Найжорстокіші знаки Зодіаку серед жінок

Жорсткість є переважно чоловічою рисою характеру. Однак деякі представниці прекрасної статі бувають настільки агресивними, що готові посперечатися в цьому компоненті з найнебезпечнішими чоловіками. Додайте до цього жіночу підступність та мінливість настрою, і ви зрозумієте, що жити з такою кровожерливою леді зовсім небезпечно!

Рак

Панянки знака Рак вважаються еталоном ніжності та жіночності. Уявити в образі злісних і жорстоких жінок неймовірно важко. Проте Раки по праву потрапляють до цього списку. Веселі та безтурботні представниці даного знака відрізняються неймовірною запальністю. Достатньо одного невірного слова, щоб Рак спалахнула як сірник, і заспокоїти її буде зовсім непросто.

Адже крім запальності Раків і їхнього вміння «роздмухати з мухи слона», жінки даного знака дуже уразливі. Чоловіки, які знають про цю особливість Раків, можуть налаштовуватися на те, що прощення доведеться вимолювати тижнями та місяцями, причому на колінах. Правда уразливість їхня дитяча та наївна, а тому, навіть якщо жінка вирішить помститися, помста її не буде кровожерливою. Вона не завдасть серйозної шкоди вам, і не ускладнить своє життя.

Діва

На перший погляд, Діви здаються символом турботи та домашнього затишку. Почасти це справді так, але тільки близькі люди знають, що жінки Діви – це ще справжні домашні тирани. У своєму домі вони справжні господарі, і все тут підпорядковане тільки їм. Ті, хто відмовляться жити в будинку Діви за її правилами, будуть зазнавати щоденного терору.

Причому Діва – аж ніяк не той супротивник, який б’є один раз, щоби назавжди запам’яталося. Вона буде щодня жалувати вас уїдливими зауваженнями, причому робити це голосно, виставляючи посміховиськом в очах інших людей. Діва доведе вас до несамовитості своїми жовчними зауваженнями.

Все що їй потрібно – ваші вибачення та ваша покірність. Коли вона доб’ється слухняності, її зашморг трошки слабшає. А єдина можливість уникнути такого результату, бігти від Діви з усіх ніг, або, хоча б, тримати її на відстані.

Козоріг

Проникливі та злегка холодні жінки знаку Козоріг, в принципі, рідко підпускають до себе чоловіків. Для цього він повинен відповідати серйозним критеріям відбору, бути конкретним, прямим та абсолютно зрозумілим для Козорога. Такий чоловік має прогинатися під свою жінку. І якщо він опиратиметься, у цій парі дуже сильно почне іскрити.

Козороги – жорсткі та бездушні, вони з неймовірною завзятістю придушуватимуть волю свого чоловіка, використовуючи для цього навіть заборонені методи. Тому, розкривши свою душу жінці Козорогу, пам’ятайте, відтепер ви на гачку!

При цьому Козороги – володарі не найвищого інтелекту, а тому проти своїх супротивників, навіть слабких, вони нерідко можуть застосовувати фізичну силу, вирішуючи конфлікти за допомогою куркулів та предметів, що опинилися під рукою.

Овен

Приємні у спілкуванні, веселі та життєрадісні жінки Овни за секунду перетворюються на тиранів та агресорів. Вони привабливі та доброзичливі, але лише до того моменту, поки не стикаються з проблемою. Відмовте такій жінці у проханні, почніть суперечити їй, доводити, що саме ви в хаті господар, а ще краще, заявіть їй в обличчя про розлучення, і побачите, якою агресивною може бути ця жінка.

Затята лють, в яку впадає представниця знака Овен, може призвести до плачевних наслідків. Тому відмовляти їй і взагалі розмовляти з нею в категоричному тоні, собі дорожче. Такі моменти потрібно готувати, згладжуючи «гострі кути» та обов’язково пропонуючи адекватну альтернативу.

До речі, найбільш агресивними є жінки Овни в тих парах, де чоловіки віддають ініціативу своїй другій половинці, і та змушена брати на себе чоловічі функції, як у побуті, так і в бізнесі. Таким панночкам і зовсім не варто суперечити.

Скорпіон

Жінка Скорпіон – не просто жінка, а справжнісінька пастка. Вона неймовірно приваблива, але потрапивши під її чари, ви опиняєтеся не в м’яких і пухнастих лапках, а справжніх кліщах! Це найсерйозніші супротивники і люті вороги, а тому, пішовши проти такої дами, будьте готові, що вона не відступить, доки не знищить вас і сповна не пострибає на ваших кістках.

Представниці цього знака не знають напівзаходів. Вони або люблять усім серцем або ненавидять усією душею. Це панівний знак, а значить, ваша друга половинка завжди буде лідером у сім’ї. Живучи з такою жінкою, ви змушені будете узгоджувати з нею всі свої рішення, і ставити її до відома свого місцеперебування. Свавілля ця жінка не потерпить, обов’язково знайшовши спосіб делікатно, але досить жорстко поставити свого чоловіка у зручні для неї рамки.
А найбожевільніше, що ви можете зробити в житті – зрадити Скорпіона. Уражена жінка цього знака мститиме доти, доки її жало не проткне ваше серце. І шансу просити вибачення і загладити свою провину Скорпіон вам не надасть.

Оригінал