Гороскоп на 30 червня

Овен ♈

Легко просто ігнорувати все, що хоч трохи може дратувати. Але ж проблема у Вашому настрої, а не в чужій поведінці! Якщо є ризик, що ви будете не надто сердечні, краще, звичайно, триматися подалі від людини. Але хіба не самі ви створили таке ставлення? Час це зрозуміти.

Телець ♉

У чому різниця між реалізмом та песимізмом? Ви її не бачите, але вона є! Берегтися – не означає розраховувати на найгірше. Це означає бути терплячим. А не робити поспішних висновків про те, як усе буде погано.

Близнюки ♊

Щоб вирішити непорозуміння, слід сприйняти як даність, що десь комунікація обірвалася, і треба було б її полагодити. Якщо не тримати канали зв’язку відкритими, починаються сумнівні припущення та інші непорозуміння. Ви, напевно, знаєте, у відносинах з ким не вистачає ясності. Ваше завдання – створити її і тим самим врятувати становище.

Рак ♋

Сумніви мають страх – Ви це розумієте. Завжди краще усвідомити таке раніше ніж пізніше! Поглянувши на речі у тверезішому світлі, Ви зрозумієте, що даремно зводили стільки бар’єрів. Те, що Ви приймали за тигра, виявиться лише кошеням!

Лев ♌

Якщо люди не готові приймати Вас як є, то з ними можна сміливо прощатися. Ви зі шкіри геть лізете, щоб виправдати себе. Але насправді треба всього лише усвідомити той факт, що Ви маєте знання та досвід, які значно переважують усе, що є у людей, які вважають себе кращими за Вас.

Діва ♍

Можливо, Ви вирішили не переступати певну межу зі своїх причин. Через це Ви не набуваєте знання, досвіду, не берете участі у загальних починаннях. Але це – лише Ваше рішення. І багатьом дуже хотілося б, щоб Ви зробили крок уперед і приєдналися до них. Залишилося тільки наважитися!

Терези ♎

Ви робите щось по-своєму, інші по-своєму. Не варто робити з цього конфлікт – краще просто раз по раз повертатися до того факту, що мета одна. Шукайте компроміс. Для цього потрібно насамперед здолати власну впертість.

Скорпіон ♏

Ми не проти нести більший тягар відповідальності, якщо від цього є реальна користь. Але Ви зараз ніяк не можете зрозуміти, хто виграє від того, що Ви працюєте за себе та за того хлопця. Можливо, має сенс підняти неприємну тему – але повірте, Ви робите гірше, щоб стало краще.

Стрілець ♐

У Вас є причини зводити навколо себе захисну стіну, але є і причини знести її. Це може вимагати додаткових зусиль, тому непогано було б заручитися підтримкою зацікавлених осіб. Настав час знищити те, що Ви створювали як фортецю – і що стало в’язницею.

Козоріг ♑

Оцінивши своє ставлення до деяких речей, Ви побачите більше плюсів ніж мінусів. Відокремлюючи зерна від полови, Ви перегляньте свої джерела натхнення, зрозумієте, до чого справді не лежить душа, а що просто стало жертвою мінливого настрою. Це допоможе знайти більш адекватне застосування Ваших сил.

Водолій ♒

Якщо нещодавня відвертість залишила Вас із почуттям спустошеності та невдоволення, можливість отримати допомогу є. Ваша правляча планета Уран допоможе підійти до питань самовираження експериментально. Якщо звичайні способи вичерпали себе, настав час показати, наскільки винахідливими Ви можете бути!

Риби ♓

Ви розумієте, що здобули більше контролю над важливими основами. Ваші плани, спрямовані на зміцнення свого становища та досягнення стабільності, цілком реалістичні. Можливо, потрібно виявити більше суворості та креативності, щоб досягти результату – але Ваше становище ідеальне для цього.