Гороскоп на 29 жовтня

Овен ♈

Запитайте себе, чи не занадто Ви зосереджуєтеся на тому, як Вас бачать інші. Можливо, Ви хочете, щоб усі сприймали Вас як непорушну скелю, але насправді Ви ж просто звичайна людина. Дозвольте оточуючим побачити це, проявивши свої почуття і навіть продемонструвавши свою вразливість. Саме так Ви зможете отримати підтримку, якщо потребуєте її.

Телець ♉

Іноді Вам хочеться опинитися в зоні комфорту, щоб начебто збоку подивитися, як можуть складатися обставини, і з безпечної відстані подивитися на те, з чим Вам доведеться мати справу. Однак у такому разі Вас постійно долатимуть сумніви щодо того, що у Вас усе вийде, і Ви досягнете бажаного результату. Тож не тягніть кота за хвіст і беріться за справу. У Вас все вийде.

Близнюки ♊

Мало хто з людей за все своє життя так і не дізнається, що надлишок чогось часто буває дуже шкідливим. Річ у тім, що це знання передбачає наявність у людини якоїсь розумної межі, за яку вона вирішила вийти. А потім і заплатила за це якусь ціну. Якщо зараз Ви раптом відчуваєте необхідність провести лінію в певній області, це буде мудро з Вашого боку. Але ще мудрішим буде не ходити по краю, а триматися далеко позаду.

Рак ♋

Чи знайде Вас мудрість, якщо Ви нічого не робите для того, щоб знайти її? Звичайно, осяяння, яке Вас часто відвідує, може здатися Вам тією самою мудрістю, але це не так. Насправді постійні розумові процеси, які відбуваються у Вашій голові, і є шлях до знання і розуміння суті речей. І якщо зараз Ви усвідомили щось, то це було не одкровення згори, а лише планомірна і, можливо, підсвідома робота Вашого мозку.

Лев ♌

“У мене немає ні часу, ні бажання пояснювати щось комусь, хто живе і спить під щитом свободи, яку я забезпечую, і запитує мене, яким чином я це роблю”. Так сказав Джек Ніколсон у фільмі “Кілька хороших хлопців”. Всесвіт, що захищає вас, добрий і щедрий, але зі зрозумілих причин може обурюватися, коли йому починають ставити безглузді запитання. Вас підтримують усіма можливими способами, тож просто розслабтеся і не ставте запитань.

Діва ♍

Ви можете зробити комусь пропозицію, від якої він не зможе відмовитися? Схоже, що так. Однак Вам слід зрозуміти, що Ваш успіх ґрунтується не тільки на силі переконання, а й на твердій і незаперечній логіці, яка лише доводить правильність Ваших слів. Іншими словами, Ви бачите розвиток ситуації з усіх ракурсів і прекрасно розумієте, що буде далі. А це означає, що Ви будете у виграші. І Ваш напарник, якщо він ним стане.

Терези ♎

Буває, що Ви прокидаєтеся від дивних або безглуздих снів, задаючись при цьому питанням, про що думає в цей час мозок. Нічні видіння можуть бути божевільними, але зробити з ними нічого не виходить. Можливо, вся річ у тому, що Ви бачите і відчуваєте протягом усього дня. Адже те, що відбувається в реальному світі, може бути матеріалом, з якого зроблені сни і часто мрії. Подумайте про це і, можливо, Ви вирішите для себе, що якась річ зі світу мрій не така вже й недосяжна.

Скорпіон ♏

Про впертість Скорпіона ходять легенди, але що буде, якщо Ви раптом зустрінете когось, хто є ледь не Вашою копією в цьому плані? Це, ймовірно, буде епічна битва, підсумок якої невідомий, оскільки кожен стоятиме на своєму до самого кінця і не факт, що переможного. Однак може вийти так, що кожен з опонентів буде по-своєму правий, а це означає, що вам двом потрібен компроміс. Саме він стане рішенням і принесе всім чималу вигоду.

Стрілець ♐

Ваша уява переважно спить у якомусь куточку свідомості, але час від часу вона буквально божеволіє і підкидає Вам найрізноманітніші картини. Щоправда, для цього її потрібно добряче штовхнути. Сьогодні Вам варто це зробити, оскільки прісне існування Вам уже трохи набридло. Тож вирушайте назустріч пригодам, які намалює Вам Ваша уява.

Козоріг ♑

Хто стриже перукаря? Куди звертаються лікарі, стоматологи чи стилісти, коли їм потрібна допомога? Звісно, відповідь на це запитання очевидна, але цікаво ж поміркувати про те, що люди, які постійно надають послуги або підтримують інших, теж потребують того, щоб хтось робив для них те саме. Може, і Ви зможете комусь допомогти. Озирніться на всі боки.

Водолій ♒

Сьогодні Ви отримаєте цікаве нагадування про причинно-наслідкові зв’язки. Можливо, йтиметься про якусь дуже важливу справу, в якій буде лише частка Вашої участі. І все завдяки тому, що вам нададуть допомогу. Головне, не відмовляйтеся від неї. Адже саме вона стане тим чинником, який дасть змогу отримати наслідок, тобто потрібний Вам результат.

Риби ♓

Схоже, Ви закопали сокиру війни у стосунках із певною людиною. Звісно, це лише фігура мови, і Ви точно ні з ким не воювали, але, можливо, ваші взаємовідносини були вельми складні та заплутані. Однак зараз у вас є шанс забути всі колишні розбіжності. Скористайтеся цією можливістю, щоб полегшити собі життя в майбутньому.