Жіночі знаки Зодіаку та їхні кнопочки, що викликають море сліз

У кожної панянки є таємна больова точка – кнопочка, на яку можна натиснути, і все потоне в морі сліз. Або вибухне. Це дивлячись, під яким знаком панянка народилася. Хочеш дізнатися, де твоя кнопочка вразливості?

Овен

Навіть не намагайтеся заподіяти панянці-Овну нестерпні душевні страждання одним ударом – це дохлий номер. Овни непробивні. Зате у них є чарівна ниточка, за яку можна постійно тихесенько смикати: потрібно весь час щось робити їй на зло. Вищий пілотаж – робити це нібито не зі зла, а тому що ви ніби не розумієте, чого вона хоче. Дуже скоро панянку-Овна розірве на купу маленьких баранчиків. Дуже лютих маленьких баранчиків.

Телець

Художника образити може кожен, і панянку-Тельця – теж. Бо для цього зовсім нічого не треба робити. Взагалі. Потрібно старанно ігнорувати панянку-Тельця. Найкраще удати, що її для вас узагалі не існує, але це, звісно, завдання для просунутих користувачів. Початківцям рекомендуємо не коментувати її пости у “Фейсбуці”, на її запитання відповідати односкладово – “Так”, “Ні” або “Не знаю”, а щойно панянка-Телець почне розповідати про себе, слід театрально зітхнути й страждально закотити очі. Усе. Телець тут же голосно заплаче і піде, сонцем палена (піде придумувати план жорстокої і кривавої помсти, ага).

Близнюки

Близнюки вміють вдавати, що болючі точки у них скрізь: куди не ткни – забій всієї панянки. Але це все брехня, звісно, як зазвичай у Близнюків. Насправді справжня больова точка у них тільки одна – вони не виносять докорів. І, якщо ви хочете не просто натиснути на хворе місце, а ще й досхочу там поколупатися розпеченим цвяшком, дорікайте Близнюкам у тому, що вони самі розгубили всі полімери, бо вчасно не подорослішали. І тепер у всіх нормальних людей все добре, а у Близнюків – ну, ви зрозуміли. Не забудьте сфабрикувати скорботну міну і фальшиво прошепотіти “Як мені тебе шкода!”. І буде великий бадабум. Дуже, дуже великий.

Рак

А ось панянка-Рак дійсно одна велика больова точка: їй можна заподіяти нестерпних страждань чим завгодно. Досить неправильним тоном сказати “Будь здорова!”, коли вона чхне – і все. Як ви могли так жорстоко її образити, безсердечне ви чудовисько! Але злостивці можуть не потирати спітнілі рученята в передчутті задоволення: свої образи панянка-Рак тримає при собі, тож натискати на болючі точки можна, а ось насолодитися ефектом навряд чи вийде.

Лев

Зробити боляче Левиці простіше простого: можна, наприклад, подарувати їй недостатньо шикарний подарунок – і все! О, горе! Але, щоправда, Левиця недовго страждатиме і незабаром просто викреслить негідника зі списку своїх знайомих. А ось якщо потрібно поранити серце Левиці навічно, то найкраще її публічно принизити. Цього Левиця не переживе і, можливо, навіть піде без шапки в ніч холодну. За дробовиком.

Діва

Больову точку Діви і шукати не треба – велика червона кнопка горить у неї в чолі, поруч із начищеною табличкою “хворобливе самолюбство”. Проблема в тому, що вразити самолюбство Діви словами абсолютно неможливо: вона все одно знає більше слів, а кількість уїдливих конструкцій, які вона майстерно з цих слів складає, наближається до нескінченності. Зате є інший спосіб: потрібно дізнатися, над чим Діва зараз працює, і зробити те ж саме, але раніше, ніж вона. І краще, ніж вона. І щоб усі навколо визнали, що ви зробили це раніше і краще, ніж вона. Ну, загалом, ми зрозуміли, що ви вже не хочете ображати Діву, так.

