3 знаки Зодіаку, які зовсім не вміють брехати

Усім нам доводиться іноді говорити неправду. Особливо тим, хто присягається, що ніколи в житті не бреше (ха-ха). Але є знаки Зодіаку, у яких навіть «біла брехня» – просто трагедія.

Якщо ви народилися під одним з наведених нижче знаків – значить належите до тих людей, які відразу ж видають себе з головою, коли намагаються брехати.

Овен

На обличчі представників цього знаку Зодіаку – завжди усмішка та радість. Але це зовсім нічого не означає, крім того, що вони виглядатимуть дуже молодо навіть у зрілому віці. Якщо це чоловік, то він уміє так подивитися – до мурашок… У будь-якому випадку він схожий на людину, у якої ніколи не знаєш, що на думці… Тому брехати для нього просто неможливо. Адже Овен викликає підозри навіть тоді, коли каже правду!

Жінка-Овен може навіть не намагатися дурити. Вона відразу ж починає «плутатися у свідченнях». Тому брехня одразу ж читається на її обличчі!

Телець

Тельці виглядають невимушеними, розслабленими. При цьому вони дуже дотепні і мають проникливий погляд. Навіть один вираз обличчя Тельця свідчить про те, що ви можете не переживати, що будете обдурені. Атмосфера легкості та «богемності», яка супроводжує представників цього знака, не повинна турбувати вас. Ці люди просто такі за природою – з пустотливим і чудовим поглядом. Вони не вміють дурити – не переживайте!

Тому навіть інтонація Тельця заспокоює: “Мені можна довіряти”. Його голос настільки приємний і заколисує, що ви відчуваєте себе в безпеці, як багато років тому – ще в далекому дитинстві.

Близнюки

Навіть якщо вони виглядають безтурботними – все одно прагматичні та раціональні. Але не тому, що намагаються вас обдурити. У них свої «завдання». Якщо Близнюки починають поводитись як зла відьма з фільмів, то за цим образом ховається чутлива натура, яка боїться дорослішати.

Навіть якщо жінка цього знака виглядає фатальною жінкою, то це лише захисна маска, за допомогою якої вона намагається вберегти свою емоційну натуру від болю і страждань. Близнюки не намагаються вас обдурити, не переживайте. Їм би себе захистити – від нашого часом злого, брехливого та жорстокого світу!

Оригінал