Найбільш скандальний знак Зодіаку – хто він?

Хочеш дізнатися, з ким можна посваритися без наслідків, а з ким краще взагалі ніколи не сперечатися? Тоді читай наш гороскоп – рейтинг найскандальніших знаків зодіаку!

12 місце – Терези

Котики і лапочки. Терези щиро засмучуються, коли когось ображають, і ще більше засмучуються, коли кривдники – вони самі. Тому викликати Терезів на скандал – завдання майже нездійсненне: вони віртуозно обходять гострі кути. Щоправда, іноді можуть вибухнути на рівному місці. Раз на п’ятирічку приблизно. І потім будуть довго вибачатися.

11 місце – Козоріг

Козороги скандалів бояться, бо в них не дуже добре з емпатією, і вони завжди впевнені, що скандаліст збирається назавжди розірвати з ними всілякі стосунки. Це жахливо! З іншого боку, якщо скандалить сам Козоріг, усе ясно: він має намір розірвати з вами всі стосунки. Вибачте.

10 місце – Водолій

Водолії не люблять скандали з однієї простої причини: їм чомусь найчастіше доводиться виступати в ролі хлопчиків для биття. Тож огризатися Водолії вміють віртуозно, а ось самі ніколи не починають скандал. Вони, незважаючи на вищесказане, чомусь усе ще люблять людей і не хочуть їх засмучувати. Святі люди, по суті.

9 місце – Рак

Рак любить не скандалити, Рак любить повчати. Слухайте і тремтіть, нещасні! А от якщо нещасні не бажають слухати, тремтіти і навіть ниць не падають, мерзотники невдячні, – тоді буде скандал. Не страшний, а надзвичайно занудний: бу-бу-бу, бу-бу-бу… Тож близькі Рака намагаються його не дратувати: вчасно гукнути, кивати і з покаянним виглядом розглядати власні шкарпетки. Тоді пронесе.

8 місце – Риби

Риби не люблять скандалів і навіть, мабуть, їх побоюються: по-перше, всі навколо одразу стають жахливо негарними, а по-друге, скандал вимагає дій тут і зараз, а з цим у Риб важкувато. Риби – талановиті маніпулятори, але ресурсу на відкриту сутичку їм не вистачає. Тому Риби скандалять рідко. Вони просто доводять ближніх до істерики, а самі Багатозначно Мовчать.

7 місце – Лев

Леви скандалити не бажають, бо не царська це справа. Леви бажають, щоб їм підкорялися, не ставлячи зайвих запитань і не сперечаючись. Що, звісно, зовсім не означає, що Леви – милі пухнасті котики: покричати вони вміють, але придатний скандал із ними сфабрикувати неможливо: логічні аргументи вони пропускають повз свої царствені вуха, знущання і тролінг у принципі не зчитують. Та й взагалі, чують вони тільки себе. Туга.

6 місце – Близнюки

Центральне місце в гороскопі посідають Близнюки, нездатні визначитися, таки люблять вони скандали чи ні? І, будемо справедливими, загалом скоріше ні. Але не тому, що вони такі прекрасні й благородні, а тому, що життєвий досвід їм підказує: люди дивні. Ось так поскандалиш із ким-небудь, розтопчеш його самооцінку, штовхнеш кілька разів у найболючіші точки, витончено образиш і публічно принизиш – і потім із тобою спілкуватися не хочуть. З чого б це? Дурні якісь.

5 місце – Телець

П’ятірку любителів скандалів відкриває Телець – знак, який саму ідею скандалів у принципі не сприймає, тому що це грішнувато. Не приймає, але скандалить при цьому чудово: з почуттям, з криком, з жбурлянням тарілок у голови неугодних. Але робить це, по суті, не зі зла: просто Тельці миттєво скипають і вибухають, а нечутливі оточуючі ніколи не встигають це помітити, тому що Телець до останнього зберігає незворушний вигляд. Але взагалі потім він переживає і соромиться. Але не вголос, ні.

4 місце – Діва

Трохи-трохи не дотягнули до трійки лідерів Діви, яким ми не видали медаль, бо скандалять вони без душі. Власне кажучи, Діви майже все роблять без душі, і взагалі незрозуміло, чи є у них цей рудиментарний орган, але в скандалах це особливо помітно. Тобто якщо подивитися на Діву в скандалі, стане зрозуміло, що вона насолоджується: з почуттям, з толком, з розстановкою розтоптує опонента і завжди перемагає, тому що Діву простіше вбити, ніж пересперечатися. Залишається загадкою наступне: чому Діви при цьому самі майже ніколи не затівають скандал? Дивні люди.

3 місце – Скорпіон

Замикають трійку лідерів Скорпіони – віртуозні скандалісти. Придатний скандал – найулюбленіша їхня гра. Після сексу та інтриг, зрозуміло. Тож дивитися на Скорпіона, який скандалить, можна нескінченно, як на вогонь або воду, що тече: це дуже, дуже красиво. І, як будь-яке красиве (а значить – продумане і зрежисоване) дійство, трапляється це не дуже часто. Тобто Скорпіон із задоволенням влаштує скандал рідним і близьким, але ось на трамвай або чергу свій дорогоцінний ресурс витрачати не стане. Тому – третє місце.

2 місце – Овен

Не влізай – вб’є. Овни запальні та імпульсивні, вибухають на рівному місці, ткнеш паличкою – і полетять клаптики по закутках. Але злого наміру в цьому немає, бо скандалить Овен не заради задоволення, а щоб спустити, нарешті, пару і полегшити собі подальше існування. А хто при цьому постраждав – той сам дурень: в Овна ж на лобі горить рухомий рядок із безсмертною цитатою: “Біжіть, дурні!”

1 місце – Стрілець

Золота медаль і барабан на шию дістаються Стрільцям – головним зодіакальним скандалістам і взагалі хамам базарним. Стрільці скандалять не заради досягнення якоїсь великої мети, а виключно для власного задоволення. Привід неважливий, якщо його немає – Стрілець влаштує скандал на рівному місці. І, якщо ви не об’єкт його нападок, то нікуди не тікайте: стійте смирно й отримуйте задоволення. Такої потужної і воістину невичерпної протоки лайки ви ніде більше не побачите. У сенсі – не почуєте. Так, і приберіть ваших дітей від наших блакитних екранів. Якщо вони, звісно, не Стрільці.

Оригінал