Любовні поради для знаків Зодіаку, які вам точно необхідно почути

Овен (21 березня — 19 квітня)

Ваш постійний пошук справжньої любові привів до безлічі короткострокових випадкових відносин. Ви ненавидите нудьгувати, тому, як тільки ви відчуваєте, що у відносини починає закрадатися нудьга, у вас з’являється бажання піти. Продовжувати йти цим шляхом неправильно – тим більше, що потай ви прагнете чогось значущого.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Як Телець, ви маєте тенденцію бути дуже вірними своїм шляхам. Ваш впертий характер заважає вам бути відкритим для нових ідей, а також може перешкоджати розвитку ваших відносин. Постарайтеся дотримуватися більш гнучких поглядів, коли справа стосується любові. Будьте м’якші зі своїм партнером.

Близнюки (21 травня — 20 червня)

Ви постійно турбуєтеся про те, що люди думають про вас, що є надзвичайно неправильним мисленням, коли справа стосується відносин.

Ви повинні відчувати себе як вдома зі своїм партнером – і, швидше за все, якщо ви поговорите з ним по душах, він скаже вам, що вам нема про що турбуватися. Вас люблять такими, які ви є.

Рак (21 червня — 22 липня)

Жінки-Раки, як правило, уникають конфліктів, особливо коли справа стосується любові. Це тому, що ви романтизуєте любов навіть у токсичних ситуаціях.

Важливо, щоб ваш партнер знав, що ви відчуваєте, замість того, щоб тримати це в собі. Як тільки ви навчитеся це робити, ви зможете будувати більш справжні та тривалі стосунки.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Ви дуже пишаєтеся тим, хто ви є, але не дозволяйте своєму его заважати вам добиватися прогресу у ваших стосунках. Постарайтеся краще зрозуміти, що відчуває інша людина. Думайте не тільки про свої бажання, адже в любові немає місця егоїзму.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Не секрет, що Діви схильні надмірно аналізувати. Вміти мислити раціонально – непогано, але коли ви дозволяєте дрібницям брати над собою верх, це стає проблематичним.

Не потрібно намагатися настільки все контролювати, адже це може сильно дратувати, і навіть ображати вашу другу половинку. Вам буде корисно визнати, що будь-які відносини далекі від ідеалу.

Терези (23 вересня — 22 жовтня).

Як Терези, ви милостиві та приймаєте всіх людей. Єдиний раз, коли ця риса особистості перетворюється на слабкість, – це коли ви впускаєте у своє життя не тих людей. Навчіться використовувати своє судження і будьте обережніші з тим, кому довіряєте. Не відкривайте своє серце, поки не переконаєтеся, що людина цього гідна.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

У вас глибоко укорінені проблеми з довірою, які важко похитнути, і пора змиритися з цим. Це єдиний спосіб побудувати здорові відносини, в яких ви відчуєте, що дійсно можете бути собою. Так, вашу довіру потрібно заслужити, і що тут такого?

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Багато людей заздрять вашій волелюбній вдачі, проте це може турбувати вас, коли справа доходить до формування довгострокових зв’язків. Коли у стосунків є потенціал, ви не ставитесь до них так серйозно, як слід було б.

Щоб розірвати це коло, постарайтеся більше бути присутнім у відносинах – не бійтеся вкладати час і зусилля. Постарайтеся цінувати свого партнера так, як ви б хотіли, щоб він дорожив вами.

Козоріг (22 грудня — 19 січня)

Любов, ймовірно, останнє, про що ви думаєте, і якщо ви думаєте про неї, ви не дуже оптимістичні з цього приводу. Спробуйте зрозуміти, що невдалі стосунки складаються практично у кожної дорослої людини. І те, що в минулому не пощастило, не означає, що нові відносини теж будуть такими.

Зрештою кожен з нас отримає те, на що заслуговує. Хочете бути щасливим у коханні, тоді будьте!

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Ваша волелюбна натура Водолія може змусити вас відчувати, що часом ви повинні діяти відсторонено. Наприклад, ви не завжди можете показати іншим людям, що у вас теж є емоції. Бути вразливим – не погано – насправді, це допомагає вам безмежно зростати (особливо у світі знайомств). Не бійтеся обпектися.

Риби (19 лютого — 20 березня).

Оскільки ви так ніжні та співчутливі, ви схильні пристосовуватися до інших людей, не замислюючись про свої почуття. Щоб мати здорові стосунки, вам потрібно уникати догоджати людям – просто будьте собою. Думайте і про свої потреби, не варто всю себе покладати на вівтар відносин.

Оригінал