Як фліртує кожен знак Зодіаку

У кожного знака Зодіаку є свої унікальні особливості та риси характеру, завдяки яким комусь вдається фліртувати краще, а комусь гірше.

Одні люди кокетують, обережно підбираючись до своєї “жертви”, а інші беруть ситуацію у свої руки і пруть як танк, змітаючи все на своєму шляху. У будь-якому разі, флірт – це наш природний прояв емоцій, тому змінити чи обдурити свою справжню природу в такі моменти складно. А природу цього флірту можна визначити за знаком Зодіаку.

Овен

Овнам не потрібно думати про те, як стати привабливішими. Вони знають, що красивіших і харизматичніших за них нікого немає. Нехай це і не завжди відповідає реальності. Але така залізобетонна впевненість допомагає їм прориватися крізь любовні проблеми. Фліртують Овни дуже прямолінійно і зухвало. Вони вважають за краще відразу говорити, а не натякати на те, що ви їм подобаєтеся.

З одного боку, це добре, але з іншого захопити їхнє серце, якщо їм уже хтось подобається, неможливо. Проблема цих людей у тому, що вони можуть бути тільки у двох станах щодо оточуючих людей – тотальна любов або повна байдужість. Якщо Овни будуть з вами фліртувати, ви відразу це зрозумієте. Але тільки не думайте довго, відповідати на флірт чи ні, тому що ви можете їм швидко перестати подобатися через це.

Телець

Тельцям подобається бути обережними, але невідступними. Ці люди фліртують, мабуть, красивіше, ніж будь-хто інший, але іноді вони надмірно романтичні. За їхньою поведінкою можна відразу зрозуміти, що ви їм подобаєтеся. Їхній секрет щастя в коханні полягає в тому, що їм не потрібно нічого говорити – Тельців можна читати за їхньою поведінкою. Якщо ви сподобалися їм, то вони немов розквітають. У людини, яка сподобалася Тельцю, виникає враження того, що вона особлива.

Тельці дуже плавно, але швидко переходять від однієї стадії знайомства до іншої, тому багато хто вважає їх справжніми спокусниками. Звісно, вони можуть затримати перехід стосунків на вищий рівень, але це може статися тільки в тому разі, якщо ініціатором флірту були не вони. Їм подобається спостерігати, як хтось домагається їхньої прихильності.

Близнюки

Любовна сумісність Близнюків не дуже висока з будь-яким іншим знаком Зодіаку, тому що ці люди не розрізняють особливостей характеру і не люблять шукати причини, щоб ускладнювати собі життя. Є два види Близнюків: пасивні та активні. Пасивні фліртують тільки за методом “ти дій, а я подивлюся, що можна буде зробити”. Активні ж фліртують з усіма без розбору. Вони не виходять із цього режиму ніколи, ці люди беруть кількістю. Ще Близнюки обожнюють провокувати, змушувати людей ревнувати їх. Це частина їхньої гри, тож ви або приймаєте її, або ні. Якщо Близнюки базікають більше, ніж зазвичай, то в приміщенні або поруч із ними є людина, яка їм подобається.

Рак

У Раків прекрасно працює закон тяжіння думок у коханні, тому що вони володіють неймовірним самолюбством і впевненістю в собі. Раки вважають себе найкращими, тому хтось на них точно клюне. Якщо ви сподобалися Раку, то він або вона розповідатимуть про себе купу історій, у яких вони постають зазвичай переможцями. Нерідко свої історії вони прикрашають.

А ще Раки обожнюють піклуватися про людей, які їм подобаються. Крім того, вони впевнені на сто відсотків, що той, хто їм подобається, закоханий у них по вуха. Це дивні люди, але дуже наполегливі, тож відмовити їм теж буде важко. Якщо Рак вам сподобається хоча б частково, то ваші стосунки з ним розвиватимуться досить швидко. Головне – не погоджуватися на весілля відразу.

Лев

Леви знають і розуміють, що флірт – це не просто частина кохання, а частина життя будь-якої людини, обов’язкова його складова. Леви фліртують просто тому, що так треба. Роблять вони це філігранно, вміло, ненав’язливо. Таке відчуття, що вони заграють із вами максимально завуальовано. Любов і удача для Левів є практично повними синонімами.

Успішний флірт, на думку представників цього знака Зодіаку, приносить людям успіх у фінансовій і діловій сфері, а не тільки в коханні. Почасти так і є, адже мало хто може посперечатися з важливістю справляння правильного враження на людей. Леви фліртують очима, голосом, рухами. Вони не помічають цієї межі між фліртом і звичайним станом.

Діва

Діви дуже часто не фліртують ні з ким, бо в них просто немає на це настрою. Найчастіше це відбувається в моменти кризи у стосунках. Якщо в них у житті все добре, то вони не втрачають можливості залишити позитивне враження про себе у представників протилежної статі. Діви посміхаються, жартують, мудрують.

