Недоліки знаків Зодіаку, які здатні зруйнувати кохання

Кожен знак Зодіаку має риси, які, виявляючись у всій красі, можуть спонукати бажання втекти від них, не оглядаючись. Отже…

Овен

Овни мають імпульсивну натуру! Тому їм необхідно попрацювати над придушенням тих нападів гніву, які часом охоплюють цілком і повністю. Вирішивши вступити в союз з Овном, ви погоджуєтесь на стосунки з незрілою та наївною людиною – за своєю суттю, з підлітком.

Овни постійно починають якісь нові справи, вступають у нові проєкти, але ніколи не доводять їх до кінця, оскільки через деякий час переключаються на щось інше. Вони мають великі проблеми з терпінням. Це дуже егоїстичні та вузькодумні натури, тому вам не варто дивуватися з того, що вони навіть не намагаються зрозуміти вашу точку зору.

Телець

Тельці відомі своєю впертістю, тому навіть не сподівайтеся, що у вас колись вдасться виграти у них бій. Вони ніколи не поступаються. Приготуйтеся взяти на себе виконання домашнього прибирання, тому що єдине, на що буде здатний ваш Телець, – це завалитися на диван і спостерігати за тим, як ви пилососите. Він завжди насамперед думає про задоволення своїх власних потреб.

Це досить закриті в емоційному плані люди, тому навряд чи варто розраховувати на те, що вони ділитися з вами своїми глибинними переживаннями і думками.

Близнюки

Близнюки зовсім ненадійні. Кожен прожитий день з ними стане для вас викликом, тому що щоранку прокидатиметеся з абсолютно новою людиною. Близнюки солодко говорять і дають багато обіцянок, але вони залишаються лише на словах. Їм швидко все набридає, і ви не станете винятком. Жити з Близнюками означає жити на цвинтарі проєктів та ідей.

Рак

Їхні перепади настрою бувають дуже виснажливими. Раки люблять сипати образами, але не люблять брати на себе відповідальність за свої слова. Вони нав’язливі та залежні. Вони можуть зробити вам пропозицію вже на другому побаченні. При цьому спільне життя з Раком може бути дуже нудним. Наприклад, ви будете відчувати труднощі для того, щоб умовити їх піти в новий ресторан або вирушити в подорож до невідомої країни.

Лев

Лев ніколи не дозволить вам почуватися у відносинах з ним досить впевнено. І винне у цьому його бажання завжди і з усіма фліртувати. Навіть і не розраховуйте на те, що він колись зможе вас полюбити більше, ніж своє відображення у дзеркалі. Крім того, жоден Лев в історії не визнавав, що він був неправий. Леви дуже зарозумілі, що теж неприємно. І ще вони відчувають потребу постійно бути в центрі уваги, так що приготуйтеся постійно залишатися в тіні.

Діва

Вони схильні суворо судити та надмірно критикувати всіх людей, які трапляються їм на шляху. У відносинах з Дівою ви завжди будете змушені робити перший крок. Швидше за все, їхня невпевненість є вродженою якістю, що зовсім несексуально. Якщо ви випадково залишите брудну чашку в раковині, навіть через кілька місяців вони не дозволять вам забути про цей страшний злочин.

Терези

Ви ніколи не дізнаєтеся, що вони насправді думають, тому що Терези говорять тільки те, що ви хочете почути. На ухвалення будь-якого рішення у них йде по кілька годин. Будь-якої миті без жодного попередження вони можуть повернутися до вас спиною. Вони пихаті і одержимі своєю фізичною красою. Їм бракує сили волі, і іноді вони перетворюються на немовлят, що плачуть.

Скорпіон

Скорпіони є відомими ревнивцями. Вам ніколи не вдасться дізнатися, що Скорпіони насправді відчувають, тому що вони схильні маніпулювати як своїми, так і вашими емоціями. Вони здатні будь-якої миті зрадити вас або заподіяти біль. Вони люблять перетворювати дрібні сварки на великі драми.

Стрілець

Стрільці – найгірші слухачі з усіх знаків зодіаку; вони завжди будуть спілкуватися з вами зверхньо. Веселощі – це єдина річ, про яку вони можуть думати, і якщо вони закінчаться, вам доведеться постійно вислуховувати їхній плач і скарги. Вони знають абсолютно про все, тому навіть не намагайтеся навчити їх чогось нового.

У відносинах Стрільці намагаються домінувати та тримати все під своїм контролем. Вони часто виявляють нечутливість до емоцій та переживань інших людей.

Козоріг

Їхній головний пріоритет – це робота, про що вони обов’язково дадуть вам зрозуміти. Це справжні маніяки контролю! Все, що вони роблять, вони роблять винятково для себе. Їх абсолютно не хвилює те, що своїми вчинками вони здатні завдати вам шкоди. Козороги люблять загрузати в рутині, тому стосунки з ними – справа досить нудна. Вони завжди залишаються замкненими у своїх внутрішніх стінах, через які у вас просто немає шансу прорватися.

Водолій

Основну частину життя Водолії мешкають у своїй голові, тому вони часто здаються відсутніми. Вони завжди все знають краще, тому відносини з ними перетворюються на щось схоже на армійську службу, коли вам доводиться виконувати інструкції, що надходять зверху. Своїх друзів Водолії люблять найбільше на світі, тому приготуйтеся до того, що моменти, коли ви залишатиметеся з ними наодинці, сприйматимуться як справжній успіх і благодать. Водолії люблять судити та заздалегідь робити висновки. Ви завжди знатимете, що вони думають, але рідко те, що вони відчувають.

Риби

Рибам необхідно багато простору. Навряд чи вам вдасться переконати їх приступити до будь-якої справи. І навіть якщо вам це вдасться, Рибам знадобиться вічність, щоб завершити те, що вони почали. Риби рідко знають те, що насправді хочуть від життя. Вони пожертвують усіма своїми бажаннями і почуттями, щоб зберегти шлюб і зробити його міцнішим, але пізніше обов’язково звинуватять вас у цьому. Вони ідеалізують кожні свої стосунки і чекають від обранця, що він повністю відповідатиме їхнім фантазіям про ідеального партнера.

Оригінал