Найбільш відповідальні та надійні знаки Зодіаку

Що більше у вашому оточенні надійних людей, то краще. Астрологи виділяють п’ять найвідповідальніших знаків Зодіаку, на яких можна покластися в будь-якій ситуації.

Завжди краще заздалегідь дізнатися, чи можна довіряти людині. Визначити це можна за допомогою астрології. Астрологи зазначають, що з такими людьми може бути дуже висока любовна сумісність, тому що вони не схильні до брехні та егоїзму.

Овен

Надійнішими за Овнів є лише швейцарський годинник. Ці люди можуть приїхати до вас на допомогу о четвертій годині ранку, витративши на таксі останні гроші. Вони обов’язково зроблять те, що обіцяли. Так, вони люблять попліткувати, але найпотаємніші таємниці своїх колег і друзів вони залишають при собі. У цьому вони, безперечно, є одними з найкращих знаків.

З відповідальністю у представників цього Вогняного знака все гаразд, але вони можуть щось забувати, тому що в їхніх головах часом панує такий хаос, що їм самим стає страшно. Овни мають усі шанси стати вашим найкращим другом, надійним партнером і колегою. Потрібно лише змиритися з їхньою непунктуальністю.

Діва

Діви – це еталон відповідальності. На них можуть рівнятися всі інші знаки Зодіаку. Діви намагаються бути надійними і чекають того ж від оточуючих. Якщо ви хочете, щоб у вашому оточенні була завбачлива й уважна людина, подружіться з Дівою. Діви пам’ятають усе, що вони обіцяють, і все, що їм обіцяють оточуючі. Свою частину договору вони готові виконати завжди.

Отримавши їхню довіру, ви зможете стати для них найкращим другом. Виконувати колективні завдання з ними буває непросто, тому що їм властиво наводити паніку і сумніватися, але якщо їм дати доручення, вважайте, що воно буде виконано на п’ять із плюсом.

Скорпіон

Скорпіони настільки сильно дорожать своєю репутацією, що можуть діяти проти власних інтересів, аби довести всім навколо, що вони кращі за всіх. Якщо відкинути причину такої поведінки, то можна впевнено віднести їх до числа людей, на яких варто покластися в будь-якій ситуації. Нехай вони це роблять не для інших, а для себе, але це не відіграє особливої ролі.

Не забувайте про те, що Скорпіони належать до одних із найбільш мстивих знаків Зодіаку. Перевіряти їх на міцність не варто, так само як і користуватися їхньою добротою. Вони завжди дадуть відповідь добром на добро, але також ніколи не спустять вам образ.

Козоріг

Козороги терпіти не можуть безлад і безвідповідальність. Якщо в колективі є Козоріг, то можна стверджувати, що в такій робочій команді або в сім’ї навряд чи хтось порушуватиме правила і підводитиме всіх навмисно. В іншому разі Козороги влаштують цій людині “солодке життя”.

Начальники-Козороги – це суворі командири і безкомпромісні лідери. Це ж проявляється і в коханні. Це нормальна риса представників стихії Землі, але Козороги перевершують у цьому і Дів, і Тельців разом узятих. Сильна сторона Козорогів полягає також у тому, що якщо ніхто не хоче взяти на себе відповідальність, то вони зроблять це самі.

Водолій

Водолії забудькуваті, але завжди тримають слово. У надійності їм практично немає рівних, а за рівнем відповідальності вони можуть змагатися зі знаками стихії Землі. Що найпозитивніше в представниках цього знака, то це їхня терпимість до людської ліні і ненадійності. Вони прекрасно розуміють, що не у всіх розвинена відповідальність, тому не прагнуть третирувати оточуючих.

Водолії – одні з найкращих лідерів. Вони добре працюють у команді та вміють пробуджувати в людях ентузіазм, дарувати мотивацію. А ще в них чудове почуття гумору, вміння правильно розподіляти ресурси і час. Отримавши довіру, вони навряд чи втратять її.

Оригінал