Гороскоп на 4 вересня

Овен ♈

Можна вічність прочекати автобус на зупинці і вже зневіритися – як раптом приїжджає кілька одразу. Миттєво очікування змінюється дією, пробіл заповнюється. Ви могли звикнути до пасивності та навіть полюбити її. Але дуже скоро з нею доведеться попрощатися!

Телець ♉

Зараз люди сприймають успіх інакше, ніж кілька років тому. Дехто вимірює його взагалі у кількості підписників у соціальних мережах. Але хіба прийняття та повага – не мірило успіху? Ідіть своїм шляхом, не озираючись на тих, хто вважає, що щось знає краще.

Близнюки ♊

Заробляти нарівні з безосами, цукербергами і гейтсами цього світу просто: треба винайти унікальний продукт і успішно продавати його. Вас геніальні ідеї зазвичай відвідують пачками – і сьогодні станеться саме це. Дійте!

Рак ♋

Чи вмієте Ви відпустити ситуацію та не брати близько до серця чужі слова? Це складне мистецтво. У глибині душі Вам хочеться звертати увагу на те, що дратує та зачіпає чутливі струни у душі. Але чи не відкриєте Ви тим самим скриньку Пандори? Найкраще, що можна зробити сьогодні – відійти убік, хоча б на якийсь час.

Лев ♌

Ті, хто забиває голи, керуються простою стратегією. Ось м’яч. Ось сітка. М’яч має опинитися у сітці. Звучить елементарно, але на практиці потребує серйозних зусиль! Іноді гол – результат рішення, ухваленого за частку секунди. Сьогоднішній день стане доказом цього. Не тримайтеся за плани. Будьте готові скористатися можливістю.

Діва ♍

Уявіть, що Ви прийшли додому та виявили, що там всі у паніці: зламався телевізор. Новенький! Дорогий! Як полагодити? Невже доведеться купити новий? Жах! І тут Ви виявляєте, що він просто не включений в розетку. Мораль: не варто робити з мухи слона, а з проблеми, що вирішується, – біду.

Терези ♎

Нічия щедрість і нічиє співчуття не можуть бути безмежними, особливо якщо ми віддаємо багато, а у відповідь отримуємо нічого. Ви знаєте, що дуже сильно допомагаєте певній людині. На щастя, подяка не змусить на себе довго чекати.

Скорпіон ♏

“Вчини з іншими так, як хочеш, щоб вони чинили з тобою”. Дотримуючись цього принципу в житті, ви навряд чи помилитеся. Але інтуїція Скорпіона дозволяє читати людей так, як вони не можуть читати вас. Це створює певний дисбаланс у сфері взаєморозуміння. Але дуже може виявитися, що дехто розуміє Вас краще, ніж Ви звикли вважати.

Стрілець ♐

Вроджені лідери завжди проявляють себе. Але було б несправедливо сказати, що в цьому житті є лише два типи людей: провідні та ведені. Іноді лідер йде за іншим лідером! Люди звикли наслідувати Ваш приклад, але зараз саме час розділити вантаж лідерства з іншими – і зітхнути вільніше.

Козоріг ♑

У світі повно дуже дивних законів, наприклад, в Англії не можна тримати лосося за підозрілих обставин, а в американському штаті Джорджія курям заборонено переходити дорогу. Про них мало хто знає – тому порушників повно! Втім, деякі речі справді не варто приймати всерйоз – і це урок, який Ви повинні засвоїти сьогодні.

Водолій ♒

День принесе несподівані події. Але не поспішайте лякатися! Несподівані – не значить неодмінно погані. Навпаки, це Ваш шанс зробити крок геть із глухого кута, в якому Ви застрягли. Покладіться на магію невипадкового випадку!

Риби ♓

Якщо в минулому щось було важливим для Вас, воно може зберігати цю важливість і надалі. Ми як мінімум ставимося до цієї речі, явища, людини з певним пієтетом. Але коли предметів поваги родом із минулого надто багато, як бути з усім тим, що важливо тут і зараз? Цілком можливо, що Вам настав час переглянути свої пріоритети.