Найагресивніші знаки Зодіаку

Кожна людина може проявляти агресію. Однак астрологи виділяють п’ять найагресивніших знаків Зодіаку, які з легкістю дадуть фору всім іншим. Якщо самі ви не є агресивною людиною, важливо навчитися поводитися з такими людьми правильно. Для цього необхідно вміти шукати компроміси і не провокувати агресорів на негатив.

Овен

Список найагресивніших людей відкривають Овни. Стихія Вогню робить свою справу. Овни агресивні двадцять чотири години на добу і сім днів на тиждень. Звичайно, вони можуть проявляти милосердя, терпимість і витримку, адже, на щастя, люди схильні до роботи над собою. Проте їх складно назвати любителями агресії та прихильниками безмежної грубості. Просто це в них у крові – по-іншому вони іноді не вміють.

Друзів і партнерів у Овнів від цього не менше, тому що вони абсолютно завжди знаходять межу пристойності. Вони розуміють, де необхідно зупинитися вчасно, де не можна перегинати палицю. Найбільшу і явну агресію Овни проявляють щодо безчесних людей.

Телець

Тельці – це одні з тих, хто спочатку проявляє агресію, а потім уже думає, чи все правильно зроблено. Незважаючи на те що ними керує стихія Землі, вони дуже імпульсивні. Тельці обрушують весь свій гнів на тих, хто переходить їм дорогу, тому з ними не варто жартувати нікому. Потім вони можуть попросити вибачення, але щоб охолонути, їм потрібно досить багато часу.

Тельці не люблять конфлікти, але ніколи не відступлять у боротьбі за свою правоту або якщо їхню честь зачепили. Цим людям потрібно покарати ворога за всяку ціну, просто тут і просто зараз. Іноді це може коштувати їм роботи, друзів, але вони не переживатимуть про те, правильно було все зроблено чи ні.

Лев

Астрологи називають Левів досить агресивними людьми. Вони проявляють цю рису характеру навіть у спілкуванні з близькими, дотримуючись думки, що краще спочатку напасти, а потім розбиратися, чи було це правильно. Для них найкращий захист – це не напад. У них немає захисту загалом. Вони живуть нападами, пристрастю та агресією.

Якщо близькі люди розуміють, що це відбувається не зі зла, то незнайомцям цього не зрозуміти ніколи. Вони бачать лише тих, хто не вміє сідати за стіл переговорів. Через це у Левів досить багато ворогів і недоброзичливців.

Козоріг

Козороги агресивні, але не такою мірою, як Леви або Тельці. Проблема цих людей у невідступності. Домовитися з Козорогом можна лише в тому разі, якщо ви повністю станете на їхній бік і погодитеся з ними в усьому. Торгуватися з ними не можна, а вести війну вони можуть нескінченно. Аж надто ревно вони ставляться до своїх досягнень, своєї власності.

Козороги мають дуже передбачувану, але неймовірно настирливу агресію, тому в них небагато друзів. З іншого боку, вони їм і не потрібні, адже вони завжди з усім добре справляються самотужки. Один із каталізаторів – це занепокоєння, яке змушує їх ставати агресивними.

Водолій

Водолії агресивні до всіх, навіть до слабких опонентів. У сукупності з хитрістю це робить їх украй небезпечними суперниками в будь-якому аспекті, у будь-якій сфері. Однією з важливих рис характеру Водоліїв є їхня злопам’ятність. Вони збирають у собі негатив, а потім вибухають бурею емоцій. Водолії не просять вибачення, не визнають себе винними і не прагнуть сподобатися нікому. У цьому й полягають відмінні риси представників цього знака Зодіаку, за якими їх відразу можна розпізнати.

Оригінал