Які речі та вчинки ніколи не прощають знаки Зодіаку

“Цього я ніколи не пробачу”. Напевно, кожна людина хоча б раз у житті вимовляла таку фразу. Адже очевидно, що в кожного з нас є певні життєві принципи та переконання, порушувати які ми не дозволимо нікому. І якщо одна людина спокійно поставиться до образи чи зради, то інша не зможе пробачити цього ніколи. То чого ж не прощають представники різних знаків зодіаку?

Овен

Імпульсивний і норовливий представник знака Овен навряд чи зможе пробачити комусь перевагу над собою. Нескладно здогадатися, що Овен вважає себе переможцем у житті. І якщо хтось намагається принизити його і придушити в ньому його самовпевненість і прагнення до першості, то Овен відразу ж дає відсіч нетактовному невігласу.

Телець

Типовий Телець живе за принципом “Не чіпай чужого і не дозволяй нікому чіпати свого”. Річ у тім, що Телець з особливою дбайливістю ставиться до всього, що дісталося йому непосильною працею. Тому якщо хтось спробує відібрати в Тельця щось цінне для нього, то кривдникові ой як буде непереливки.

Близнюки

Комунікабельні та волелюбні Близнюки навряд чи терпітимуть різного роду обмеження і примуси на свою адресу. Ці вільні хлопці краще за інших знають, що і коли їм робити і з ким краще спілкуватися. Тому надмірного тиску у свій бік вони точно не потерплять. Може, “ніколи не пробачу” – це надто гучне висловлювання з вуст Близнюків. Але ось “ніколи не забуду” точно підходить під ситуацію.

Рак

Володар тонкої душі і вразливого серця, Рак дуже болісно сприймає глузування і уїдливу критику на свою адресу. Тож любителю пограти на чужих почуттях точно з Раком не по дорозі. Рак нізащо не потерпить і не пробачить знущань і грубих висловлювань на свою адресу.

Лев

Чого Лев ніколи і нікому не пробачить, так це публічного приниження його гідності. Суспільне визнання для нього – це мало не сенс його життя. А якщо хтось дозволить собі ставити на кін репутацію Лева, то розгніваний цар просто розірве на шматки свого супротивника. І анітрохи не пошкодує!

Діва

Сумлінна і скрупульозна Діва точно не стане заплющувати очі на несправедливість і непорядність на свою адресу. “Ніколи не пробачу” стане останньою фразою, яку скаже Діва, якщо хтось образить близьких їй людей. На її думку, людина, яка безсовісно переступає межі дозволеного, просто зобов’язана бути покарана. Вона напевно докладе всіх зусиль для того, щоб кожен, хто її потривожив, дістав по заслугах.

Терези

Умиротворені володарі знака зодіаку Терези протягом усього життя створюють навколо себе ауру гармонії, миру і добра. Вони докладають до цього всі свої сили та вміння. А якщо хтось намагається порушити їхню ідилію, то це не на жарт злить миролюбних представників знака Терези. І, хоча вони цього не показують, подумки вони будуть тихо зневажати того, хто систематично отруює їм життя.

Скорпіон

Найбільше на світі Скорпіон не терпить, коли його водять за ніс. Навіть попри свій досить-таки непростий характер, Скорпіон здатний увійти в становище і зрозуміти людину, якщо та з ним була щирою і не плела інтриг. Але якщо хтось надумає обдурити Скорпіона або вчинити з ним нечесно, то на нього напевно чекає витончена помста і довгі роки жалю про скоєне.

Стрілець

У пориві гніву темпераментний Стрілець може наговорити недоброзичливцю багато образливих і образливих слів. Але вже через пару-трійку хвилин він забуде, що тримав зло на кривдника, і запросто зможе знову стати з ним найкращими друзями. Тож не варто сильно боятися кинутих з вуст Стрільця слів “ніколи не пробачу”. Пробачить. Ще й не один раз.

Козоріг

Ввічливий і делікатний Козоріг завжди з особливим тактом ставиться до всіх, з ким йому доводиться спілкуватися. Зважаючи на це, йому завжди складно зрозуміти, як людям вистачає совісті і виховання зневажливо ставитися до оточуючих, грубіянити і принижувати всіх, хто трапляється їм під руку. Чи зможе Козоріг пробачити неповагу й образи на свою адресу? Точно ні. Причому розмова з недоброзичливцем у нього буде максимально короткою.

Водолій

Класичний представник знака Водолій навряд чи стане витрачати свій дорогоцінний час на людей, які спробують нав’язати йому свою думку і зазіхатимуть на його свободу. Він занадто дбайливо ставиться до своєї незалежності. А якщо хтось спробує переступити межі його особистого простору, то Водолій постарається звести до мінімуму спілкування з такою безцеремонною і всюдисущою людиною.

Риби

Вразливі й миролюбні люди, народжені під знаком зодіаку Риби, вимагають до себе такого ж дбайливого й шанобливого ставлення, як і самі вони дарують своєму оточенню. На вигляд Рибки спокійні й безневинні. Але якщо вони відчують, що хтось їх використовує або намагається ними маніпулювати заради власної вигоди, то одразу ж відправлять зрадника до свого чорного списку.

Оригінал