6 найпотаємніших знаків Зодіаку

Всі люди різні: одні товариські та відкриті, а з інших слова не витягнеш. Але немає нічого поганого в тому, що людина мовчазна, закрита і небалакуча. Можливо, людина просто не вважає за потрібне бути відвертою з тим, кого погано знає, і кому немає підстав довіряти. А взагалі скритність – це риса характеру, обумовлена ​​впливом на людину небесних тіл.

Адже вам доводилося помічати, що представники одних знаків Зодіаку веселі, життєрадісні та завжди готові до діалогу, тоді як інші дуже важко йдуть на контакт. Цікаво, які знаки Зодіаку вважаються найпотаємнішими?

Рак

Рак вважається одним із найбільш закритих знаків. Ця людина довіряє лише найближчим людям, тим, кого знає з самого дитинства, і кого не раз перевіряла у важких ситуаціях. З рештою ця людина тримається відсторонено і не пускає у свій світ.

Прихованість Раків пояснюється досить просто: не кожна людина здатна зрозуміти душевну організацію особистостей цього знака. А нерозуміння ставить хрест на зближенні та відвертості з боку Рака. Зазначимо також той факт, що «діти Місяця» інакше сприймають навколишній світ. Якщо для більшості людей життя – це весела пригода, яка постійно дарує нові та цікаві емоції, то для Рака життя – вкрай небезпечний період, пов’язаний із безліччю переживань і вимагає від цієї людини великої відповідальності. Очевидно, що в такому стані «дитя Місяця» бажає поводитися обережно й не базікати зайвого.

Скорпіон

Скорпіони – сильні духом особистості, які звикли показувати свої слабкості і виставляти емоції напоказ. У будь-якій ситуації вони зібрані, зосереджені, з черговою посмішкою. Скорпіони точно знають, що на публіці варто тримати себе в руках, але при цьому пильно стежити за співрозмовниками, щоб згодом зробити правильні висновки щодо них.

Однак і з близькими людьми Скорпіон поводиться не потай. Причому таємниці представника цього знака найчастіше пов’язані з інтимними пригодами. Річ у тому, що підопічними Марса рухає сексуальна енергія, а тому ці люди просто не можуть прожити без флірту та зрад. Але Скорпіон настільки потайливий і так добре вміє замітати сліди, що вивести його на чисту воду практично неможливо. Навіть через роки ця людина не зізнається у зраді, залишаючись вірною своїм принципам.

Козоріг

Багато людей відзначають замкнутість і небалакучість Козорога. Але для цих якостей в особистостей цього знака є всі підстави. По-перше, Козороги ґрунтовні та розважливі люди. Вони точно знають що слово – не горобець, а отже, наговоривши зайвого, можуть жорстоко пошкодувати про це. А по-друге, за напускною стриманістю, впевненістю та розважливістю Козороги приховують вразливу душу, і дуже бояться, що хтось розгадає їхній секрет. Підопічні Сатурна бояться розгубити свій авторитет, побоюються, що їх перестануть сприймати як лідерів, і до них не прислухатимуться. Прихованість ж додає їм серйозної діяльності.

Крім того, стриманість необхідна Козорогам для того, щоб вони самі не розкисли. Особи даного знака впевнені, що, почавши бути відвертими з усіма навколо і скаржитися на долю, можна розгубити весь запал на шляху до досягнення своїх цілей.

Стрілець

Стрільців заведено вважати веселунами і базіками, “своїми в дошку” людьми, яким можна довіряти. Але якщо придивитися, Стрільці не ті, за кого себе видають! Це дуже хитрі особи, які скрізь шукають вигоду, а тому намагаються втертися в довіру до кожної людини, яка їм якось цікава. Водночас від самого Стрільця ніколи не можна добитися правди. Він уміло уникає прямих відповідей і навмисно вводить співрозмовника в оману, аби не ділитися з ним цінною інформацією.

Що насправді коїться в голові у Стрільця, не знають навіть найближчі люди. Представник даного знака має неймовірну чарівність, завдяки чому непогано вуалює власну скритність. Водночас ці люди без особливих зусиль можуть зіткнути чолами друзів і посварити дружній колектив через тільки їм відомі примхи. І що штовхає Стрільців на ті чи інші дії, не дізнається ніхто.

Діва

Особистостей даного знака відрізняє завидна скритність. Особливо явно це проявляється у хвилини радості чи скорботи, адже в такі моменти обличчя Діви зазвичай не виражає жодних емоцій, залишаючись байдужим. З цієї причини багато хто вважає Дів черствими і байдужими, хоча насправді душу цієї людини просто роздирають емоції. Вдалині від усіх підопічні Венери дадуть волю своїм емоціям – стрибатимуть по дому від радості або будуть ридати в подушку, але на людях жоден м’яз не здригнеться на обличчі цієї людини. І в цьому відмінна риса всіх Дів. Що цікаво, цій поведінці не варто шукати пояснень. Це риса характеру.

До речі, скритність Дів проглядається і в процесі спілкування. Ці люди рідко бувають щирими. У діалозі з Дівою завжди є таємний зміст, що дозволяє цій людині приховати власні почуття або навпаки, дізнатися про те, що задумав співрозмовник.

Риби

Риби – один із найбільш потайливих і недоступних для розуміння знаків Зодіаку. І це при тому, що підопічні Нептуна люблять одкровення та ласі на душевні розмови. Просто їхній внутрішній світ кардинально відрізняється від світу інших людей, тому співрозмовники нерідко вважають Риб особистостями, котрі живуть у фантазіях. Почасти це справді так, і представники цього знака цього навіть не приховують. Просто, якщо знайдеться людина, яка повірить у Риб, і підтримає їхні починання, надавши силову, інформаційну та матеріальну підтримку, Риби можуть перетворити свої фантазії на реальність. Тому ця особливість, скоріше, не скритність, а банальне нерозуміння і зневіра у можливості Риб.

Але Риби можуть бути і потайливими. Особистостей даного знака називають «цілителями душ», а все тому, що оточуючі люди бачать у Рибах людину, якій можна відкрити душу і довірити свої найпотаємніші таємниці. У підсумку, підопічні Нептуна стають хранителями чужих секретів, а розголошувати чужі таємниці не в їхньому характері, що просто змушує їх бути потайливими.

Оригінал