Хто зі знаків Зодіаку найбільше впливає на вас

Наскільки ви схильні до чужого впливу? Всі ми вважаємо себе вільним і незалежним, ось тільки життя показує, що практично у кожного з нас є людина, яка має на нас сильний вплив. Ми можемо побоюватися його, відчувати безмірну повагу чи залежність, але в будь-якому випадку підкоряємося цій людині!

Хто він? У кожного з нас він свій, але вирахувати його можна за знаком Зодіаку.

Овен

Овен норовливий знак, який вважає, що зовсім нікому не підкоряється і дуже пишається своєю самостійністю. Але все змінюється, коли на обрії з’являється Скорпіон. Особливо це виявляється у любовних відносинах.

Маючи неймовірний магнетизм, Скорпіон просто притягує до себе Овна, після чого починає «вити з нього мотузки». Мало того, Скорпіон – хитрий маніпулятор, який своєю байдужістю лише сильніше розпалює вогонь у серці Овна, змушуючи того виявляти всю свою винахідливість, щоб досягти прихильності коханої людини. Такі хворі стосунки можуть продовжуватись доти, доки Скорпіону це не набридне, і він не розставить крапки над «i».

Телець

Тельцю важливо мати поруч людину, здатну вказувати шлях розвитку, вирішувати дипломатичні питання та вигадувати неординарні ходи, що дозволяють обминати конкурентів. Часом йому щастить, і він, дійсно, зустрічає відповідну людину. Але якщо на шляху Тельця трапляється Стрілець, його життя може набувати абсолютно непередбачуваного обороту.

Як ви вже здогадалися, цей союз зазвичай виникає на ґрунті бізнесу та збагачення. Телець переймається винахідливістю та ідеями Стрільця, починає повністю довіряти йому, не помічаючи, як потрапляє під його вплив. А Стрілець – вогняний знак, який думає про власну наживу і будь-якої миті може підвести Тельця під статтю кримінального кодексу, втікши з усіма грошима.

Близнюки

Близнюки мають харизму і можуть підкорити своїм впливом багатьох людей. Є лише одна людина, яка здатна повністю заволодіти розумом підопічного Меркурія, і ця людина — Козоріг.

Близнюкові подобається, як вони доповнюють один одного. Здатність Близнюка створювати настрій у цьому союзі доповнюється ґрунтовністю Козорога та його здатністю досягати своїх цілей. Але все змінюється, коли стосунки стають надто близькими. Козоріг починає придушувати та обмежувати свою другу половинку, а ще маніпулювати ним, штовхаючи на шалені дії. У результаті у Близнюка знижується самооцінка, йому перестає подобатися подібне становище, але вирватися з порочного кола дуже непросто.

Рак

Рак, за своїм характером, любить страждати, а тому підсвідомо шукає людину, яка готова його морально катувати. На диво, він знаходить свій ідеал у Водолії. Особи, керовані Сатурном, люблять навчати оточуючих, нав’язувати їм свою філософію, а Рак щасливий, що в його житті з’являється справжній гуру.

Не можна сказати, що Рак страждає у такому союзі. Те, що він постійно скаржиться на байдужого Водолія, не варто брати до уваги. Дитя Місяця підживлюється енергією оточуючих, які співчувають і шкодують «бідолаху». Інша річ, що Водолію може набриднути такий партнер, а розставання буде справжнім ударом для Рака, який дуже прив’язується до людей.

Лев

Лев – морально сильний і незалежний знак, який не звик комусь підкорятися. І навіть зустріч з Рибами не здається йому фатальною до певного часу. Їм весело разом як парі, і зручно як бізнес-партнерам, адже геніальні задуми Риб, помножені на пробивний характер Лева, здатні озолотити кожного з партнерів.

Однак зближуватися з Рибами Леву категорично не варто. Підопічний Нептуна поступово заволодіває волею Лева і починає крок за кроком підкоряти його собі, продовжуючи як раніше сипати компліменти і тішити Левове самолюбство. У результаті оточуючі помічають, що колись грізний Лев поруч із Рибами перетворюється на пухнасте кошеня. Леву не надто подобається подібна роль, але змінити стан справ дуже непросто.

Діва

Діви – володарі слабкого енергетичного потенціалу, а тому шукають собі партнера, який би «тягнув» їх уперед. Їм необхідна кохана людина, яку можна доглядати, потрібен бізнес-партнер, здатний взяти на себе роль генератора ідей. А ще, Дівам потрібна людина, яка дарує справжні живі емоції, і здатна прикрасити їхнє життя яскравими фарбами. Все це підопічні Меркурія знаходять в Овні.

Овен відразу розуміє, що панує в цьому союзі, і погоджується на запропоновану роль. До того ж йому подобається, що разом із податливим і покірним партнером, він отримує мудрого союзника, який здатний дати слушну пораду та захистити Овна від безрозсудних дій. Загалом, це саме той союз, у якому, попри залежність, вигоду одержують обидва партнери.

