Який партнер потрібен Скорпіону

Ось якого партнера вам потрібно шукати, якщо ви Скорпіон!

  1. Вам потрібен партнер, який буде терплячим і розуміючим з вами

Ви хочете, щоб ваш партнер поводився певним чином, але ви не будете дотримуватися тих же стандартів. Вам подобається залишатися таємничим і закритим. Але ви хочете отримати доступ до життя вашого партнера. Ви хочете, щоб вони відкрилися вам повністю, навіть якщо ви не захотіли б зробити те ж саме для них. Є багато недоліків у вашій особистості, і вам потрібно бути з кимось, хто збирається залишитися з вами, попри ваші недоліки.

  1. Вам потрібен партнер, який буде давати вам можливість приймати рішення

Ви є домінантною особистістю. Ви сильна людина. Ви завжди любите контролювати ситуації. Ви ненавидите залишати прийняття рішень іншим людям. І саме тому вам потрібно буде бути з партнером, який буде залишати прийняття рішень за вами. Ви повинні бути з кимось, хто дозволить вам керувати кораблем ваших стосунків!

  1. Вам потрібен партнер, який буде залишатися вірним вам

Ви не будете самим легкою людиною, в яку можна закохатися. Ви збираєтеся зробити свою частку помилок. І тому вам потрібен чоловік, який завжди буде залишатися вірним вам, незважаючи ні на що. Потрібно багато часу, щоб ви могли розібратися, як ви себе відчуваєте. І як тільки ви це зробите, вам завжди потрібен цей чоловік, щоб залишатися вірним вам. Вам потрібен партнер, який завжди буде давати вам почуття безпеки; з яким ви ніколи не повинні турбуватися про те, що зрадить вас.

  1. Вам потрібен партнер, який сильний і надійний

Ви часто безтактні у ваших словах. Ви часто ображаєте своєю поведінкою, навіть коли ви не хочете цього робити. Це може бути неприємно, тому що ви ніколи не зможете бути у відносинах, які дуже чутливі. Ви повинні бути з кимось, хто може прийняти покарання, яке ви оберете!

  1. Вам потрібен неймовірно чуйний партнер

Ви не любите відкриватися. Ви — людська загадка. Ви головоломка. Ви не найпростіша людина. Ви намагаєтеся закрити себе, тому що боїтеся отримати травму. Але це не означає, що ви не хочете, щоб вас розуміли. Ви хочете бути з людиною, яка буде розуміти вас краще, ніж ви самі це робите. Вам потрібен хтось, хто дійсно знає, що ви переживаєте на емоційному рівні; навіть якщо ви не говорите про це.

  1. Вам потрібен партнер, який вміє мріяти

Ви дуже амбітні. Ви не та людина, яка збирається перетворити ваші відносини в центр вашого Всесвіту. У вас є багато мрій; і вам потрібно бути з таким же партнером. Ви не можете змусити себе поважати тих, хто не мріє про щось більше. Вам потрібне життя, повне успіхів і досягнень.

  1. Вам потрібен партнер, який приділяє велику увагу деталям

Ви не дуже виразні в словесному плані; але вам подобається спілкуватись мовою тіла. Ось чому вам потрібен партнер, який проникливий; який зможе читати те, що ви намагаєтеся сказати, приділяючи велику увагу деталям.

  1. Вам потрібен партнер, який здатний бути незалежним

Ви самі є досить незалежною душею. Зазвичай вам подобається тримати себе в руках. Ви здатні впоратися з усіма своїми справами. І ви дійсно хочете, щоб ваш партнер був таким же. Ви хочете бути з кимось, хто не буде залежати від вас. Вам не потрібен партнер, який постійно чіпляється за вас. Ви цінуєте свою самотність. Ви не хочете бути з кимось, хто хоче провести кожну секунду свого життя разом з вами. Ви як і раніше хочете підтримувати свою індивідуальність у своїх відносинах.

Оригінал