Терези

Панянки-Терези – легкі натури, які нічого не беруть близько до серця. Тому що там, в серці, просто немає більше вільного місця: все зайнято гарненьким і цікавеньким, і на спеціальній поличці для нестерпних страждань теж лежить який-небудь непотрібний, але надзвичайно милий сувенір. Але якщо вам навіщось дуже потрібно змусити панянку-Терези страждати – просто хаміть. Хоча ні, не просто: хаміть, як востаннє! Так, немов ви в трамваї, на ринку і в черзі до терапевта в поліклініці одночасно. І тоді проллються сльози Терезів, о, так. Водоспадом проллються. Ніагарою прям.

Скорпіон

Панянки-Скорпіони – абсолютно незбагненні істоти, тому всім здається, що їхня больова точка захована далі, ніж Кощеєва смерть: яйце в качці, качка в зайці, заєць – у секретних лабораторіях Пентагону. Але насправді больова точка Скорпіона перебуває на найвиднішому місці: щоб зробити панянці-Скорпіону боляче, потрібно їй просто в чому-небудь відмовити. Згодні, це практично неможливо, але зате який профіт! Хто може похвалитися тим, що зробив боляче Скорпіону, а? То-то ж. Маленька підказка для бородатої половини людства: фраза “Не сьогодні, люба, у мене голова болить” – це перемога!

Стрілець

Панянка-Стрілець не ставиться до себе занадто серйозно, самоіронія – головна її якість. Ось по ній і треба бити. У тому сенсі, що панянку-Стрільця треба сприймати всерйоз: усі її жарти, усі дивні вчинки, її шалені веселощі – все неодмінно треба відзначити, бажано вголос, і записати в книжечку, що ця панянка зовсім схибнута, дурничка, напевно. І тоді Стрілець піде страждати. Страждати від недосконалості цього світу, населеного ідіотами, не здатними робити важливі справи без лютої серйозності на фізіономії.

Козоріг

З боку може здатися, що у панянки-Козорога зовсім немає ніяких больових точок, але це, звичайно, не так. Просто до тієї самої кнопки практично неможливо дістатися: для того, щоб зробити панянці-Козорогу боляче, її потрібно кинути. Щоб зробити їй дуже боляче, потрібно її кинути, не пояснюючи причин. Але, по-перше, де ви бачили ідіота, який кине такий скарб, а по-друге, навіть якщо ви такого бачили, будьте впевнені – перед цим панянка-Козоріг із нього всю душу витрусила. Разом із відповіддю на запитання “Ну, чим я тобі не мила, а?”

Водолій

Ми не уявляємо, наскільки безсердечним потрібно бути, щоб захотіти образити панянку-Водолія. За що?! Але якщо вам дуже треба, то записуйте: панночці-Водолію потрібно дати зрозуміти, що її товариство стало вам неприємним. Що її занадто багато. Що вона, по-перше, сумна, а по-друге – нав’язлива. Нестерпно, неможливо задушлива жінка. Можна навіть так їй і сказати. Прямо ротом. Образи завдасте смертельної, але, щоправда, тільки один раз: панянка-Водолій цього або ніколи не пробачить, або пробачить, і більше ви від неї не відв’яжетеся. Тому що іншої кнопки немає, на жаль.

Риби

Якби у Рибок не було цієї больової точки, вони давно б захопили світове панування і, можливо, ще парочку населених всесвітів на додачу. Але, на жаль, ця точка у Рибок є, і на неї весь час хто-небудь натискає. Називається кнопка “Все, далі сама”. “Далі сама” – це означає, що Рибку більше не водитимуть за ручку і не носитимуть на ручках, не оберігатимуть її від цього злого, бездушного світу, не приноситимуть їй життєвих благ у дзьобику та какао із зефірками в ліжко. Ні, Рибка сама в змозі про себе подбати, причому краще за декого. Але це так боляче!

Оригінал