: коли Терези хочуть скандалу – має бути скандал, а коли Терези хочуть, щоб їх посадили в крісло-гойдалку, вкрили пледом, принесли глінтвейн і пін-код від карти, де мільйони лежать, будь ласкавий, виконай. Навіть якщо ще не встиг витягнути вилку з черепа після скандалу.

Скорпіон

Драматичні стосунки. Скорпіонці потрібно, щоб їй хоча б раз на квартал видавали легітимний привід помахати смертоносним жалом. Причому з міркувань техніки безпеки привід цей потрібно давати не навмання, а заздалегідь продумавши, включно з планом евакуації. Запам’ятайте, ці правила писані кров’ю! Відмовитися від ризикованого заходу можна, але слід мати на увазі, що тоді Скорпіон пошукає когось не настільки полохливого, кого можна на жало насадити. На жаль!

Стрілець

Дружні стосунки. Так-так, усе ось це ваше кохання з погляду Стрільця копійки ламаного не варте, якщо з партнером не можна і в розвідку, і у вогонь, і у воду, і в підворіття – пити з панками портвейн. Чоловіки часто кажуть, що саме про такі стосунки і мріють, але ми попереджаємо: на ділі все не так райдужно. Коли твоя дружина тобі ще й бро, вона буде з тобою відверта. Завжди. Зокрема й щодо питання “Дорога, правда, я у тебе молодець?”.

Козоріг

Стосунки за розрахунком. Козороги щиро переконані, що все це ваше кохання – почуття ефемерне й минуще, будувати серйозні стосунки на такому фундаменті – безумство. А ось точний розрахунок – запорука щасливого шлюбу. Не те що ми готові з ними погодитися, але ж, що характерно, Козороги майже ніколи не розлучаються.

Водолій

Вільні стосунки. Водолій зовсім не хоче міняти чоловіків як рукавички, перебуваючи при цьому у стосунках, або хоча б мати можливість – у теорії. Водолій хоче, щоб їй не робили нерви і безлад у душі та на кухні. А головне – не вказували, як їй жити. Заради справедливості зауважимо, що й самі Водолії у стосунках нічого такого не роблять. Але все-таки варто мати на увазі, що справді вільних стосунків не буде. Фігушки.

Риби

Романтичні стосунки. Рибки схиблені на коханні та романтиці й щиро вірять, що все можна зберегти до діамантового весілля. І, треба зауважити, Рибки не чекають, коли їм це забезпечить партнер, а самі (вряди-годи!) згодні напружувати плавники і піклуватися про створення романтичної атмосфери в родині. Але потрібно мати на увазі, що від вечора на даху під зірками не вдасться відмовитися в принципі. Навіть якщо ви померли. Це ось взагалі не привід!

Оригінал