Наскільки ви чесні згідно зі знаком Зодіаку

Чи завжди Ви говорите те, що маєте на увазі, і маєте на увазі те, що говорите, чи багато чого залишаєте недомовленим? Як багато ви відкриваєте про себе світові?

Часто ми пригнічуємо свої емоції і ковтаємо те, що хочемо сказати, з різних причин: це може бути наша гордість, марнославство, страх або банальна невпевненість у собі. Ми не хочемо виглядати нужденними, слабкими, накликати на себе негативну реакцію, тому перестраховуємося.

Іноді ми виростаємо зі спотвореним уявленням про себе, яке змушує нас сумніватися у своїх рішеннях, тому ми мовчимо і ніколи не заявляємо про себе.

Якою б не була причина, виявити, хто ти є насправді, не завжди легко. Особливо, коли вроджені риси характеру іноді заглушають ваш голос. Причиною того, що ви соромитеся відкрито говорити про певні речі, є вплив вашого знаку зодіаку на вашу особистість.

Тож, чому б нам не запитати у зірок про ваші приховані почуття, виходячи з вашого знаку зодіаку?

Овен

Ви – впевнений у собі вогненний знак, який завжди впевнений у своїх можливостях. Щоразу, коли перед вами постає виклик, ви спокійно розробляєте план його подолання. Ви ніколи не тривожитеся і не турбуєтеся про всякі “а що, якщо”, тому що впевнені, що жодна проблема не може бути сильнішою за вашу могутню мужність.

Однак ви також не хочете здаватися самовпевненим або зарозумілим для своїх близьких. Тому ви ніколи не висловлюєте свою впевненість у повному обсязі.

Як багато ви розкриваєте про себе, коли перед вами стоїть завдання? Ви лише запевняєте оточуючих, що можете виконати роботу, замовчуючи, наскільки вона незначна в порівнянні з усім, чого ви досягли до цього часу, і з усім, на що ви здатні.

Телець

Всім відомо, що ви любите відчувати себе комфортно і уникати ситуацій, які можуть зробити вас нестабільними і тривожними. Але немає такого місця на землі, де ви відчуваєте себе більш спокійно і розслаблено, ніж ваш рідний, милий дім. Ви – винахідлива людина, і ви дбаєте про те, щоб у вас було все необхідне, щоб відчувати себе комфортно і безпечно, прямо у вашому домі.

Ви не можете зрозуміти, чому так багато людей так прагнуть покинути свої будинки і проводити більшу частину свого вільного часу на свіжому повітрі. Ви приймаєте той факт, що не всі зрозуміють і розділяють Вашу любов до “великого приміщення”, і тому обережно ставитеся до відкритого вираження своєї любові до дому.

Як багато ви розкриваєте про себе, коли мова йде про ваш житловий простір? Ви лише ввічливо пропонуєте своїм близьким залишитися, коли вони хочуть провести з вами час. Але ви спритно опускаєте ту частину, що вважаєте божевіллям йти кудись ще, коли все доступно прямо тут.

Близнюки

Ваш розум завжди зайнятий глибокими і значущими питаннями про світ і людей, які вас оточують. Вас інтригує так багато речей, що ви хочете присвятити якомога більше часу пізнанню життя і дослідженню цього величезного Всесвіту. Так багато потрібно знати і так мало часу. Тому очевидно, що у вас не залишається ні часу, ні сил на дрібниці та приємності.

Однак, ви також розумієте, що певні соціальні протоколи неминучі, оскільки вони важливі для інших людей. Живучи в соціумі, ви теж зобов’язані дотримуватися цих умовностей, наприклад, відвідувати вечірку друзів, відповідати на випадкові повідомлення і так далі.

Як багато ви розкриваєте про себе, коли вам доводиться брати участь у будь-якій подібній соціальній формальності? Ви маскуєте своє невдоволення і просто виправдовуєтеся, посилаючись на брак часу, коли це стає для вас занадто важким.

Рак

Турбота про своїх близьких для вас є другою натурою, і ви віддаєте перевагу маленьким актам служіння, які є улюбленою мовою любові. Ви приділяєте багато уваги людям, які вам небайдужі, і пам’ятаєте кожну крихітну деталь про їхнє життя, звички, симпатії та антипатії. Тому, коли ви купуєте для них подарунок або готуєте їх улюблену страву з нуля, в це вкладається багато думок.

Але чи надаєте ви цьому великого значення? Ні, ви ж не хочете, щоб вони бачили вас нужденним і таким, що відчайдушно потребує їхньої любові та схвалення.

Як багато ви розкриваєте про себе, коли робите щось приємне для коханої людини? Ви приглушуєте свої емоції і ніколи не показуєте, скільки зусиль і планування ви вклали в це.

Лев

Левів часто сприймають як марнославних або пихатих, тоді як ви просто любите кайфувати від життя. Ви хочете святкувати кожну мить життя і віддаватися насолодам – це ваш спосіб залишатися уважним і вдячним за свої благословення.

Ви також хочете, щоб інші відчували цей екстаз, і ви ставите собі за мету впливати на інших, щоб вони насолоджувалися життям в повній мірі. Але ви усвідомлюєте, що не кожен отримає ваше невпинне прагнення до щастя, і тому ви стримуєте свій ентузіазм в оточенні інших.

