Несумісність чоловіків і жінок за знаком Зодіаку

Досить давно будь-яку людину цікавить тема сумісності чоловіка і жінки за зодіакальним гороскопом. Це завжди потрібно було знати як королям, так і простому народу. Тільки через багато часу астрологи виділили протилежні, за різними критеріями, знаки зодіаку, для яких є неможливим спільне майбутнє.

Сумісність чоловіка та жінки певних зоряних знаків передбачає тільки сварки, конфлікти і розставання.

Методи виявлення протилежностей

Існує три методи, за якими можна визначити несумісні знаки:

Якщо дивитися на зодіакальне коло, то несумісні знаки ті, між якими знаходяться два знаки зодіаку. Наприклад, Близнюкам категорично не підходить Діва, Телець несумісний з Водолієм.

Другий метод ділить сузір’я на групи. В одну входять знаки земної і повітряної стихії. Вони уособлюють розум. Друга група включає вогненну і водну стихію, що втілюють емоції. Знаки зодіаку різних груп несумісні. Терези – це повна протилежність Стрільця, а Раку не підходить Козоріг.

Третій метод стверджує, що абсолютно різні знаки по сусідству. Так, Скорпіон не уживеться зі Стрільцем, а Риби — з Водолієм.

Протилежні знаки

Існують шість зодіакальних пар, які, як вважають астрологи, найбільш протилежні серед всіх. Між такими знаками союз неможливий через різні темпераменти, відсутність загальних інтересів і різні життєві погляди. Психологія стосунків між чоловіком і жінкою в чомусь підтверджує цей факт.

Терези і Рак

Чутливий Рак і його прагнення до спокійного життя будуть травмовані товариськими Терезами, які непостійні і надмірно люблять галасливі компанії. Повітряний знак прагне до вчинків, що виходять за норми, і в цьому їх ніколи не зрозуміють Раки, люблячі послідовність і стабільність. Раку буде не вистачати уваги Терезів, але підпорядкувати своїм бажанням цю стихію повітря не вийде. Стихія повітря і води ніяк не зможуть вплинути один на одного. Але якщо вже почуття будуть настільки сильними, що життя нарізно не представляється можливим, то кожному знаку необхідно навчитися в чомусь поступатися своїй половинці.

Водолій і Риби

Ніколи не знайдуть спільну мову. Риби-егоїсти не переживуть відсутність уваги від упевненого в собі Водолія. Життєрадісні і позитивні Водолії легковажні і непостійні, разом з тим дуже ревниві, чим і зачіпають образливих Риб.

Стрілець і Скорпіон

Ці знаки дуже різні для спільного життя, у них два різних світи, які абсолютно не співмірні. Скорпіон, який чітко знає свої цілі, відстоює власний інтерес, але не може утримати повітряного Стрільця, який не думає про завтрашній день. Це робить Скорпіона дратівливим і агресивним, тому що він шукає надійність та впевненість у своїй другій половині. Скорпіон хоче любовної вірності і пристрасті, але люблячий свободу Стрілець ніколи цього не дасть.

Близнюки і Козоріг

Поміркований Козоріг не зрозуміє навіженого Близнюка, який керується не розумом, а емоціями. Таку поведінку буде розцінено як вітряну. Консерватизм і легковажність не зможуть співіснувати разом.

Лев і Діва

Повністю протилежні один одному знаки. Власний Лев не підпорядкує собі байдужу Діву. Лев, який не терпить критики до власних вчинків, не уживеться з Дівою, яка засуджує чужі помилки і любить повчати. Допитлива і скрупульозність Діви не стане зрозумілою для Лева, який прагне отримати все відразу. Діву, яка веде рахунок всіх коштів, шокує надмірна щедрість Лева.

Телець і Овен

Величезна впертість Овна не буде відчувати підтримку у свою сторону від стабільного Тельця, який не шукає змін. Тельцю потрібне чуттєве і емоційне життя в оточенні забезпеченості і спокою. А холодний на емоції Овен потребує подієвого і різнобічного життя. Він занудиться з Тельцем. Психологія стосунків чоловіка і жінки також попереджає, що Овен знайде розваги на стороні.

Чи варто вірити таким прогнозам – це рішення кожного. Але беззастережно довіряти не потрібно. Правильним буде розглянути внутрішній світ людини, слухати свій розум і серце. Тоді помилки точно не відбудеться, і ніякі передбачення будуть не потрібні.

Оригінал