6 знаків Зодіаку, яким притаманні глибокі почуття та емоції

Люди, які беруть все близько до серця, схоже, перебувають під загрозою зникнення в нашому жорстокому світі, а тому іноді вони вважають за краще навмисно не виявляти свою справжню природу. Астрологи вказують, що є щонайменше шість знаків зодіаку, яким притаманні глибокі емоції, і вони дуже чутливі. Як ви думаєте, ви до них належите?

Телець

Телець – це людина-реаліст, проте його емоції та відчуття вельми інтенсивні. Він відкрито говорить на важкі, делікатні або незручні теми і воліє озвучувати все, що відчуває. У Тельця немає внутрішнього “фільтра”, і він не дозволяє іншим себе контролювати, оскільки хоче бути в змозі висловлювати свої почуття без обмежень. Можливо, він навіть докладає занадто багато зусиль у свої спроби зробити цей світ кращим.

Рак

Цей знак є одним із найспокійніших, але дуже щедрих у коханні. Стосунки для Рака – це щось більше, ніж просто фізичний контакт. Це спосіб життя, коли про свого партнера можна піклуватися, оберігати й балувати. І натомість Рак просить тільки таку ж любов.

А якщо він її не отримує, то спочатку сумує, потім впадає в лють, а потім починає відчувати біль. Оскільки Раку потрібно негайно висловити свої почуття, то він буде діставати ними всіх навколо себе.

Діва

Діва не тільки витрачає надто багато часу на роздуми про все, але також дозволяє цьому розумовому процесу дуже потужно впливати на неї. Діва завжди планує, що вона збирається сказати, і якою буде її реакція, а також намагається встановлювати з людьми міцний зв’язок. Вона постійно концентрується на глибоких аспектах спілкування, а тому повністю ігнорує всі поверхневі аспекти. Найбільше її зачіпає і виводить із себе несправедливість і дурість.

Скорпіон

Скорпіони – це концентрована пристрасть і море емоцій, хоч і посилено пригнічуваних. Причому всі спроби заховати свої почуття призводять до вибухонебезпечних моментів, де навіть не виключена агресія. У цього знака “подвійне” обличчя.

З одного боку, він надзвичайно мстивий, а з іншого боку, він може бути наймилішим і найніжнішим для коханої людини, аж до неймовірної емпатії. Крім того, Скорпіон уміє спілкуватися, підтримуючи зоровий контакт зі співрозмовниками, чим дуже до себе приваблює.

Козоріг

Хоча, на перший погляд, він здається врівноваженою, терплячою і спокійною істотою, правда в тому, що всі його емоції приховані глибоко всередині, але можуть проявитися в будь-який час. Козоріг поводиться і спілкується дуже щиро, і не приховує того, що відчуває. У стосунках він може бути романтичним, а також надзвичайно чутливим і емоційним, аж до сентиментальності.

Риби

Тільки Риби найбільше хочуть допомагати іншим людям – неважливо, чи є вони їхніми знайомими, чи ні. Цей знак докладає багато зусиль, щоб давати поради, втішати, стрімголов мчати на допомогу, співчувати й уважно вислуховувати.

Навіть вигадані історії (з книг, пісень, фільмів) викликають у Риб сльози. Мистецтво допомагає Рибам почуватися у відносній безпеці й дає їм змогу продемонструвати глибину та силу своїх емоцій.

Оригінал