Ідеальний чоловік для вашого знака Зодіаку

Дізнайтеся, який чоловік підходить вам ідеально за гороскопом. Отже, зірки говорять…

Жінка-Овен

Жінка-Овен володіє гарячим темпераментом і чоловічим характером. Вона сповнена енергії і вміє долати труднощі властивою їй рішучістю і стійкістю.

Сумісні Знаки

Чоловік-Рак: Жінка-Овен здатна захопити боязких чоловіків-Раків своїм ентузіазмом і активністю. Його безсумнівно приверне її непередбачуваний, а часом ексцентричний характер.

Чоловік-Риби: Чуйний чоловік-Риби, як ніхто інший здатний зрозуміти почуття жінки-Овна і оточити її увагою і турботою.

Несумісні Знаки

Чоловік-Близнюки: З початку їх може об’єднувати нестримна пристрасть, але надмірна чутливість чоловіків-Близнюків відштовхне більш раціональну жінку-Овна.

Чоловік-Лев: Волелюбна жінка-Овен не потерпить прагнення чоловіка-Лева приборкати її. Конфлікти в боротьбі за лідерство неминучі.

Жінка-Телець

Жінка-Телець володіє гарним смаком, любить розкіш і вміє створювати затишок. Вона дуже відданий партнер по життю, їй сміливо можна довірити зберігання будь-якої таємниці.

Сумісні Знаки

Чоловік-Телець: Він здатний стати “рідною душею” для неї. Два Тільця – без сумніву гарна пара. В їхньому союзі мало явних розбіжностей, обидва вони цінують стабільність і мають схожі життєві цілі.

Чоловік-Рак: Чоловік, даного знаку відповідає всім вимогам жінки-Тельця. Емоційна схожість двох знаків об’єднає їх і забезпечити гармонійний союз.

Несумісні Знаки

Чоловік-Лев: Чоловік-Лев здасться їм занадто вимогливим і емоційно нестійким. У той час як, розмірений спосіб життя Жінки-Тельця, чоловік-Лев знаходить занадто нудним.

Чоловік-Стрілець: У цієї пари мало спільного. Практична жінка-Телець, цінує стабільність у завтрашньому дні, складно буде прийняти часті зміни в житті чоловіка-Стрільця.

Жінка-Близнюки

Жінка, що народилася під знаком Близнюків, романтична і захоплива. Щиро вірить в любов і вміє насолоджуватися життям. Вона легко заводить друзів і володіє безліччю талантів.

Сумісні Знаки

Чоловік-Рак: Обидва знаки, завжди знаходяться у пошуках справжньої любові, зможуть відмінно зрозуміти один одного.

Чоловік-Терези: Дуже гармонійна пара. Їм ніколи не буває нудно в компанії один одного, до того ж вони відмінно сумісні в ліжку.

Несумісні Знаки

Чоловік-Скорпіон: Намагаючись взяти під контроль безтурботних жінок-Близнюків, чоловік-Скорпіон, буде влаштовує нескінченні сцени ревнощів.

Чоловік-Діва: Чоловік-Діва здатний приводить у лють обраницю-Близнюків своїм спокоєм і незворушністю.

Жінка-Рак

Вона амбітна, в той же час добра. Обранцем жінки-Рака може стати тільки той, хто розділить її інтереси. Її відрізняє емоційність і відмінне почуття гумору.

Сумісні Знаки

Чоловік-Терези: Чоловік під знаком Терезів стриманий і впевнений у собі. Для нього найголовніше, як у професійному, так і особистому житті це збереження балансу. Жінка-Рак з гідністю оцінить ці якості, натомість чоловік-Терези подарує їй відчуття надійності і захищеності.

Чоловік-Телець: Щирий і раціональний чоловік-Телець зможе врівноважити союз з емоційною жінкою-Раком.

Несумісні Знаки

Чоловік-Скорпіон: Взаємні ревнощі є причиною несумісності цієї пари.

Чоловік-Діва: Невміння виражати навіть самі сильні почуття один до одного призводить до їхнього швидкого охолодження.

Жінка-Лев

Жінка, народжена під знаком Лева, володіє великим его і любить перебувати в центрі уваги. Її відрізняє вольовий характер і впертість.

