Як поводяться знаки Зодіаку у сімейних сварках

Якщо ви жодного разу не сварилися, значить, повноцінною сім’єю не вважаєтеся. Адже хороша прочуханка іноді необхідна, щоб пізнати одне одного ближче, притертися поглядами, цінностями, знову спалахнути пристрастю. Природно, ідеальна сварка триває недовго і закінчується постільною сценою. Ну а щоб дізнатися, до чого краще готуватися заздалегідь під час з’ясування стосунків, ми вирішили змоделювати ситуацію, як поводяться різні знаки зодіаку в конфлікті. Хочете отримати рецепт швидкого примирення? Тоді читайте.

Овен – експресивний натиск і агресія

Найзапальніший знак зодіаку, який неабияким напором готовий осадити будь-кого, хто не зважає на його думку. Утім, не такий Овен страшний, як його малюють. Просто під час конфлікту емоції часто беруть гору над цим знаком, йому справді простіше випустити пару і висловити все відразу в обличчя, ніж накопичувати образи роками, виношуючи бажання помсти. Дайте Овну охолонути, і він швидко загладить провину подарунками, сексом або несподівано приємним сюрпризом.

Телець – терпіння і турбота

Якщо ви шукали ідеального опонента для скандалів – він перед вами. Спокійний, стриманий і терплячий знак, який вміє йти на поступки, вислуховуючи партнера до кінця. Образу Телець довго не накопичує, вважаючи за краще відразу ставити крапки над “і”. Конфлікт загладжує підвищеною турботою й увагою. Єдиний недолік – наявність точки неповернення. Якщо занадто довго відмахуватися від проблеми, терпінню Тельця може настати кінець, і він викреслює з життя проблему разом із людиною.

Близнюки – тікання від проблем

Якщо Близнюки одразу пішли вирішувати проблему – перед вами на рідкість просвітлений екземпляр із червоної книги! У реальному житті цей знак нізащо не захоче вплутуватися в з’ясування стосунків, буде шукати будь-який привід, аби втекти. Термінова робота, поїздка, хобі – вони готові займатися чим завгодно, тільки б відтермінувати вирішення розбіжностей. Як прийти до консенсусу? Або плюнути і розтерти, або приспати пильність дружнім тоном бесіди.

Рак – емоційна м’ясорубка

Чутливій натурі цього знака конфлікти даються нелегко, часто згубно відбиваючись на здоров’ї. Особливо погано, якщо в сім’ї практикують замовчування проблем, коли рішення надовго відкладається до нових віників. Рак терпітиме, бо не любить виступати ініціатором сварки, проте внутрішні претензії перейдуть у психосоматику. Будь-які розбіжності з ним краще обговорювати одразу, щоб не давати приводу багатій уяві Рака додумувати зайвого.

Лев – тиск і маніпуляція

Цей знак нерідко сам виступає ініціатором конфлікту, але вміло обставить усе так, щоб не бути крайнім. Якщо затіяли сварку з Левом – стережіться, уміле маніпулювання вашими почуттями і думками гарантоване. Лев обов’язково одягне маску скривдженого й ображеного мученика, якому кожен зобов’язаний до смерті. Розрулити атмосферу допоможе діалог на рівних, де ніхто не принижуватиметься і не проситиме, але висловить свої побажання в суто діловій і шанобливій манері.

Діва – копання в собі та самоприниження

Представники цього знака в конфліктній ситуації схильні сприймати все на свій рахунок, смакуючи завдані образи. Їхня самооцінка часто настільки знижена, що будь-яке зауваження багаторазово перебільшується, спотворюється і виставляється мало не ударом у спину. Під час сварки з Дівою важливо бути максимально делікатним і обережним у висловлюваннях, обговорювати проблему збоку, без агресії та невдоволення. Щоб помиритися, краще обом бути в дуже гарному настрої.

Терези – загострене почуття справедливості

Цей знак украй вразливий і недовірливий у стосунках, тому сваритися краще тоді, коли точно зможете поставити крапку. Сперечатися бажано без емоцій і прокльонів, давши Терезам час оцінити масштаб проблеми і настрій партнера. Терези добре запам’ятовують образи, а потім довго в них варяться. Саме тому проявляйте тактовність під час сварки, а ще обов’язково наполягайте на перемир’ї. Щире каяття і романтична витівка допоможуть повністю загладити присмак провини!

Скорпіон – театр одного актора

Навіть якщо партнер – натура неконфліктна, Скорпіон зробить усе, щоб життя не здавалося солодким. Зрештою, надто довгий період ідилії страшенно стомлює цей знак, провокуючи докопатися хоч до чогось, аби розвіяти рутину. Визнаний майстер драми здатний приревнувати навіть до повітря, тому найкраща порада – не давайте Скорпіону нудьгувати. Вводьте в життя активні види відпочинку, додавайте в полум’я трісок, підтримуйте до себе інтерес, він оцінить це найвищою мірою!

Стрілець – короткочасний спалах праведного вогню

Цей знак не любить зайвих емоцій і сентиментів, тому вважає за краще залагоджувати конфлікт швидко, хоча й жорстко. Щойно ви зробите болючий випад у бік Стрільця, не сумнівайтеся, він відповість не менш різко, а потім спробує докопатися до суті претензій, щоб махом відрізати колишні образи. Не хочете неприємних сюрпризів? Тоді обговорюйте спірні питання заздалегідь, не залишайте невизначеностей.

Козоріг – холодна логіка фактів

Не спокушайтеся на показну байдужість Козорогів під час сварки, все це – не більше, ніж маска, за якою ховається справжня буря почуттів. Просто цей знак не довіряє емоціям, вважаючи за краще розв’язувати проблему з холодною головою і кам’яним серцем. Хоче більше аргументів? Допоможіть йому в цьому, переведіть сварку в спокійний розбір польотів зі 100% доказами. А ще увімкніть максимальну незворушність!

Водолій – іронія та непередбачуваність

Від цього знака під час сварки можна очікувати чого завгодно, крім того, чого ви зазвичай від нього чекаєте. Сьогодні він проігнорує підвищений тон, а завтра образиться і замкнеться в собі, післязавтра – зведе все до легковажного жарту. Як бути? Почекати відповідний для обох момент і вивести партнера на серйозну розмову, апелюючи до логіки розуму. Менше емоцій і більше ділових пропозицій, тоді справа зрушиться з мертвої точки.

Риби – недовірливість і занурення в себе

Найтиповіша позиція Риби в конфлікті – втеча від реальності у світ приємних ілюзій, де ніхто не образить і не зробить боляче. Тому перш ніж пустити ситуацію на самоплив, вимагаючи від Риби пояснень, йдіть на поступки першим. Цьому знаку не потрібно багато пояснювати, доводити, тикати пальцем. Просто покажіть свою прихильність, подаруйте трохи ласки й теплоти – і він знову стане вашим відданим союзником.

Не тримайте конфлікт відкритим, бережіть почуття одне одного.

Оригінал