6 знаків Зодіаку, які ніколи не грають за правилами

В цьому світі є два типи людей – ті, хто вірять, що правила створені для того, щоб їх порушували, і ті, хто намагається слідувати їм у що б не сталося.

Деякі знаки Зодіаку схильні виходити за загальноприйняті рамки. Вони танцюють в такт своєму власному ритму, в той час, як всі інші коряться стадному почуттю. До якої категорії належите ви? Пропонуємо дізнатися це прямо зараз.

Овен

Овен упертий і відмовляється робити речі, які не відповідають його бажанням. Відповідно, якщо правила стоять у них на шляху, ці люди не стануть їм слідувати. На їхню думку, правила це свого роду дорожня перешкода, а вони їдуть за кермом масивної 18-колісної вантажівки, здатної проїхати наскрізь.

Водолій

Водолій – вільний мислитель у всіх сенсах цього слова. Все, що ці люди роблять у своєму житті, відрізняється оригінальністю, тому слідування чужим правилам безумовно не входить в список їхніх пріоритетів.

Близнюки

Близнюки – люди досить непередбачувані. Багато хто навіть говорить, що вони страждають роздвоєнням особистості. Враховуючи, що планетою-покровителем Близнюків є Меркурій, що отримує задоволення від дестабілізації всього навколо, не дивно, що їм подобається перевертати всіх з ніг на голову. У випадку з Близнюками краще бути готовими до будь-яких несподіванок.

Стрілець

Стрілець – мінливий знак стихії Вогню, відрізняється постійною цікавістю і постійною незадоволеністю. Йому подобається піддавати сумніву існуючі соціальні норми. І якщо Близнюки порушують правила, щоб вас здивувати, то Стрілець робить це, щоб краще зрозуміти навколишній світ.

Рак

Рак – дуже емоційний знак Зодіаку, тому якщо його представники захочуть щось зробити, а емоції тільки підштовхують їх до здійснення бажаного, то вже ніякі правила не зможуть їх утримати. І справа не в тому, що вони не поважають правила, просто вони спочатку діють, а вже потім думають.

Лев

Лев відрізняється від інших знаків своєю яскравою індивідуальністю і самовираженням. Ці люди вірять, що правила створені для того, щоб їх порушували, і в те, що замість них можна легко створити нові і більш адекватні правила.

Оригінал