Сумісні Знаки

Чоловік-Близнюки: Його приваблює сила духу жінки-Лева, вона вдячна йому за здатність з розумінням ставитися до її впертості.

Чоловік-Скорпіон: Це прекрасний союз сильних, гордих і владних людей. Попри часті сварки, вони обидва вірні обранцю і залишаються разом на все життя.

Несумісні Знаки

Чоловік – Водолій: Попри те, що Чоловік-Водолій готовий присвятити себе їй повністю, честолюбна Левиця воліє рівних по силі їй партнерів.

Чоловік-Козоріг: Волелюбний чоловік-Козоріг віддасть перевагу залишитися вільним, ніж підкорятися порядку, що нав’язується Левицею.

Жінка-Діва

Жінка-Діва, багато розмірковує і любить проводити час наодинці зі своїми думками в тиші. Її легко образити, проте вона вміючи приховує свої почуття. Чоловік, здатний розгадати її непросту особистість, зможе завоювати її серце.

Сумісні Знаки

Чоловік-Терези: Рішучому і чуйному чоловікові, народженому під знаком Терезів не складе труднощів завоювати увагу Жінки-Діви.

Чоловік-Козоріг: Цей чоловік, також здатний розтопити серце жінки-Діви. Чоловіка-Козорога нітрохи не злякає недовірливість Діви, тому він буде терпляче чекати, поки вона розкриється йому.

Несумісні Знаки

Чоловік-Рак: Союз двох дуже чутливих знаків приречений на взаємні докори і образи.

Чоловік-Риби: Мовчазність Риб і Діви створить між ними стіну нерозуміння.

Жінка-Терези

Жінки-Терези твердо знають, чого хочуть від життя і будуть вперто добиватися свого. Вони раціональні і практичні. Їхні амбіції не дозволять їм задовольнятися меншим, ніж “найкраще”.

Сумісні Знаки

Чоловік-Стрілець: Це гармонійний союз вільного духом чоловіка-Стрільця і сильної жінки-Терезів. Він здатний розкривати її таланти, вона ж буде час від часу опускати його на землю.

Чоловік-Лев: Обидва знаки дуже віддані партнери. Жінка-Терези, одна з небагатьох, хто здатний приборкати его чоловіка-Лева. Він же, хто любить перемагати у всьому, з радістю прийме такий виклик.

Несумісні Знаки

Чоловік-Козоріг: На її погляд, Козоріг-самозакоханий диктатор, під тиском якого, волелюбна жінка-Терези швидко втече.

Чоловік-Риби: Жінка-Терези не стане рахуватися з почуттями емоційного чоловіка-Риб. Він же вважатиме її черствою і різкою.

Жінка-Скорпіон

Жінка-Скорпіон – дуже честолюбна натура. Страсна, ревнива і чутлива жінка-Скорпіон має високі вимоги до свого майбутнього партнера. Вона з небагатьох жінок, хто готовий відкрито заявити про свої сексуальні фантазії.

Сумісні Знаки

Чоловік-Козоріг: Мрійливу і відважну жінку-Скорпіона приваблює холоднокровний розум і терплячість чоловіка-Козорога. Сексуальна сумісність цих знаків не викликає сумніву.

Чоловік-Лев: Це союз двох пристрасних знаків зодіаку. Чоловіка-Лева приваблює сексуальна розкутість жінки-Скорпіона. Він же зможе завоювати її увагу своєю відданістю і рішучістю.

Несумісні Знаки

Чоловік-Скорпіон: Союз двох Скорпіонів – небезпечне поєднання. Попри неймовірну сумісність в ліжку, відносини стануть для обох нестерпними.

Чоловік-Близнюки: На думку жінки-Скорпіона, чоловік цього знака нудний і надмірно романтичний.

Жінка-Стрілець

Жінки-Стрільці дуже відважні, завжди в пошуках пригод і нових вражень від життя. Вони часто йдуть за покликом серця і не йдуть на компроміси. В якості партнера вибирають того, хто зможе розділити з нею бажання осягнути весь світ.

Сумісні Знаки

Чоловік-Овен: Вони обожнюють зміни, прагнуть експериментувати, реформувати своє життя, повністю співпадаючи в цих бажаннях і поривах.

Чоловік-Водолій: Чоловік-Водолій здатний пофарбувати сексуальне життя жінки-Стрільця яскравими фарбами. Їх можуть об’єднувати загальні інтереси.

