Що може розбити серце на дрібні шматочки кожному знаку Зодіаку

Овен

Зазвичай ви точно знаєте, що робити, щоб підтримувати гарний настрій, але той, хто добре вас знає, здатний зруйнувати ваш оптимізм.

Дуже важко похитнути вашу впевненість у собі, але якщо ваш партнер зможе скористатися вашими сумнівами, ви зіткнетеся з довготривалим горем. Це може вас розтоптати, адже від близької людини ви такого не очікуєте.

Телець

Звичайно, будь-який розрив обов’язково когось засмутить. Коли з вами розривають ділові відносини, без яких-небудь натяків, ви вдаєтеся до класичної гордої поведінки. Будь-які зміни викликають у вас занепокоєння, але коли від вас йде кохана людина, нічого не пояснивши при цьому, це може розбити вам серце. Після такого ви не можете швидко прийти в норму.

Близнюки

Ваше серце не може впоратися із самотністю, і якщо ваш партнер емоційно нехтує вами, ви відчуваєте себе спустошеними та незадоволеними. Ви не відчуваєте себе коханою і потрібною.

Через свої нерішучі нахили вам потрібно багато чого зробити, щоб віддати належне комусь, тому, коли ви не отримуєте необхідної уваги, ви закриваєтеся.

Рак

Оскільки вам важко відкритися, ваш найбільший страх – що хтось, хто буде використовувати ваші емоції або критикувати їх. У вас розбивається серце, коли ваш партнер спрощує або сміється над вашим сумом, особливо тому, що ви завжди робите все можливе, щоб бути чуйним до його почуттів.

Лев

Ваш партнер чітко усвідомлює, що ваша гордість зазвичай приховує вашу невпевненість, і тому ваше серце надзвичайно чутливе до критики. Різкі слова, мета яких – заподіяти вам біль, дійсно позначаються на ваших емоціях, іноді це може доходити до крайності.

Діва

Ви дуже критично ставитеся до себе, а це значить, що вас часто звинувачують у власному горі. «Сама винна», – часто можете чути ви у свою адресу.

Вам потрібно, щоб партнер вловлював кожну маленьку ознаку того, що ви жадаєте додаткової прихильності. Вас треба підбадьорювати, але зазвичай все відбувається зовсім навпаки. Коли немає підтримки з боку дорогої вам людини, а чути лише критику і невдоволення – це робить вас незадоволеним і нещасним.

Терези

Ваш страх конфронтації виходить за рамки того, щоб принести задоволення людям, тому що ви також не можете впоратися з тим, щоб кому протистояти. Ваше серце розбивається, коли ваш партнер озвучує свою проблему або претензію, яка спрямована на вас, особливо коли він робить це в грубій формі. Ви не можете забути про це досить довго, і це мучить вас.

Скорпіон

Єдине, що ви ненавидите більше, ніж розкриття одного з ваших секретів, – це брехунів. І тому, коли ви ловите свого партнера на підступній брехні, ви залишаєтеся з розбитим серцем.

Ви не можете зрозуміти, як можна було так вчинити. Вам важко прийняти той факт, що ваші секрети були передані комусь, кому ви не можете довіряти, особливо якщо це зробив той, хто стверджував, що відданий вам.

Стрілець

Ваш партнер розбиває вам серце, коли вирішує, що він не хоче бути частиною вашої наступної пригоди. Ви багато чим пожертвували заради нього, і не можете змиритися з тим фактом, що, коли ви вирішили прийняти його у своє незвичайне життя, він, схоже, зовсім не цього бажає.

Козоріг

Ви дуже серйозно ставитеся до своїх відносин, і коли ваш партнер занадто легковажно себе веде стосовно вас, він в кінцевому підсумку розбиває вам серце, не бажаючи цього. Немає нічого сумнішого, ніж коли ви очікуєте гіршого, і отримаєте його. Усвідомлення цього збиває вас з ніг.

Водолій

Ви можете впоратися з дружніми розбіжностями заради інтелектуальної стимуляції, але ваше серце завмирає, коли ви виявляєте, що ваш партнер відкидає ваші основні цінності. Ваші принципи дуже важливі для вас, і ви відчуваєте загрозу, коли ваша друга половинка не поділяє ваші прогресивні відносини. Коли засуджують і не розуміють вас – це розбиває вам серце.

Риби

Найпростіший спосіб повністю розбити вам серце – це копатися у вашому минулому, щоб збентежити вас або заподіяти вам біль.

Ваше серце розривається на частини, коли ваш партнер використовує ваші помилки, щоб виправдати свої дії. І ви також знайдете, що це майже неможливо пробачити. Хоча бувають і винятки.

Оригінал