Якщо представник цього знака Зодіаку вирішив розповісти вам цікаву історію зі свого життя, то немає жодних сумнівів у тому, що з вами фліртують. У своєму прагненні справити на вас враження Діва поспішати ніколи не буде. Якщо ця людина поділилася з вами якоюсь таємницею, то знайте, що йому або їй дійсно подобаєтеся. Кумедно помічено, що Діви в моменти флірту розмовляють значно голосніше, ніж зазвичай.

Терези

Терези красиві та товариські, тому фліртувати їм просто нема чого. Звісно, це не зупиняє їх у спробах завоювати серце вподобаної людини. Коли Терези фліртують, то їхнє життя змінюється на краще, тому що вони живуть коханням. Їм важливо бачити, що їхня краса або досягнення вражають оточуючих.

Терези – романтики, тому говоритимуть гарно і діятимуть не менш гарно, запрошуючи вас у незвичайні місця, роблячи вам компліменти і задаровуючи подарунками. Фліртують Терези тільки по-серйозному. Якщо вони відчувають, що стосунки можуть перерости в щось приємне і довгострокове, то вони не упустять своєї можливості. У зворотному випадку вони залишаться холодними. Витрачати час даремно Терези точно не стануть.

Скорпіон

Скорпіонів можна назвати успішними людьми, тому що вони цінують свій час як ніхто інший. Фліртувати даремно вони точно не будуть. Їм важливо знати, що їхні дії не марні. Якщо вам вдалося хоча б познайомитися зі Скорпіоном, то ви можете бути впевнені в тому, що ви вже є для нього важливою людиною. На перше побачення він погоджується ще рідше.

Астрологи рекомендують стежити за їхніми очима: якщо Скорпіони дивляться на вас пильно, значить ви їм подобаєтеся. Вони дозволяють собі фліртувати тільки поглядом, тому що очі завжди видають наміри людей. Що сильніше Скорпіони намагаються бути загадковими, то вища ймовірність того, що вони з вами фліртують.

Стрілець

Стрільці спонтанні особистості, які фліртують дуже динамічно і непередбачувано. Якщо з вами почне фліртувати Стрілець, то знайте, що ваше життя скоро зміниться на краще. Ці люди заражають своїм позитивом, коли ви їм подобаєтеся. Події розвиватимуться стрімко, тому ви одразу зрозумієте, що Стрільці цікавляться вами. Стрільці обирають людей для флірту дуже обережно, бо вони дуже цінують свій час.

Якщо ви їм не подобаєтеся або подобаєтеся, але недостатньо сильно, то ні про який флірт мови бути не може. Попри це, вони можуть включати свою суперчарівність, коли того вимагають обставини. У цьому плані вони не гірші за Левів або Тельців, тому що справляти враження на людей вони вміють. Іноді це допомагає їм у бізнесі або в досягненні своїх цілей в інших сферах.

Козоріг

Козороги фліртують вкрай обережно і обачливо. Їм не потрібні проблеми, якщо вони вже у стосунках або в шлюбі, тому такі Козороги взагалі ні з ким не фліртують ніколи. Якщо Козоріг жіночої або чоловічої статі вільний, то фліртувати він або вона будуть вкрай напористо, наполегливо і прямолінійно.

Козороги воліють жити всередині зони комфорту, але заради того, хто їм сподобався, вони здатні на вихід із цієї безпечної зони. Якщо Козоріг розмовляє з вами, то це вже можна вважати фліртом. Коли така людина набуває впевненості в тому, що ви теж відчуваєте до неї симпатію, вона почне робити все, щоб не упустити вас. Ці люди фліртують гірше за всіх, але тільки на початку стосунків і в період знайомства.

Водолій

Жахлива звичка Водоліїв – це зайва прямолінійність і чесність у флірті. Якщо Водолію сподобалася людина, то флірт часто починається з неприкритих компліментів. Це означає, що ви відразу зрозумієте, що подобаєтеся Водолію. Водолії фліртують дуже явно і відкрито. Дуже часто це призводить до того, що людина почувається некомфортно в їхній присутності. Хочеться просто втекти, бо всі навколо бачать, що ви подобаєтеся Водолію, тому всі чекають від вас якоїсь реакції. Якщо не враховувати цей негативний момент, то загалом ці люди доволі приємні. Вони готові зробити для вас усе, що завгодно, аби сподобатися вам.

Риби

Головна перевага Риб у флірті – обережність. Навіть сильний натиск Риб завжди ґрунтується на обачності. Вони не люблять виставляти все напоказ, ставити людей у незручне становище. У цьому плані Риби є одними з найкращих. Коли настає момент розслабленості, Риби починають показувати свою внутрішню силу.

Риби емоційні та красиві всередині. Фліртують вони навіть на найбільш ранніх етапах вельми незвично. У більшості випадків їхній флірт полягає в усмішці, нескінченних розмовах і активній жестикуляції. Риби – майстри першого враження, але їм потрібен відповідний настрій для того, щоб почати фліртувати з вами. Харизматичними їх робить непідробність і щирість.

Оригінал