Несумісні Знаки

Чоловік-Телець: Прагне до стабільності, домашнього затишку, чоловік-Телець, ніколи не зможе зрозуміти пориви до експериментів жінки-Стрільця.

Чоловік-Діва: Такий чоловік любить порядок і звик жити за розкладом. Йому буде важко встигати за жінкою-Стрільцем, прагне тільки вперед не озираючись.

Жінка-Козоріг

Жінка-Козоріг дуже амбітна і працелюбна. Терплячість і холодний розум дозволяють їй практично завжди досягати поставленої мети.

Сумісні Знаки

Чоловік-Риби: На перший погляд, може здатися, що емоційні чоловіки-Риби не найвідповідальніший знак для практичних Козорогів. Чоловік-Риби – непоправний мрійник і романтик, вічно літають у хмарах, але саме цими якостями він приваблює прагматичну жінку-Козорога.

Чоловік-Діва: Діва з Козорогом належать до пар з хорошою сумісністю завдяки родинному темпераменту. Їх ріднять стриманість у прояві емоцій, завзятість і замкнутість. У відносинах цієї пари мало напруження пристрастей, проте, це не заважає їм насолоджуватися один одним.

Несумісні Знаки

Чоловік-Лев: Чоловік-Лев постійно потребує уваги, тоді як жінка-Козоріг зайнята більш важливими справами. Її серйозність, він може прийняти за холодність.

Чоловік-Овен: Непростий союз. Жінка-Козоріг буде сприймати чоловіка-Овна як безтурботного і ненадійного партнера. Практичний Козоріг не стане розділяти його прагнення отримувати від життя максимальну дозу задоволень.

Жінка-Водолій

Жінка-Водолій – це творча особистість, яка завжди відкрита до нових знань. Вона не любить обмежувати себе умовностями. Попри те, що зовні здається відкритою для спілкування, насправді неохоче ділиться своїми почуттями. Вона цінує свободу особистого простору і чекає того ж від партнера.

Сумісні Знаки

Чоловік-Терези: Вони розуміють один одного з півслова. Обидва знаки відмінно почувають себе на людях, бо за природою екстраверти. Чоловік–Терези з гідністю оцінить креативність і ентузіазм жінки-Водолія.

Чоловік-Близнюки: Представники обох знаків мають море чарівності і не залишаються непоміченими, коли вони разом. Їхня винахідливість забезпечує їм неймовірну сексуальну сумісність. Живий розум чоловіка-Близнюків здатний захопити інтелектуальну і незалежну жінку-Водолія.

Несумісні Знаки

Чоловік-Скорпіон: Спроби ревнивого чоловіка-Скорпіона контролювати свою волелюбну обраницю-Водолія будуть безуспішними.

Чоловік-Риби: Цей чоловік потребує постійної уваги і всі його спроби зблизитися з жінкою-Водолієм, будуть сприйняті нею як посягання на свободу особистого простору.

Жінка-Риби

Жінка-Риби – найбільш чутливий і емоційний тип знака зодіаку. Характерними якостями жінок-Риб є артистизм і дуже розвинена інтуїція. Боязкій і мрійливій представниці цього знака, часто не вистачає впевненості в собі.

Сумісні Знаки

Чоловік-Рак: М’який і турботливий чоловік-Рак складе ідеальну пару для жінок-Риб. Схожі за темпераментом, вони з легкістю знайдуть спільну мову і зможуть розкритися один одному. Їхній союз, як правило, побудований на великій любові.

Чоловік-Козоріг: Романтичність і жіночність Риб притягує чоловіків-Козорогів як магніт. Риб же вражає мудрість і дбайливість чоловіків-Козорогів.

Несумісні Знаки

Чоловік-Близнюки: Такий союз наповнений розбіжностями. Чоловіки-Близнюки, в любові намагаються уникнути зайвих зобов’язань і жінка цього знаку буде відчувати брак уваги, якої гостро потребує на будь-якому етапі відносин.

Чоловік-Терези : Чутливі Риби виявиться не готовою до прямолінійності чоловіків-Терезів. Звикла уникати гучних компаній, жінка-Риби не зможе змиритися з його прагненням постійно перебувати в компанії людей.

Оригінал