Гороскоп на 17 лютого

Овен ♈

Ви можете дуже допомогти близьким у непростій ситуації. Широкий жест порадує Вас самих, але виграють від нього й інші. Важливо не віддавати більше, ніж Ви реально можете собі дозволити. Надлишок щедрості може створити проблеми. Дослідіть варіанти і беріться тільки за ті, що реальні.

Телець ♉

Здається, що приховуючи щось, Ви тримаєте це під контролем. Але інші бачать Вас наскрізь! Ваш секрет не обов’язково якийсь кепський; в серці проблеми – страх уразливості. Але якщо Ви бачите, що інші щирі з Вами, Ви цілком можете дозволити собі відповідну відвертість.

Близнюки ♊

Домашня драма може вийти на перший план; дім і сім’я почнуть займати всі Ваші думки. Мова може йти про боротьбу за владу в сім’ї. Ваше завдання – знизити напругу або як мінімум не загострювати конфлікт. З іншого боку, не бійтеся запропонувати нові правила, якщо бачите, що в цьому є потреба.

Рак ♋

Ви хочете глибини і чесності, а не дозвільної балаканини. Знайте, що бесіда може несподівано і різко змінити курс. Будьте готові маневрувати і добратися до суті того, що Вас турбує. Однак Ваша вимогливість може налякати співрозмовника і згорнути весь процес, тому важливо розслабитися і плисти за течією.

Лев ♌

Ви начебто робите зрозумілі речі, а таке відчуття, що намагаєтеся йти по свіжому бетону. Якщо спілкування з кимось не клеїться, треба попрацювати над відносинами. Людина не тому додає Вам проблем, що не здатна відповісти за себе. Питання, яке вона ставить, легітимне – і саме Ви можете знати на нього відповідь.

Діва ♍

Місяць у Вашому знаку посилить всі емоції і додасть уразливості. З іншого боку, його вплив допоможе зазирнути в минуле і знайти там відповіді, що підходять для цього. Сентиментальна прогулянка по закутках пам’яті допоможе поглянути на поточні обставини більш оптимістично.

Терези ♎

Розмова може зайти в небезпечні води без будь-якого попередження; будьте обережні. Може виявитися, що ідеальне взаєморозуміння з іншою людиною – ілюзія. Але краще знати правду, чим і далі грати наосліп. Ви цілком здатні змінити обставини під себе у світлі цих новин.

Скорпіон ♏

Друг втішить Вас у важкій ситуації, колектив подарує відчуття ліктя. У непростій дилемі соціальні зв’язки виявляться дуже до речі. Звичайно, Вам вирішувати, чим ділитися, а що залишити при собі. Але підтримка інших виявиться до речі, особливо якщо друзі з Вами на одній хвилі.

Стрілець ♐

Фінансові новини Вас не порадують, але навіть сумнівну ситуацію можна поліпшити, зробивши косметичні зміни. Зараз обставини так чи інакше працюють на Вас. Подумайте, як допомогти їм, замість того щоб організовувати опір.

Козоріг ♑

Ви можете здивуватися, коли дізнаєтесь, якої думки про Вас інші люди. Вам здавалося, що щось просто не може бути об’єктом критики, але воно виявиться у всіх на вустах. З іншого боку, це шанс побачити себе абсолютно по-новому. Навіть якщо думка або порада здаються непрошеними, вони можуть принести користь.

Водолій ♒

Оголиться коріння Ваших звичаїв. Звичка сама по собі, може, і не шкідлива, але Ваш відсталий підхід варто розглянути ближче. В результаті Ви станете працювати краще і продуктивніше, що добре і для Вас, і для інших.

Риби ♓

Місяць буде впливати на особисті відносини. Можливо, Ви ситі якимось їхнім аспектом по горло або готові взяти кермо влади у свої руки, відмовившись від пасивної ролі пасажира. Все це може бути непросто, але якщо Ви будете враховувати загальні та взаємні інтереси, то досягнуть успіху всі.