5 найбідніших знаків Зодіаку: Кому не щастить із грошима?

Одні люди заробляють гроші легко, зовсім не напружуючись, щоб кишені постійно були набиті хрусткими банкнотами. А інші працюють днями та ночами, вибиваються з сил і при цьому продовжують рахувати копійки.

Думаєте у всьому виною фінансова безграмотність? А може, вся справа у відсутності хороших зв’язків? Життя свідчить, що це не так. Просто фінансовий успіх, як і багато іншого в нашому житті, залежить від знаку Зодіаку. Це легко перевірити, поглянувши на своїх знайомих та друзів. Готові? Тоді давайте дізнаємося, кого астрологи називають найбіднішим знаком Зодіаку?

Стрілець

Не можна сказати, що Стрілець не вміє заробляти гроші, чи його всюди супроводжують невдачі. Швидше справа в інфантильному ставленні до результатів своєї праці та зароблених грошей.

Стрілець не рахує гроші, та до того ж постійно витрачає їх на власні забаганки, позичає друзям і навіть не пам’ятає, кому і скільки позичив. До того ж, це азартна людина, яка може легко програти в казино або на тоталізаторі кругленьку суму. Але що найцікавіше, Стрілець зовсім не засмучується відсутності грошей. Він точно знає, що завжди знайде можливість заробити стільки, скільки йому потрібно. А постійні кредити та відсутність грошей зараз – дрібні неприємності, про які не варто переживати.

Риби

Риби зазнають постійних труднощів з фінансами. Мрійливі представники даного знаку, що постійно витають у хмарах, не пристосовані до важкої фізичної праці. А заробити гроші своїми талантами і, безперечно, розвиненим розумом, Рибам заважає природна скромність та невпевненість у собі. Ці люди втрачають сотні можливостей влаштуватися на пристойну роботу лише тому, що вважають себе негідними цього місця і бояться «не потягнути».

Є ще одна особливість, яка заважає підопічних Нептуна почуватися фінансово незалежними. Особи даного знака зовсім не вміють накопичувати гроші. Будь-яку дрібничку, що сподобалася, вони готові купити, не замислюючись про те, навіщо їм така річ і чи буде від неї користь. Мало того, Риби нерідко беруть кредити на купівлю непотрібних речей, і довгі роки розплачуються за те, чим не користуються.

Терези

Терези мають неймовірне почуття прекрасного. Це справжні естети, які отримують задоволення від краси навколишнього світу та його дивовижного різноманіття. Очевидно, що таким людям чужий матеріальний світ із його стресами, конкуренцією та роботою на знос. Підопічні Венери не готові присвятити своє життя боротьбі за матеріальні цінності, тому навчаються раціонально витрачати те, що заробляють не напружуючись.

Але навіть не маючи великих багатств, Терези можуть назвати себе щасливими людьми, адже вони займають тим, що їм справді подобається. «Художник завжди має бути голодним» – цей девіз якнайкраще характеризує представників даного знака, які щасливі тим, що створюють шедеври мистецтва, а не тим, що в їхніх кишенях з’явилося на кілька тисяч більше.

Рак

Раку важко тягатися з людьми наполегливими, хитрими та віроломними. Кодекс честі цієї людини не дозволяє їй обманювати оточуючих і наживатися їхнім коштом, немає в цих людях і тієї безпардонності, яка дозволяє іншим завжди забирати собі найкраще. Нарешті, представник цього знака не має вольового характеру, завдяки якому Рак міг би обійняти управлінську посаду і проявити себе як грамотний стратег.

Очевидно, що за своїми якостями Раки багато в чому програють конкурентам у боротьбі за місце під Сонцем. Але що ще сумніше, в особистостей даного знака нерідко розвиваються згубні уподобання, на кшталт наркоманії чи ігроманії. У цьому випадку всі наявні кошти Рак починає витрачати на свою згубну звичку, в результаті вганяючи в борги не тільки себе, а й своїх близьких.

Водолій

Водолій не живе за законами суспільства, а отже, фінансова спроможність не є основною у списку його пріоритетів. Ця людина схильна до винахідництва та конструювання. До того ж він постійно замислюється над тим, що чекає людство в майбутньому і прагне зробити життя оточуючих кращим. Не дивно, що будучи захопленою натурою, Водолій вкладає всі наявні кошти у свої розробки або проєкти.

Водолій – не матеріаліст, тому для життя йому не потрібно багато грошей. Цим користуються вульгарні шахраї, які заманюють таких особистостей у всілякі секти. Потрапити під чужий вплив підопічному Урана нічого не варте, а спалахнувши ідеєю, Водолій готовий віддати всі свої заощадження, та ще й позичити у родичів заради спільної справи. Чи варто дивуватися, що Водолії вважаються найбіднішими серед усіх знаків Зодіаку?

Оригінал