Як багато ви розкриваєте про себе, коли перебуваєте поруч з іншими? Ви розважаєте їх і намагаєтеся зробити так, щоб їм було весело, але ніколи не розкриваєте, що всі ці веселощі для вас – священні ритуали, які допомагають вам відволіктися від усього болю і смутку.

Діва

Ви – виконавець, майстер на всі руки, який береться за справу і доводить її до кінця. Ваше постійне прагнення до досконалості не тільки робить вас перфекціоністом, але і робить вас скептиком щодо можливостей інших.

Ви вважаєте, що можете зробити все краще за інших, і часто намагаєтеся покладатися на інших у виконанні роботи. Але ви ніколи не ображаєте інших, кажучи їм, що вони недостатньо компетентні.

Наскільки Ви розкриваєте себе, коли берете участь у спільному завданні або груповому проєкті? Ви добровільно берете на себе чужі обов’язки і намагаєтеся зробити все самі.

Терези

Ви дуже цінуєте думку інших, і іноді це змушує людей сприймати вас як належне. Ваше прагнення зробити так, щоб кожен відчув себе включеним і почутим, перш ніж приймати рішення, часто зображує вас нерішучим і боязким.

Ось чому ви навчилися не виражати себе повністю у своїх стосунках. Ви не даєте своїм близьким зрозуміти, наскільки важлива для вас їхня думка.

Як багато ви розкриваєте про себе у стосунках? Ви недбало запитуєте про їхню думку, але ніколи не перегинаєте палицю, змушуючи їх відчувати себе особливими або важливими.

Скорпіон

Лояльність дуже важлива для вас, і ви можете піти на будь-які крайнощі, щоб захистити довіру, яку вам надали ваші близькі. Для вас порушення довіри – це гріх, і мова йде не тільки про обман, підступність або щось серйозне. Це може бути навіть така дрібниця, як плітки, які хтось просив вас тримати в таємниці.

Ви так сильно цінуєте вірність. Але, звичайно, ви не хочете, щоб інші вважали вас дивним, тому ви не ходите і не розповідаєте людям, як важливо для вас шанувати їхню довіру.

Як багато ви розкриваєте про себе, коли хтось довіряє вам свою таємницю? Ви тільки обіцяєте їм, що вам можна довіряти, а в думках клянетесь собі, що заберете цю таємницю з собою в могилу.

Стрілець

Ви – вільний дух, який ненавидить бути прив’язаним до чогось. Ви хочете зробити так багато речей і випробувати так багато, що відчуваєте потребу бути самотнім вовком все життя. Коли ти біжиш наодинці, ніхто не може тебе сповільнити.

Іноді вам стає важко пояснити іншим, чому вам потрібно вирватися на свободу і весь час бути самому по собі. Ви не можете відповідати очікуванням інших і грати ту роль, яку від вас хочуть інші.

Врешті-решт, Ви придумали коротку і просту відповідь, щоб уникнути навідних запитань. Ви просто говорите людям, що вам не подобається те, як вони роблять речі, або ви не знаходите спільної мови з ними, і йдете своєю дорогою.

Як багато ви розповідаєте про себе, коли хочете розслабитися? Небагато, ви лише говорите людям, що є ще щось, що вам потрібно зробити, і що вам потрібно зробити все це самостійно.

Козоріг

Ви обережна і педантична людина, яка ніколи нічого не залишає на волю випадку. Вам подобається придумувати повністю перевірені плани дій для подолання будь-якого виклику. Будучи надмірно замисленим, ви іноді стаєте одержимими речами і часто відчуваєте труднощі з тим, щоб випустити їх з-під свого контролю.

Ви любите проявляти свою владу і керувати ситуацією. Але Ви також усвідомлюєте той факт, що не можете весь час командувати людьми і що інші повинні вільно обирати Вас як лідера, без того, щоб Ви нав’язували їм свої погляди.

Як багато ви розкриваєте про себе, коли перед вами стоїть складне завдання? Ви м’яко запевняєте інших, що подумали про це і знайшли рішення, але не надто різко.

Водолій

Набуття знань про всесвіт робить вас збагаченими і оптимістично налаштованими на життя. Вас зачаровують різні культури, звичаї та практики світу. Ви пристрасно стежите за життям великих мислителів, спіритуалістів і підприємців, тому що їхнє життя надихає вас.

Ви виявили, що в особистому житті, коли ви намагалися поділитися своїми знаннями або спостереженнями з іншими, вони називали вас нудним. Ось чому ви тепер тримаєте більшість речей, які ви дізнаєтеся, при собі.

Як багато ви відкриваєте про себе? Спочатку ви намагаєтеся зрозуміти, з яким типом людей ви маєте справу, і відкриваєтеся тільки в тому випадку, якщо виявляєте, що вони відповідають вашій ментальній частоті.

Риби

Для такої глибоко емоційної людини, як ви, дуже часто буває дуже боляче, коли її ображають інші. Ви цінуєте емоції та почуття інших людей, але не кожен буде робити це з вами. Ви навчилися цьому важким шляхом і тепер, коли до Вас звертаються за розрадою, Ви даєте тільки зважену відповідь.

Ви запевняєте інших, що вони переживуть свої негаразди, але утримуєтесь від демонстрації своєї рішучості, як би ви не пішли назустріч, щоб підтримати їх і бути поруч з ними.

Як багато ви розкриваєте про себе, коли втішаєте інших? Ви не розкриваєте свою емоційну природу і, намагаючись захистити себе від болю, вдаєте з себе практичного.

Оригінал