Терези

Терези слабо пристосовані до життя. Однак при цьому вони всією душею бажають стабільності та розміреного життя без життєвих проблем. У цьому плані справжнім успіхом для них стає зустріч із Тельцями.

Телець стає для Терезів практично всім. Він – зразок вірності та надійності, здобувач і гарант стабільності в житті Терезів. Поруч із такою людиною Терези живуть, «як у Бога за пазухою». Але є й зворотний бік медалі. Коли Тельці починають відчувати свою владу, вони можуть ставати домашніми тиранами. І в цьому випадку Терезам доводиться відчувати на собі весь негатив, який виплескує партнер. З цього випливає важка дилема – розірвати стосунки і втратити стабільність чи терпіти спалахи агресії Тельця. Перемагає, як правило, залежність.

Скорпіон

Скорпіон – занадто велелюбний. При цьому своїх партнерів він просто притягує до себе, віроломно користуючись їхнім тілом та почуттями, а як схлинуть емоції, безжально викидає їх зі свого життя. Єдині, з ким цей номер не проходить – Близнюки.

Підопічні Меркурія – відомі інтригани, які не довіряють оточуючим та рідко когось впускають у свій внутрішній світ. На цей гачок і попадається самовпевнений Скорпіон. Він переймається любовною грою, не підозрюючи, в які мережі заманює його Близнюк. У результаті чуттєві відносини переростають у реальну залежність із боку Скорпіона. У цей момент із «мисливця» він перетворюється на «жертву» і дуже болісно переживає байдужість коханої людини. До речі, саме Близнюки чинять зі Скорпіонами так, як ці люди чинили з усіма іншими.

Стрілець

Стрілець – вогняний знак, який не звик обмежувати свою свободу та сидіти на місці. Однак згодом і він приходить до думки про будинок, сім’ю та дітей. Якщо в цей період у житті Стрільця з’являється Рак, зустріч можна назвати фатальною.

Рак зачаровує Стрільця своєю статечністю, вмінням господарювати і створювати затишок. Підопічному Юпітера комфортно поруч із такою ґрунтовною людиною. До того ж Рак – приємний співрозмовник із живим розумом та широким кругозором. Ось тільки закохавшись, Стрілець починає страждати, адже Рак стає для нього «якорем», який утримує вічно рухливого Стрільця, не даючи йому свободи. Необхідність наступати на горло власній пісні може зробити представника стихії вогню найнещаснішим у світі, якщо він не навчиться домовлятися з улюбленим Раком.

Козоріг

Козоріг прагне стабільності та слави. Але насправді у нього відсутня комунікабельність, яка необхідна для встановлення потрібних зв’язків. Подібною якістю повною мірою володіє Лев, тому дуже часто він стає кумиром для Козорога.

Підопічний Сатурна завжди панує в союзі, чи то любовні стосунки, чи бізнес. Однак зустрівши Лева, ця людина розуміє, що партнер набагато майстерніший за нього в досягненні мети, і починає відчувати свою залежність від нього. Згодом залежність стає тотальною і Козоріг розуміє, що розірвавши стосунки з Левом, він миттєво втратить все, в тому числі й мрії про щасливе майбутнє.

Водолій

Водолій – самовпевнений егоїст, який не потребує порадників, та осіб, здатних прокласти дорогу до мрії. На це він і сам здатний. Однак коли починається «гра по-великому», а для досягнення мети необхідна чітка система та побудована організація, підопічному Урана не обійтися без Діви.

Чудовий організатор, людина-енциклопедія та просто вірний товариш в одній особі – саме така людина необхідна Водолію. Він бере на себе всю чорнову роботу, стаючи «піднощиком снарядів» для геніального воїна, народженого під знаком Водолій. І якщо Діва в один момент вирішить розірвати цей союз, Водолій втратить опору і вмить усі грандіозні плани розсиплються як картковий будиночок. Підопічний Урана чудово розуміє це, а тому розтоптавши власне самолюбство, погоджується на всі умови Діви, аби не втрачати вірного соратника.

Риби

В особистостях даного знака з народження ховається потужний потенціал, який вони просто бояться розкрити, а якщо й виявляють, не знають, як його застосувати. Вони можуть так і прожити своє життя в невідомості, а можуть уславитися, якщо їм на шляху зустрінеться Скорпіон.

Сильний і самовпевнений Скорпіон знає, як отримати вигоду з талантів Риб і стає для них своєрідним продюсером. Він вселяє впевненість у підопічного Нептуна, зводить його з потрібними людьми, робить рекламу тощо. У результаті цей союз починає семимильними кроками йти до слави та безбідного існування. Ось тільки заслуга в цьому Скорпіона, і Риби чудово все розуміють. Благо, особи даного знака не прагнуть зайняти позицію лідера. Їм комфортно за спиною владного організатора, тому така залежність не приносить дискомфорту нікому з партнерів.

Оригінал