Як поводитися з чоловіками різних знаків Зодіаку

“Як поводитися з чоловіками різних знаків Зодіаку” – питання, яке ставлять перед собою жінки по всьому світу. Знаючи відповідь на нього, можна стати ідеальною жінкою, від якої не відмовиться жоден чоловік.

Знак Зодіаку багато в чому визначає долю і характер людини. Чоловіки різних знаків Зодіаку дуже сильно відрізняються у своїх звичках, бажаннях і психології. Починаючи будувати стосунки, цей факт потрібно враховувати. Спеціально підібрані слова, погляд, усмішка, манери – всі ці інструменти можуть створити справжні дива, якщо використовувати їх правильно.

Чоловік-Овен

З представником Овна важливо бути непередбачуваною. Стосунки не повинні втрачати первозданну новизну – у них завжди має бути інтрига. Не йдіть повністю в побут – будьте для нього то кішечкою, то жінкою-загадкою, яку хочеться постійно розгадувати. Якщо не дражнити Овна і не загравати з ним – рутина зруйнує все. Йому стане нудно, і його обов’язково потягне наліво, до тієї, що інтригує, розбурхує і зводить з розуму.

Чоловік-Телець

Телець чекає від жінки вірності, турботи і прийняття його звичок. Для нього важливо, щоб у домі панував порядок, з роботи чекала смачна вечеря, сорочки були випрані та випрасувані. Шаблонно? Можливо, але для Тельця це дуже важливо. Ще один важливий момент – Телець упертий, і в стосунках з ним час від часу потрібно виконувати роль другої скрипки: поступатися і не грати на його нервах.

Чоловік-Близнюки

Близнюк втече від вас, щойно занудьгує, тому обговорювати з ним плітки або домашні справи – не найкраща ідея. Слухати це для нього нестерпно. З ним потрібно бути подругою, легкою на підйом, шукачкою пригод і зацікавленою всім на світі. Цей чоловік чекає на інтелектуалку, яка має свою думку і нестандартний погляд на звичні речі.

Чоловік-Рак

Рак – дуже суперечливий чоловік, який переповнений емоціями і потребує любові. Якщо ви будете емоційно близькими з ним, виявите щодо нього чуйність – він ніколи не піде від вас. Відчуваючи свою важливість і цінність, Рак сприйматиме вас як музу, а від своїх натхненниць не йдуть.

Чоловік-Лев

Лев – найяскравіший представник у зодіакальному колі. Його потрібно звеличувати, обожнювати, захоплюватися. Лев буде дуже ніжним і ласкавим, якщо зустріне гарячу красуню і люблячу жінку в одній особі. Чоловік цього сузір’я імпульсивний, часто припускається помилок, але хоч би як сильно хотілося на це вказати – робити цього не варто. Критика б’є по його самолюбству, а йому хочеться бути з тією, для якої він стане лицарем.

Чоловік-Діва

Чоловік-Діва – це педант, який любить очима. Він дуже вимогливий до чистоти, порядку, зовнішнього вигляду, тому поруч із ним має бути доглянута жінка. Якщо ви ходитимете будинком у розтягнутій майці і з брудним волоссям, ви всерйоз можете відштовхнути його або нарватися на грубість. Він обов’язково вкаже на кожен недолік, підкріпивши свої зауваження неконструктивною критикою.

Чоловік-Терези

Чоловік цього знака потребує психологічного комфорту і душевної гармонії. Це має на увазі під собою допомогу з прийняттям рішень і відсутність сімейних конфліктів. Пам’ятайте, ніщо так швидко не руйнує стосунки, як постійні скандали. Незважаючи на те, що він вважає себе в сім’ї найголовнішим – саме ви маєте задавати атмосферу в домі, і саме від вас залежатиме його любов, успіх і процвітання.

Чоловік-Скорпіон

Для Скорпіона не існує кохання без сексу. Саме через інтимну близькість він повноцінно висловлює своє кохання і саме завдяки йому залишається поруч із жінкою. Можна сказати, що регулярна близькість для Скорпіона – фундамент, на якому тримаються стосунки. Розуміючи це, ви зможете вибудувати з ним гармонійні стосунки. Загалом, потрібно запам’ятати, що шлях до серця Скорпіона лежить зовсім не через шлунок.

Чоловік-Стрілець

Чоловікові-Стрільцю важливо мати визнання й авторитет у стосунках, а насамперед йому необхідно бути еталоном в очах своєї жінки. Він шукає супутницю, яка стане для нього вірною подругою, яка довірятиме йому повністю і покладатиметься на нього в усьому. Щоб виправдати очікування Стрільця, потрібно виконати всього кілька пунктів: підтримувати його, щиро радіти його успіхам, за першої-ліпшої нагоди хвалити й акцентувати увагу на його сильних сторонах.

Чоловік-Козоріг

Козоріг імпонує незалежним, успішним та інтелектуальним жінкам. Чоловік цього сузір’я дуже замкнутий, стриманий, але водночас йому необхідні підтримка, слова любові і визнання з боку коханої. Він не буде скаржитися про наболіле – для нього це прояв слабкості. Але час від часу його потрібно підштовхувати на душевну розмову, адже він назавжди прив’яжеться до тієї, яка знає його таємниці. І якщо ви все-таки вирішите розговорити Козорога, то робити це потрібно м’яко, поступово і делікатно.

Чоловік-Водолій

Водолій готовий віддати своє серце вірній і вихованій супутниці, яка поважає його особистий простір. Такого чоловіка не можна позбавляти почуття незалежності. Саме втрата свободи і лякає Водолія в перспективі шлюбу. Тому не варто піддавати коханого гіперопіці та надмірному контролю, вимагаючи звіту за кожним кроком і влаштовуючи допити про те, як минув його день.

Чоловік-Риби

Чоловік цього типу хоче бути на одній хвилі з коханою в емоційному плані. Щоб він бачив у вас свій ідеал, не втрачав до вас почуттів і був вірним – слід регулярно хвалити його, захоплюватися, підтримувати за допомогою потрібних слів, а також зважати на його думку і бажання. Чоловіка цього знака не можна критикувати, інакше він постійно вислизатиме у свій таємничий світ.