Гороскоп на 26 березня

Овен ♈

Якщо у Вас запитати, чи не занадто багато Ви думаєте останнім часом про певний предмет, Ви будете сподіватися, що мова не про “той самий”. Не хочеться ставити під сумнів те, у що Ви вірите беззастережно, а варто! Те, що здавалося життєво важливим ще недавно, могло втратити силу. Ви можете рухатися далі.

Телець ♉

Не переживайте, якщо доводиться вносити копіткі зміни в, здавалося б, ясну і зрозумілу угоду. Навряд чи ці зміни такі вже радикальні. Нова інформація допоможе влаштуватися зручніше. Ви допомагаєте людям встигати за Вами, а не вічно відставати.

Близнюки ♊

Чим більше Ви роздумуєте над різними “а що, якщо”, тим більше виникає питань. Ситуація показується Вам в невірному світлі. Але Ви не зобов’язані самі збирати всі відомості по крупицях. Так, на ці питання треба знайти відповіді. Як саме? Просто задавши їх!

Рак ♋

Ми всі закочує очі, коли хтось заводить стару пісню про те, що хотів зробити те і те, але не було часу. Але всі ми опинялися в ситуації, коли розуміли важливість певних дій – і не робили їх. Людина або предмет у Вашому світі заслуговує на увагу. Навіть якщо у Вас були законні причини її ігнорувати, тепер список пріоритетів пора переглянути.

Лев ♌

Часто кажуть, що справжній друг – це той, з ким можна не бачитися роками, але при зустрічі почуття буде таке, що бачилися вчора. Саме такий досвід чекає Вас сьогодні. Ви ніколи не сумнівалися в тому, що ця людина на вашому боці, але сьогодні ще раз переконаєтеся в тому, що це так, навіть якщо давно її не бачили.

Діва ♍

Не намагайтеся розібратися в заплутаному, а просто тримайтеся від неясного подалі. Може здатися, що це вкрай нелогічне і навіть безвідповідальне рішення. Але ситуація зараз така, що від розглядів стане тільки гірше. Нехай інформація сама прийде до Вас.

Терези ♎

Можливо, Ви звикли замітати проблеми під килимок, якщо раптом вони показуються на світло. Такий підхід, напевно, втішає: Ви знаєте, де завдання знаходиться, і завжди готові за нього взятися. Але так не може тривати вічно. Питання, про яке йде мова, раз по раз спливає не просто так. Його час настав.

Скорпіон ♏

Так неприємно, коли нас не розуміють, особливо якщо Ви прагнули до розуміння. Якби нам було плювати, ми б так не засмучувалися. Якщо останнім часом Вам здається, що до людей не доходить, що вони вважають важливі речі неважливими, значить, пора повторити. Так Ви зможете зменшити почуття розчарування.

Стрілець ♐

Ми всі знаємо, що таке “момент істини”. Щось, чого ми чекали або боялися, вимагає уваги, вимагає зусиль. Вам може здаватися, що всі минулі старання були даремно. Але тільки зібравши волю в кулак, Ви чітко побачите, які результати насправді принесли Ваші зусилля.

Козоріг ♑

Деякі відносини сьогодні здадуться Вам справжнім осиним гніздом, і ворушити його абсолютно, ну ось зовсім не захочеться. Здасться, що Ви будете в безпеці, якщо станете триматися подалі й нічого не робити, але важливо розуміти, що Ви не пошкодуєте про своє втручання.

Водолій ♒

Коли ми чекаємо, поки світло зміниться з червоного на зелений, іноді виникає побоювання, що саме у нас затихне двигун, і всі будуть злитися, що ми затримуємо рух. Таке буває з усіма. Іноді непідвладні нам обставини змушують нас заважати іншим. Але якщо переживаєте, що щось піде не за планом і зробить Вас об’єктом критики, можливо, не варто так на цьому фокусуватися.

Риби ♓

Ви відчуваєте сильний тиск, але розумієте, що це навіть на краще. Чимось він Вам допомагає. Так, у Вас довгий список справ, але завдяки чіткій упевненості в тому, що Ви рухаєтеся в правильному напрямку і знаєте, що робити, навіть тиск здається Вам попутним вітром.